Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:54 30.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ekipirovkaнови  
Автор the_Firestarter (Як пич!!!)
Публикувано13.02.02 21:42



Aide i az da se napravq na nerazbirasht. Interesuva me kolko pari shte mi izleze ekipirovkata za MTB (trqbva mi za gyzariq po skoro). Bih proveril i sam, ama nali sym vyv Vidin, a tuka nai mnogo da si namerish kaska za motor ot vtorata svetovna. A i naskoro vidqh edno motorche s mnogo tynka chelna tryba i se zachudih dali shte moga da sloja prednata vilka ot motorcheto na moito kolelo???



Тема Re: Ekipirovka [re: the_Firestarter]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано14.02.02 02:20



Ако ти трябва екипировката, за да гъзарееш - сложи си вместо това едни пера на главата... Аз самият не съм добре екипиран, но то е поради липса на средства. Даваш ли си сметка, че "гъзарската" екипировка може да е функционална колкото безсмислените комбинации на моделите на "Cross", 'дето дискутираме в съседната тема. Ще те натоваря с личното си мнение - по-добре грозен и здрав, отколкото красив и гипсиран.
Хайде, и умната :)



Тема Re: Ekipirovkaнови [re: Downhill]  
Автор AgentOrange (wasted)
Публикувано14.02.02 07:19



Чакай, какво значи че гъзарската екипировка не е функционална? И най-евтините наколенки и налакътници са по-добре от нищо при спускането, а пък по-скъпите и гъзарски модели са още по-добри. Ако иска да си купи наколенки, налакътници и full-face каска и да кара по равното или нагоре с тях - ми да си купи. Като почнат жегите ще му се свари мозъка веднъж-два пъти и ще разбере че тая каска не е за тая работа, ще види и че с наколенки не е много приятно да се върти. Но ако спуска, каквато и екипировка да има - все някога ще му потрябва, независимо дали си я е взел за гъзария или от осъзната нужда.

I am sick and tired of being sick and tired


Тема И нагръдник...нови [re: AgentOrange]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано14.02.02 19:01



...Няма да е лошо. Много добро нещо е

Айде!


Тема земи си...нови [re: KPETEH.]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано14.02.02 19:15



гладиатор....а ако искаш да изглеждаш по здрав не си слагай протектори...ноо пари...с дунапрен пак ше изглеждаш добре....

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Re: Ekipirovkaнови [re: the_Firestarter]  
Автор TheSaintМодератор (advanced user)
Публикувано14.02.02 20:42



Ами приготви си около 1000 лв. За тез пари ще вземеш маркова екипировка и ще можеш да гъзарееш с чиста съвест!



Join the freeride everybody!


Тема Re: Ekipirovkaнови [re: TheSaint]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано15.02.02 10:56



PS. S chista sywest i zdrawo tqlo :)))

<..

..>

Тема Re: Ekipirovkaнови [re: the_Firestarter]  
Автор the_Firestarter (Як пич!!!)
Публикувано15.02.02 22:44



Tva s perata mi haresa. Ama mislq da probvam s nametalo, shapka, nos i sichkite mu tam Baba-Qgovski prinadlejnosti. A s nakolenki i nalakytnici sym probval i ne mi haresa. To ne mi i trqbva mnogo mnogo de. Ama mi se shte edna kaska da si zema. Ta kajete gore dolo kolko struva nqkoq po evtinka, che ....... abe shtot ne iskam skypa :o))))



Тема Re: Ekipirovkaнови [re: the_Firestarter]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано16.02.02 14:00



В "Метро" до ж.к. "Дружба" (Сф) имаше една за около 30 лв. Изглеждаше здрава, но нямаше отвори за проветрение, доколкото си спомням. То кой знае дали тези отвори са толкова полезни - струва ми се, че отслабват конструкцията.

Ама беше около Нова година...

Редактирано от Downhill на 16.02.02 14:24.



Тема Re: Ekipirovkaнови [re: the_Firestarter]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано16.02.02 16:57



На теб не ти харесват наколенки ... а колената ти какво мислят за "близки срещи с майката земя"... както и да е надявам се не съветваш някоя заблудена душа, че "протекторите са за гъзария".

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.