Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 10.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема CROSS Sprinter  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано24.02.02 08:55



Днес си купих CROSS Sprinter от фирмения магазин в Монтана за 381лв + калници за 16лв - рамката е алуминиева 21" (Alloy 7005), вилка твърда (стоманена), сирачките са V-Brake Vanguard, скорости Shimano C050, шините Vuelta Airline 1, педали алуминиеви, главини ASSESS и това е в общи линии... Май е доста стар модел... И като са прибрах (с колата) във Враца, забелязах, че зъбите на средния и големия венец отпред са в доста лошо състояние (без да е каран bike-a) - някои зъби са до половината изядени, други междузъбия са засечени някак си в ламарината - абе лошо качество. Най-малкия венец няма такива проблеми - перфектен е, както целия заден блок. Тръгнах нагоре за Пършевица и на 20-ия километър, след като пресякох един завой - нещо почна да прецъква докато въртя и гледам веригата се поизпрошнала малко от едно прешленче :-(((, тааа надолу само по инерция се спуснах... иначе спирачките са добре - спират и по 2-3 пътеки се спуснах - друго нередно не се случи...
Та сега се чудя какво да правя - да чакам работен ден и да ходя пак на Монтана с рекламациите за зъбчатките и веригата, или да си отремонтирам веригата, а що се отнася до зъбчатките, проблема не е належащ, и по-натам някой ден може да отида, когато се появи друг дефект, а то сигурно ще има... Не знам бай Сорокин как е вътрял из Африките с такова "колело", ама аз както казах на 20-ия км го спрасках...:-(((
P.S. Това горе беше вчера - снощи позакрепих веригата и сега пак се возя.

Поздрави!

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор PROPOVEDNlKA (Neizle4mo bolen)
Публикувано24.02.02 19:49



hmm. az si zeh sa6to sprinter ama samo ramka 6toto montaja e mnogo zle gorkiq a da ne govorim za vikata (onq logan deto e 100 kila). posle si zeh RST na staro i 4ast ot boklucite ot staroto kolelo. mi tova napravih az. uspeh



Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: PROPOVEDNlKA]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано24.02.02 22:34



Еми не знам, аз днес само на гръб го носих, Качих го над Скакля на гръб, минах 500-600 метра на него и спуках гума на един шип от трънка, та на гръб до долу и днес много много не се возих :-))))))

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано25.02.02 02:20



сервиза на Кросс е супер (хората нямат оплаквания), така че тичай да ти сменят венците и там другото, рамката с какво чело е казваш ? (oversize ?)

<..

..>

Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор X_Country (MTB'er)
Публикувано25.02.02 14:47



Хич не се стягай. Колелото ти има 1 година гаранция, нали?
Мой познат като си купи Крос Колумбия и съвсем скоро му счупи предната команда. В сервиза на Крос в София му я смениха съвсем без никакви проблеми и въпроси. Оттам нататък, той реши, че след като всичко се сменя без проблеми, докато в колелото е в гаранция няма да прави ъпгрейди. За тази година гаранция строши доста неща, вкл. и вилката, но всичко му беше сменено. Да не говорим, че му смениха и венци + верига, които бяха естествено износени и на приличен километраж, т.е. нещо което не се покрива от гаранцията. За гаранционния период събра доста парички и в момента колелцето му е с много приличен монтаж и маслена вилка. Така че карай си сега яко и да не ти пука. Хората в сервиза на Крос са любезни и не правят проблеми за строшени части. E, виж, ако счупиш рамка тогава незнам...:)



_______________
Wear your helmet!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: screamBoy]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано25.02.02 19:02



Рамката май е oversize да му се не види, ама не съм 100 % сигурен, щото не съм много навътре в нещата, ама поне изглежда с по голям диаметър... нали така трябва, за да е oversize :-))), ако по външния диаметър може да се разгадае ще го замеря и ще драсна пак.

