Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:49 28.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема menine otnosno...нови  
Автор mandarin (непознат )
Публикувано07.02.02 15:38



CrMo ramka 19'
altus montaj
Oversize sus ahead set i vilka suntour bez reglaji - 60 mm travel
V brake tektro i dvoini shinim

ili
giant 2002 za kum 800 lv - ne znam tocnia model.

purvoto e dva puti po evtino razbira se, ama iskam da cuia obzorni mnenia ne samo po cenata a i po funkcionalnostta! thank you people!



Тема Giant !!! n/mнови [re: mandarin]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано07.02.02 20:19



n/m = no message

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!


Тема Re: menine otnosno...нови [re: mandarin]  
Автор alX (минималист)
Публикувано07.02.02 21:08



Вземи си GIANT-а, какъвто и да е, ше останеш доволен Аз лично уважавам GIANT повече от SCOTT, това разбира се си е само мое мнение

Loose some NRG - go cycling


Тема Въпрос...нови [re: mandarin]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано08.02.02 01:32



...Т'ва първото колело дето си описал, да не едно със сива рамка дето е в BAS? Ако е то- аз не бих си го зел. А пък иначе- GIANT за около 800лв ще е добро колело за из града и в парка Онова другото, ако е същото за което говоря, тежи АДСКИ много.

Айде!


Тема Re: Въпрос...нови [re: KPETEH.]  
Автор mandarin (непознат )
Публикувано08.02.02 10:44



E tocno to e :)). to hubavo, ama skupicko ste mi legne toia giant, be hora! kajete kakvo moga da s sglobia v bas da recem za kum 4-500?
na vremeto biah v chas s teia nesta. karah dosta. ama si schupih glavata i ne sum karal ot 2-3 godini. ama pak iskam :PPP a tova koeto karah bese super bike ama mi go sviha (ot avstria si go donesoh i na 2-ria den v bg go nemashe vece. KUPON! :PPP
thnx.



Тема за TREKа в БАС...нови [re: mandarin]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано08.02.02 11:01



говориш за едно сиво с бяла вилка SUNTOUR....нали...рамката на тоя байк е ТРЕК...знам го....боядисвана...ако ти трябва за лудо екстремно каране и тн..не ти трябва...вчела Жоро от Бас ми говореше че не било с заварки или нещо такова а тръбите влизали по незнам си къф начин..нещо не разбрах ама както и да е...колелцето си е супер стига да не си някой изрод който ше го побърка от камъни стълби скокове и тн... но иваче си е много готино....аз също му бях хвърлил око ама се отказах...не е за мен....ако нямаш кинти в брой...потрай малко но си вземи GIANTа...

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Re:нови [re: CRZ]  
Автор mandarin (непознат )
Публикувано08.02.02 11:40



na dondukov ot diasnata strana (ne znam tocno kakuv magazin - bese zatvoreno - v posoka kum vasil levski ot MS) ta tam vidiah niakakuv giant - ne znam koia godina - sigurno 2001. za 630 lv. Haresa mi vilkata - mekichka takava, t.e. ne samo - izglejdashe cialoto nadejdno.
niakoi da e minaval i da moje da mi dade povece info za tova chudo?

thnx.
osven tova - ako imate i drugi razni ideiki za edin KROTUK! - po skoro cross-country otkolkoto DH biker, plz - advice!



Тема Re: за TREKа в БАС...нови [re: CRZ]  
Автор X_Country (MTB'er)
Публикувано08.02.02 12:36



Да не ти е казал, че тръбите са сглобени с муфи? Аз не съм го виждал това колело, щото във въпросния магазин не обичам да ходя, но така като говориш май е това. То само от бърз поглед си личи, така че не може да не си го видял.
Такава рамка с муфи съм карал за малко и я продадох. Беше канадска по лиценз на Giant. Стойката на седалката отначало беше с една тръба и после чак при гумата се раздвояваше. Здрава рамка излезе. Човека още кара рамката и не е от най-спокойните колоездачи на планетата, т.е. рамката съвсем не е слаба. Лошото е, че такива рамки са предимно стомана => тежат повечко отколкото трябва.



_______________
Wear your helmet!


Тема Re: menine otnosno...нови [re: alX]  
Автор X_Country (MTB'er)
Публикувано08.02.02 12:39



И искаш да кажеш, че би избрал Giant Warp пред SCOTT G-Zero?:)


_______________
Wear your helmet!


Тема май нещо такова...нови [re: X_Country]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано08.02.02 15:06



не е казвал че рамката е слаба....все пак трек е...просто не ставала за мой тип каране...незнам твоя приятел как я кара но аз определено го мъча колелото много здраво..но да...май с муфи е рамката....определено нямаше следи от заварки..

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.