Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:44 26.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема мнение относно No. 2 ;]  
Автор alX (минималист)
Публикувано09.02.02 15:52



Днес си продадох вилката [RST 321 TL 7см ход без няколко милиметра, регулатори за твърдостта] и сложих високо RST 381 XE ход 8-9 см, незнам точно . Дайте си мнението моля

Loose some NRG - go cycling


Тема Re: мнение относно No. 2 ;]нови [re: alX]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано09.02.02 17:08



Хода ти е 76 mm, краката са Cr-Mo (предполага се, че са здрави:), алуминиево тяло... хубаво е, че имаш уши за диск.
Само с пружини е ... кофти. Няма омекотяване ... кофти. Малко е тежичка(2.65 Kg), дано това да се компенсира с по-малко усукване.

Добра вилка за цената си.

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!


Тема Ами...нови [re: alX]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано09.02.02 21:58



...Понеже твойта рамка съм я карал около 3 месеца и мога да и кажа, че високата вилка не е най-добрия избор който си направил. Но както и да е. То обикновенно се мисли и се пита, преди да се купува, ама на тебе явно ти харесва обратното.

Айде!


Тема Re: Ами...нови [re: KPETEH.]  
Автор alX (минималист)
Публикувано10.02.02 01:08



А тебе преди една - две седмици някой те питаше какво мислиш за високите вилки [по-специално за RST 281], можеше да ми кажеш какво мислиш, но нищо, вече е станала работата, лятото при малко повече късмет ще се сдобия с Marzocchi Z1 Благодаря ви и на двамата за отговорите, вече е купена, пък и аз поне и се кефя, времето ше покаже

Loose some NRG - go cycling


Тема О-о-оооооо...нови [re: alX]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано10.02.02 01:27



...Момент. Имаше един Алекс, тука се подвизава като alX, само че той ме пита кава е тая вилка RST 281, и аз му обясних каква е(скапана). Само забравих да кажа, че той не ми каза че ше си я слага на неговото колело, поне аз не помня. Ако ми е казал- sorry че не съм му обърнал внимание.

Айде!


Тема зззнови [re: KPETEH.]  
Автор alX (минималист)
Публикувано10.02.02 01:41



Доколкото Алекс си спомня, КРЕТЕН. му каза да пита един друг тип, щото той имал опит с такова нещо и тоя друг тип му каза че не е зле, а вярно е че не съм ти споменавал че ше я слагам на моя байк

Loose some NRG - go cycling


Тема Re: мнение относно No. 2 ;]нови [re: alX]  
АвторPROPOVEDNlKA (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 20:39



Az sam ne6tasnoto kopele deto si ze RST 321 TL i az q vidqh vilkata, vidqh i izrajenieto na alx (be6e dovolno). alx, 6tom te kefi, radvay i se i q karay sas zdrave



Тема Re: мнение относно No. 2 ;]нови [re: PROPOVEDNlKA]  
Автор alX (минималист)
Публикувано12.02.02 18:45



Проповеднико, ти хич не си нещастно копеле, можеш да питаш човека на който беше най-първо тая вилка, господин КРЕТЕН. вилката е нещо повече от някъф SR SUNTOUR (не и от по-скъпите де :), и хич не си се прецакал, а не е ли нормално да се радвам, за висока вилка (с доста луфт :), на чийто маншони утре ше им се стъжни кат ги разпоря с ножа на твойта вилка маншоните са и куул, между другото и тая вилка след някой друг месец ше иде на пазара Тъй че не се коси за вилката, и ай и ти да си я караш със здраве, ше видиш че като свикнеш със нея, няма да искаш да я сменяш

Loose some NRG - go cycling



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.