Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 28.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 01.02.2002 ... малко градско + биричка...нови  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано31.01.02 20:05



С Мастора се разбрахме утре (01.02.2002 петък) да покараме из центъра... ще се помотаме ... ще поскачаме ... ще пием по бира ... ако има желаещи 15:00 на билетния център на НДК.

п.п.
Аз ще съм с червена каска... абе ще се познаем не се притеснявайте да се обадите ... няма да седиме и 30мин да се гледаме чудейки се "тоя да не е оня"...

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!


Тема Re: 01.02.2002 ... малко градско + биричка...нови [re: XTR]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано01.02.02 01:17



ъгх ... а може ли и туристи ??? в смисъл само да ви ся кефя на изпълненията, и да житкам около вас и после с бирата да помагам :)))

бтв неска видях 2 твърди и 1 полумеко колела из града, явно твърдите сме мнозинство и няма да ме е срам (много) :))))))))))

<..

..>

Тема Re: 01.02.2002 ... малко градско + биричка...нови [re: screamBoy]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано01.02.02 07:30



аве времето за редактиране изтекло ... е нз де, ша търся чичковото червенокасковниче XTR :РРРРРРРР
особено ако са събудя :)))
айде ~~~

<..

..>

Тема мдаа...хубаво каране...нови [re: XTR]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано01.02.02 19:08



...супер скокчета и на тъпите минувачи....им се размина...голяма веселба...тва трябва да стане нещо като традиция...примерно всяка първа събота на месеца едно такова каране...или друг ден ама да става

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Re: мдаа...хубаво каране...нови [re: CRZ]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано03.02.02 03:56



хахахаха, а после кво стана ... инциденти, сладолед и някви арабски неща, накъркване, после ме водиха да ме учат там до баба Яга на скейтърите на екстрите ... аве яко-яко :))) а най-якото като тръгнахме от НДК към Попа по тротоара, ама един след друг и пешлеходците едни такива стресирани щото нали караме си нормално а не бавно и само се чуват някви възгласи - ама кво стаа тука - ей, ский ги тия - майкооо, кой ви разреши да карате с тия колела по тротоарите бе, хаймани ... е то аз щото бях последен и ги чувах тия неща, а първия просто си е купонясвал на тиха изненадка явно :)))
а и добре че имаше още един пич на моето начално ниво и с подобно на моето смешно колело :)))

<..

..>

Тема ей...нови [re: screamBoy]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано03.02.02 13:47



мамка му....трябваше да продължа с вас и след НДКто...къф е тоя пич с подобно на твоето колело и ниво...не казвай само че съм бил аз....щото байка ми не е по добър от твоя...ахахаха...нали нямаш впредвид мене....че ми отива самочувствието.....аз бях оня другия с червената каска....

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Re: 01.02.2002 ... малко градско + биричка... [re: XTR]  
Автор mastora (HardTail Rider)
Публикувано03.02.02 14:01



TI mai izpusna moeto zreshtno prebinave.............



Тема изпуснах...нови [re: mastora]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано03.02.02 19:42



и ме е яд...айде скоро пак да го повторим...повече хора по голям кеф

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Re: kogato ima karane zvannkaite:))нови [re: CRZ]  
Авторdoktora (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 13:03



Radvam vi se 4e ste porazkar6ili ramki, az hodih na maliovica i mislja da napravim ljatoto edno ka4vane do varha i est. stuskane, 6te bade strahotno!!!



Тема Re: 01.02.2002 ... малко градско + биричка...нови [re: mastora]  
Авторпилoт нo вaляk (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 11:31



Не знам за тебе какво е зрелищно пребиване, но за мен формулировката е : Три диванета на 18" Балкан, на който по нанадолнище с около 30 км/час му се пука предна гума и външната, въпреки, че е Кирилрусиновка с метални жици излиза от каплата ,в резултат на което кормилото остава в ръцете на карача(щото колчето е чупено и заварявано поне 10 пъти).Добре поне, че бях прав на багажника та изхвърчах първи в едни шипки...Обаче третия пътник-един дребен катил на име Ганчо се возеше на кормилото... За останалото се досещате...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.