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: X_Country]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано25.02.02 19:14



Хех, абе то проблема си е и в мен, че съм си 186 см, 95 кг и то не издържа горкото (визирам веригата), ааама пък стария тайвански боклук (то не че това не е) също така го натискам, пък не я къса... Сега ме е страх да го натисна, че трябва пак да я правя...
А и ми прави впечатление, че CROSS-а е бавен - май старата трошка има по-бърза предавка... Ама като гледам впоследствие мога да си сложа отпред и по-голям венец...
А за гаранцията - да 1 година е, ама да взема на София да го карам щом там приемат всякакви повреди, че в Монтана не знам как е (все още).
С алуминиева рамка е пък тежи 14,5кг !
То май на София ще ми е по-удобно да го карам като се замисля...
Би ли ми казал къде се намира сервиза? И за колко време го поправят или се оставя за ден два?

Поздрави!

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Ramkataнови [re: The Bear]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано25.02.02 21:26



1) Vanshniya diametar na trabata na vilkata, deto vliza v cheloto na ramkata e d=35mm
2) A vanshniya diametar na samoto chelo na ramkata e d=41mm

V sravnenie sas stariya bike - na nego 2) mu e d=35mm - znachi tryabva na CROSS-a da e oversize, a?

Vravi CROSS-a zdravo sega - nali denem sme na rabota, ta noshtem se vozim...

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: X_Country]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано26.02.02 11:41



Абе май избързах аз - четох някъде че новия Sprinter ще е със 100-ина лв по-скъп, ама е и с диск и с амортисьор и с по добър монтаж...

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано26.02.02 13:11



Не съжелявай, винаги има по-добро. Просто взимаш най-доброто което можеш да си позволиш и не се замисляш повече!



Join the freeride everybody!

Редактирано от TheSaint на 26.02.02 21:09.



Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор X_Country (MTB'er)
Публикувано27.02.02 14:14



Пробвай и в Монтана, предполагам сервизните условия са същите. Нали уж е една фирма... Едва ли в София ще са балъци да сменят части за щяло и нещяло, пък там да ти правят проблеми:)
В София сервиза е малко преди стадион Герена. Минава се по моста Чавдар и се кара в посока Герена. На края на моста има светофар. Отляво има бензиностанция Shell. Минаваш на светофара направо и веднага вдясно има Г образен блок. То има и локално платно, където ще е по-удобно да паркираш, ако си с кола, но там нямам идея как се влиза, защото винаги сме ходили с колела. Та сервиза е точно на ъгъла на Г-то. Не помня какво пишеше на него и дали въобще пишеше нещо. Ако има нещо за доуточнение, питай.
***
По-голям венец отпред едва ли ти трябва. Фабрично май почти всички Кросове са с голяма плоча 42 зъба. Отзад са Mega Range с най-малък венец 13 зъба. Ако сметнеш предавателното число се получава 3,23. А пък повечето тайвански и китайски колела (поне тези от едно време, които са ми познати на мен) са с комбинация 48 и 14. Това прави предавателно число 3,42. Разликата не е голяма. Обаче ако отпред си останеш на 42 зъба, а отзад сложиш 11, тогава се получава 3,81. По магазините в София се е появил Mega Range 7ца, който е с най-малък венец 11 зъба. Струва около 30лв. Това е най-евтиния вариант, който би ти свършил работа, без да се налага да сменяш нищо друго. Недостатък - отпада ти гаранцията на задния венец. А предимството отпред да си с 42 зъба е, че и другите венци са ти по-малки и катеренето ти става по-леко. Ако пък предпочетеш комбинация 48 и 11, тогава вече по наклоните няма да имаш равен, но пък и другите ти венци стават по-големи, т.е. малък недостатък при катерене. Недостатък на тази предавка е, че може да се получи така, че да не можеш да въртиш с оптимални обороти и пак няма да си много бърз. Аз имах бегач с 52 х 12 и единствено при силен попътен вятър съм вдигал над 70км/ч. Ако няма вятър на същите места се вдига максимум 60. Същите резултати се постигат и с байк, само че с малко повечко въртене. Такива са моите наблюдения.
Много се отплеснах и щях да забравя нещо - времето, за което оправят колелото. Ами... всичко е според зависи. По някой път е пълно с дечурлига с Ултри (но това е предимно като се затопли времето), друг път няма никой или има съвсем малко работа. А и зависи какъв ти е проблема. Ако кажеш, че си от провинцията предполагам нещата ще станат бързо и за 1 ден.



