Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 23.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Cross 2002 (да се посмеем заедно)нови  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано28.01.02 18:48



За да ви е по-забавно погледнете пъво

... Статията е добра, критиката е към Cross.

Подбора на компоненти е много интересен... Нямам предвид марки а тип... Да вземем модела C2: висока вилка, дълго колче за кормилото,колела с 24 спици и дискови спирачки.
Високата вилка е по-нееластична спрямо ниските си събратя (не и тази), определено плюс при DH и скачане от тук и там ...
Да ама с това колче какъв DH какви скокове...
Колелата са добри, но 24 спици няма да издържат натоварването от диска... плюс това тези колела са за XC ....някой ще си центрова шините след всяко каране.

п.п.
когато имам желание ще критикувам и другите им модели ...

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!

Тема То да бяха само компонентите...нови [re: XTR]  
Автор AgentOrange (wasted)
Публикувано28.01.02 19:44



Aз още преди няколко седмици си казах мнението че новата им колекция на нищо не мяза... Новите им меки модели наистина са някакво безумие - високи вилки, безсмислено усложнена конструкция на рамката (резултат - по-голямо тегло) и XC геометрия. Всъщност, геометрията дори не е ХС - погледнете дължината на горната тръба при рамките на Крос, после я сравнете с тази на някое западно колело. Излиза, че при 21/22 инчовите рамки на Крос горната тръба е като при малките (16.5"/18.5") рамки на западняците. Аз лично не мога да проумея смисъла, освен ако правят малки варианти на рамките със същата дължина на горната тръба, при което нещата ще си дойдат на мястото. Но така нито колелото става за спускане, нито става за крос-кънтри. Изправената позиция е по-удобна при спокойно каране из града, ама кой ще си купи колело с двойно окачване, висока вилка, и дискови спирачки за да ходи на работа с него (примерно)?

I am sick and tired of being sick and tired


Тема Re: То да бяха само компонентите...нови [re: AgentOrange]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано28.01.02 20:12



Може да разкритикуваме всеки модел по отделно ... винаги ма какво да се каже :) ?

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!


Тема Re: Cross 2002 (да се посмеем заедно)нови [re: XTR]  
АвторScott-chenoa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 16:30



hi pi4 6te mi se s teb da si pogovorim on line, za6toto mi haresva na4ina ti na rasajdenie i nabliudatelnostta s kojto se otkrojava6, a i sme na edno mnenie po otno6enie na karaneto.



Тема Re: Cross 2002 (да се посмеем заедно)нови [re: Scott-chenoa]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано29.01.02 21:39



По-добре да ходиме да караме вместо да седим он-лайн ... и като стана дума за каране та се сетих...


п.п.
виж темата на TheSaintМ "Да ни/ви/ми/им ... е честито"

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!


Тема Da pitam ne6toнови [re: XTR]  
АвторPROPOVEDNlKA (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 13:21



Btw kato se razprikazvahme otnosko novia katalog na cross, nqkoy moje li da mi kaje kakva e canata na Cross Sprinter. 6toto edin priqtel mu e farlil pogled



Тема Are da karame..нови [re: PROPOVEDNlKA]  
Автор mastora (HardTail Rider)
Публикувано30.01.02 22:30



Are dia dni ta se saberem i da pokarame .
Da napravime edno sabirane na kluba !



Тема Ахаааа...нови [re: mastora]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано30.01.02 23:18



...Аз се понафърлях днеска с лайнца и утре пак. Няма да пера дрехитееееееее

Айде!


Тема Re: Cross 2002 (да се посмеем заедно)нови [re: XTR]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано31.01.02 05:41



Как не ги е срам, бе, как не ги е срам?!!!!????
Тоя модел Ц2 (звучи ми като "ТЦ 2") е с толкова дефектни колелета, че няма накъде повече! Сигурно и спиците са някакви модернизирани и са ги направили от корда, че да повемат по-добре вибрациите...


Хахаха! >:-)

И още имам да плюя - тези трилъчевите колелета на модела под него (Enduro, брей каква тежест лъха от туй име). Ами тази технология не е ли подходяща за пистово колело, което се кара НА РАВНО? Чудно ми е какво ли ще каже Тони от "Хигиената", когато някой му донесе такова чудо с думите "искам центровка"..... ХА! ХА!

Редактирано от Downhill на 31.01.02 05:48.



Тема Re: Cross 2002 (да се посмеем заедно)нови [re: Downhill]  
АвторPROPOVEDNlKA (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 17:10



mi otnosno letite kapli. mi ne znam do kolko e vqrno ama te ne se krivqt??????? ama 6tot e kapla trqq da se krivi i ne mi e qsno kak to4no se izpravq




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.