Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 30.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kakvo...  
Авторdoktora (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 17:58



Kolelo da kupja na prijatelkata mi, ako moje da dadete njakakvi idei, za 700-750lv max do 800 koe e nai dobrija variant, az sam haresal edin model na drag, koito e s montaj sram 5.0, preden sr.suntor 10sm hod s reglaj, glavini deore XT, kurbeli sr.suntor, 6ini D.H. gumi panaraiser, spira4ki V-brake(dobri), kol4eto ne si go spomnjam no be6e kaso i dosta dobro, kormilo-4aika i Al. rama. Ako njakoi ima po-dobra ideja kakvo drugo po-dobro moje da se sglobi za tezi pari, molja da kaje. Blagodarja!!!



Тема за приятелката ти...нови [re: doktora]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано10.02.02 18:22



един драг ALLIEN...за 400-500 кинта и е готова...не и трябва по добро колело...тва ше и върше перфектна работа...ама кво се занимаваш с жени...земи си за тия пари нещо за тебе бре...

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Re: за приятелката ти...нови [re: CRZ]  
Автор alX (минималист)
Публикувано10.02.02 20:05



И аз така мисля или пък земи и евтино колело и другите пари за тебе

Loose some NRG - go cycling


Тема Re: за приятелката ти...нови [re: CRZ]  
Авторdoktora (Нерегистриран)
Публикувано24.02.02 15:33



jenite moje da sa mnogo hubavo ne6to, stiga da nameri6 podhodja6tata:), a za neja mislja da vzema drag no da e expert. otnosno men az si imam kolelo i to dosta vjarno s ni6to ne e zaslujilo da go smenjam!:)



Тема Re: за приятелката ти...нови [re: doktora]  
АвторCAMP (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 19:36



EXPERTA E SUPER!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.