_______________
Wear your helmet!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: X_Country]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано27.02.02 22:33



Аа благодаря много за информацията - наистина са 42/13 в момента, а пък другия bike забравих да го видя, ама по сравнително малки наклони се сцепвам да въртя и стрелката на rpm отива в червения сектор :-))) и просто ми трябва по-бърза предавка... Из града си карам горе долу на третата отзад напред, т.е. 42/17 май се пада някъде... може би този блок с 11 ще свърши работа. А за по-големи предавки, ще трябва да си взема и каската от мотора май :-)))
Само още един въпрос относно сервиза - работи ли в почивните дни?

Поздрави!

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор X_Country (MTB'er)
Публикувано28.02.02 16:43



А отколко почва червения сектор? От 9 или от 10хил.?:) Ако си близко до тия цифри, верно трябва да вземеш каската от мотора:)
Сервиза не работи почивните дни. През седмицата работи до 17 или 18ч, не си спомням точно. Сутрин незнам от колко почват. Едва ли е преди 9.



_______________
Wear your helmet!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: X_Country]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано28.02.02 21:53



Абе не знам от колко почва, ама днес обърнах повечко внимание на CROSS-а и му настроих превключването на предавките, че нещо не бяха съвсем перфектни и килнах седалката напред, че иначе си беше неудобна, щото и кормилото е долу ниско пък тя е горе високо и ....., затегнах и стоманата по педалите, че единия скърцаше по баир, махнах котешките очи, че единия беше чукнат някъде и нарушаваше симетрията, пък и тея отпред и отзад двата са достатъчни мисля...та като се метнах отгоре не мога да се навозя, ей! Много бяга тоя спринтер и някак си бързо се набира - аби Спринтер, кво искаш!?!? И така, ама не знам как се крепи още тая верига, щото аз наистина я закрепих.... :-)))) Иначе ми бие радиално задното колело като вдигна задницата и завъртя на ръка и то си бие здраво и така си биеше и когато го купих..... мислех че е от гумата, ама май е и от главината...

Поздрави!

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано01.03.02 19:14



Ти пък, сега! Ако ти бие радиално шината - то с просто око може да се види. Въртиш и гледаш. Имаше една л;екция na Xcountry na tema centrowka, ama tia e mnogo stara. Ako hinata ti we nared - pogledni dali vanshnata guma ne e razmestena. Togava moze da ima biagane nastrani ili nagore-nadolu.
Sory za latinicata, ama taman mi se osra operacionnata... :(



Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор X_Country (MTB'er)
Публикувано01.03.02 22:26



Главината не може да прави радиално биене. Всъщност има такава вероятност, ако оста на главината не съвпада с оста на шината, т.е. по някаква причина лагерните легла на главината са изместени. Такова нещо обаче не ми се е случвало да видя.
Ако свалиш гумата лесно ще разбереш дали е от нея.
А да не би като вдигнеш задното колело и го завъртиш, задния венец леко да "плува", т.е. да изглежда като, че бие спрямо главината? Да не би от това да ти се заблудил, че проблема е в главината? Щото това "плуване" го прави всеки Мега Рейндж, който съм виждал:) Засега нямам логично обяснение за него, но не е опасно.



_______________
Wear your helmet!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: X_Country]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано04.03.02 18:05



Хехехе, бреййй, предния път се чудех как да драсна че плува, ама се отказах, викам си хората няма да ми разберат - а той си плува точно така - плува - това е точната дума. Но това си е едно на ръка.
Абе вдигаш задната част на велооо... и въртиш и той започва да се тресе надолу нагоре - това го прави всеки велооо.. който съм виждал досега, дали заради шината и ли заради гумата, ама като спукам гума пак ще видя дали е от гумата, че сега ме мързи пак да го разточвам...
Иначе пък и задната гума ми се спука ама от шината, щото бандажите са капут и са отстрани тук там - та налепих 2 слоя скоч и сега няма проблеми още :-))) абе само ядове с тия CROSS-ове ей!!

