Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 27.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: halcor]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано27.02.02 12:56



Едва ли ще го пропусне...



Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: TheSaint]  
Автор halcor (fan 2b fan)
Публикувано27.02.02 13:46



ами остава и някой да измисли водно охлаждане на маската :-)

...but here...there is no light


Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: Mopckи]  
АвторMopckи (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 15:05



Благодаря на всички които писаха по темата както и за предложението което момичето даде за маска, НО... Въпросът беше не точно за това.
Питах ви Има ли ДЪРЖАВНА или общинска служба която да отговаря за тези неща? Там кадето аз като данъкоплатец мога да подам жалба, че на едикоя си дата ..., бус с рег. номер .... ме одими така, че след това ми беше необходимо да спра движение защото не можех да дишам, като по този начин застраши здравето ми както и създадох предпоставки за Пътно-транспортно произшествие.
Замислете се ако всеки от нас подаде дузина такива жалби??
Поздрави от моренцето.



Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: Mopckи]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано27.02.02 19:26



Без да се обиждаш, ама я се стегни, май си забравил къде живееш...
И 100 дузини молби и жалби да напишеш, ефекта ще е същия.
Маса време ще мине докато българина позабогатее (разбирай стигне нивото на средния европеец) и още малко докато това промени начина му на мислене. Едва тогава може да се заговори за опазаване на здравето и околната среда.



Join the freeride everybody!


Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: TheSaint]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано27.02.02 19:49



Точно тъй - съгласен съм!
Когато среднотатистическият българин започне да си носи хартийките по джобовете, докато намери кошче и когато аз имам финансовата възможност да си позволя не се возя във вредната за околната среда кола на приятелката ми, щото е на старо купена и е на 100 години... та тогава и писмените оплаквания от този сорт ще са излишни, щото няма да има какво да се пише в тях.
С 2 думи - на куково лято :(((



Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: Downhill]  
Автор Mopckи (непознат)
Публикувано27.02.02 21:55



Абе човек, то тези работи дето ги говориш са си така. Ама даже и на колата на приятелката ти е правен тест за СО2 газове.
А на тези ЕКО-буси кои им прави тестове? Как изобщо са в движение? И как да направим така че да ги спрат. Това е въпроса?

Поздрави от Моренцето


Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: TheSaint]  
Автор divo_cvete ()
Публикувано28.02.02 09:55



Spoko, gradusite ne pre4at. Az karam s tova 4udo na 35 i nqmam problemi. Dori ako duv4i6 mentova duvka efektaut e obraten - osvejava te super i ne use6ta6 jegata!



Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: Downhill]  
Автор divo_cvete ()
Публикувано28.02.02 10:01



Vuprosut e da di6a6 ravnomerno i da ne promenq6 rqzko tempoto. Togava nqma problemi. Kolkoto pove4e vuzduh vdi6va6, tolkova pove4e propuska maskata, taka 4e nqma zna4enie dali 6te kara6 nadolu ili na gore. Kazvam go ot li4en opit. Az primerno do dragalevci mnogo rqdko hodq s avtobusa. Ot nas mi e 10km do lifta i zatova predpo4itam da vurtq. I vurtq s tova 4udo i nqmam problemi. PO-gadno e ako si bez nego, osobeno kato mine nqkoi avtobus da mi vdigne prah!



Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: Mopckи]  
Автор divo_cvete ()
Публикувано28.02.02 10:09



NIE ne mojem da napravim ni6to za da gi sprat. Nqmat $$$ horata. Ina4e dosega da si ga mahnali. Ei sega tuka, predi 2 meseca, po liniqta na avtobus 260, koito hodi do Gorna banq i po tazi na 111 deto e po okolovrusnoto posnaha novi avtobusi ot Germaniq. I imai predvid ot kude sa gi vzeli - spe4elili sa gi na turg za avtobusi za gradski transport, koito zastra6avat okolnata sreda!



Тема Re: Какво можем да направим против?нови [re: Mopckи]  
Автор X_Country (MTB'er)
Публикувано28.02.02 16:34



Ха, кой ги прави тези CO2 тестове?:) Пък и честно да ти кажа, CO2 най-малко те брига тебе. Ако CO2 беше толкова вреден и хората щяха да са опасни за околната среда:) Отровен обаче е CO, който при по-новите коли е снижен до много малко стойности. Именно за него са и тестовете. Искаш ли да ти кажа на новите прегледи как се прави СО тест?:) Понеже сега на новите прегледи има повече изисквания и всичко се вади като разпечатки. Та слага се една сонда в ауспуха и тя отчита. Виждал съм как тая сонда се дърпа на около 2 - 3м зад автомобил Лада, за да отчете някакво нормално показание.
Друго вредно за здравето, което пак излиза от ауспуха е СНх и NOx. И двете, ако не се лъжа са канцерогенни...
Та така с автомобилните газове... ако беше СО2 само, нямаше да има толкова еко-организации:)



_______________
Wear your helmet!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.