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: Downhill]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано04.03.02 18:10



Гумата да не е разместена - в смисъл да не е монтирана както трябва ли? Абе добре си е, ама... абе айде
Остава да проверя без гума дали бие и тогава пак ще говорим... но самата шина видимо не бие като я следя...

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор X_Country (MTB'er)
Публикувано05.03.02 16:48



Абе номера е да не подскачаш целия като го караш колелото. А това, че като хванеш седалката и байка подскача не трябва да те притеснява. Е, ако толкова скача, че не може да го удържиш, имаш проблем:) Моето колело отскоро е с нови шини, аз съм ги редил, спиците са изпънати перфектно, центровани са с индикаторен часовник, обаче пак при високи обороти на задното колело, когато задницата е във въздуха леко вибрира. В движение не се усеща.
Бандажа с тиксо е добро решение за момента. Можеш да си го направиш и от стара вътрешна гума. Изрязваш си ивичка, навиваш около каплата и гледаш колко трябва да е дълга. Слепваш двата края (ако не ги залепиш, ще ти прави разни мизерии после като сменяш гума) и пробиваш отвора, където ще е винтила. Става много добро и издръжливо.



_______________
Wear your helmet!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: X_Country]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано05.03.02 20:42



Eeee като го карам не подскачам - и не мо`ж ме хванеш :-))) ама по принцип мислех, че като е ново няма да прави така...
А за бандажите знам - те на всички стари колелета са така (с гума), ама нали рекох всичко да е max леко - та затова със скоч (все пак не е тиксо баш - доста по здраво, дебело и издръжливо е!), аз и степенката свалих да не тежи, и некви връцкалца дет да ми показват на коя скорост съм (не мога да спра да се смея......) и тях свалих още щом дойде в гаража колелцето, остави другото ами и не работеха коректно, нещо като набереш скорост и вибрираха та дрънкаха а пък и не показваха квото трябваше, абеее.. измишльотини...

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: Sprint Apolloнови [re: The Bear]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано10.03.02 03:27



Цена:400лв
рамка:Алумин 7005, пъпките са на подходящото място (на най-горната тръба
монтаж:Shimano Acera (команки, депласьори и т.н.)
колче и чашки:NMH(или нещо подобно беше, не помня точно)
спирачки:много добри, предната ми е такава и е ... абе кучи са ама са дълги
шини:Berreta Air или пак такова нещо ми се мотае, горната стена е елипса (без ъгли), 36 май обикновени спици, движения Shimano Acera
заден венец 8x, не го видях
преден венец - алу, не съм сигурен
педали - добре изглеждат, метал
тежест - малко е тежко, 16-17 кила
вилка:STR ли се пишеше, аве куча

Сравнете го това със Спринтера на Крос и ще се убедите за грамотността на техническите отдели на двете фирми. Просто съм УБЕДЕН че е в пъти по-деянливо СПРИНТ-чето от този Крос, щото нали те са директната конкуренция за тази цена ?

<..

..>

Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано14.03.02 00:02



Айдеее... то като съм започнал да пиша за тоя Cross барем до края да си пиша.-..
Днес (на 99-ия километър откакто си взех километража или на 200-250-ия откакто си купих кросса) той пак аварира - веригата пак се "разкопча" на едно място - точно както предишния път, даже имам съмнения дали не е на същото място - накрая ще взема аз да си я поправя, че да съм сигурен че ще кара...
Остави това ами и левия педал нещо дрънка вътре след водната баня преди 2-3 дни - камъче ли е - сигурно не е щото няма откъде да влезе, абе като че ли съчми се търкалят вътре и дрънкат а шума се усилва и от рамката..... а луфтове няма - само че е нарушено въртенето на педала, като го завъртиш нещо стърже ама още не е блокирал....

абееее кросссове

а тоя път пък за веригата никак не съм виновен - просто си въртях по асфалта нагоре накъм Пършевица и пак не стигнах....

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано14.03.02 22:50



това ще да ти е лобното място, ей :)))
на педала не му се връзвай, след около 150м въртене би трябвало да отмине шума, или така съм чувал поне :)))

<..

..>

Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: screamBoy]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано14.03.02 23:34



Абе аз му се вързах и си го разглобих и си наредих сачмите както си им е реда (а не 1-2 да се търкалят из втулката на педала!) - гресирах си всичко и е го е като нов е - явно не е бил сглобен както трябва и 1-2 сачми са били пропаднали навътре при затягането, ама като е имало грес са се държали и не са дрънкали, а като го изплясках по дъждовете преди дни и се е поотмила греста и айддее дрън-дрън....
Ма тая верига ще дойде много измислена - само се разпантва....- излизат страничните пластини от осичките- вече за 2 и път се случва...

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано14.03.02 23:38



ми верига ... тфа й е работата ... мойта за 6 месеца само вече съм я издухал ?!? станал е 5мм луфта дибаааа ... а се ръснах 18 кинта ... блах ... предната (оригинално дърво някво) беше съвсем същата ситуация, 6 месеца и 6мм !!! бааси, а съм 65 кила ???
обаче ти си пипаш колелото, аз някак наблягам на карането ;)

<..

..>

Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: screamBoy]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано14.03.02 23:39



ааааа не бее, "мястото" имам в предвид по веригата, а не по пътя! Втория път доста по- надолу ме отказа.

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: screamBoy]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано14.03.02 23:42



Ми то като само се троши засега, ква да го правя!?!?!? Пипам - и пак карам иначе нема каране :-))) Е го, сега пак съм го наточил... И сигурно утре пак ше се строши веригата пуста, а иначе по нея само марка няква щампована на всеки елемент.....

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: screamBoy]  
Автор X_Country (MTB'er)
Публикувано15.03.02 17:08



Къде имаш 5мм луфт бе, човек? Това направо не ми го побира ума...:)


_______________
Wear your helmet!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: The Bear]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано16.03.02 01:39



Не е за коментар - тия "сглобявачи" от "CROSS" слепи ли са, сакати ли, що ли?! Как може човека на всяко каране да се чуди какво ще му се разпадне този път? Девизът "изберете българското" в случая май е "прее... се българино"...



Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: Downhill]  
Автор The Bear (запознат)
Публикувано16.03.02 20:30



Абе глей ся... досега само с веригата имам повече проблеми, ма кво толкова една верига..... като се е случила скапана.... а педала не знам нямам обяснение друго (по-ново) ама нали си го поправих и сега си е перфектен. Друго всичко по колелото си е на 6 и не се е чупило... а и ставам бесен като му се кача - много върви! Ама те - веригата 2 пъти ме .....ава.
Досега съм минал към 230-280км.

"...бръъъъъм-бръъъъм-бръъъм-бръъм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм-бръм..."
Real 2-stroke!


Тема Re: CROSS Sprinterнови [re: X_Country]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано17.03.02 01:15



копеле прав си - луфта е 3мм
както веригата минава през предните венци, хващам едно звено между два от зъбите и го обтягам, луфта е 3мм
мене ми се струва огромен, ама чак сега го измерих :(((((((((((
ма и 3 не е малко ... от Октомври до сега ... блах ... изродщина

<..

..>

Тема Re: Sprint Apolloнови [re: screamBoy]  
Автор React (непознат )
Публикувано17.03.02 15:13



screamBoy в кой магазин си видял това Аполо за 400 лв.Аз най-малко за 450 знам къде се продава.Между другото ако му се смени вилката според мен става прили4но за ХС колело.



Тема Re: Sprint Apolloнови [re: React]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано18.03.02 01:51



на Дженко ... Младост 1 бл.30 то е един фургон до него точно, до офиса на ГлоБул и бензиностанцията
много е тежко, много ! поне 15-16 кила ми се стори (моето е 14 и това е по-тежко) ако е само от вилката добре, ама има и нещо друго да го дърпа надолу :((((

че е прилично съм убеден даже иначе :)))

<..

..>


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.