Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 25.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Избори за Модератор...нови  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано23.01.02 23:29



...Абе от началото още се чудя, ама сега чак реших да споделя с вас:
Доколкото ми е известно избори се провеждат когато група хора кандидатират даден човек. А обикновенно се кандидатират няколко човека. И по-точно да кажа- те не се самокандидатират... Така... След като вече има предложени поне 2 кандидатури може да се премине към избирането на по-подходящата. Разбира се според интересите на избиращите. Поправетме ме ако греша нещо... Все пак избор се прави когато има да се избира между 2 или повече неща. А когато става дума за 1 нещо, в случая модератор, как може да се говори за избори, когато той няма опонент, конкурент или както там се казва? Нека също така да кажа, че не пиша това с цел да злепоставям TheSaint. Просто ми е чудно що за избори са това? Има 1 самокандидатирал се кандидат и всички са ЗА... Всъщност може и да не се самокандидатирал, но с такова впечатление останах, може и да съм се объркал. Та замислете що за избори се провеждат в този клуб. А също така дали 1 модератор е достатъчен. То май крайния срок беше 25-и ама сега се сетих да пиша

Айде!


Тема Re: Избори за Модератор...нови [re: KPETEH.]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано24.01.02 00:30



Щом го влече нека става това не е най-приятното задължение... поне така си мисля.

За щастие не сме от клубовете, които имат нужда от повече модератори ( виж "Доставчици на Интернет"... грозна картинка )

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!


Тема Re: Избори за Модератор...нови [re: XTR]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано24.01.02 11:17



ами дай предложение.... не мисля, че ще има много желаещи, както XTR казва това не е толкова приятно задължение



Тема Re: Избори за Модератор... [re: KPETEH.]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано24.01.02 14:45



Изпуснал си ей това :
"всеки има право да предлага друг регистриран потребител за модератор и този който събере най-много гласове ще бъде направен такъв"

.
Точно поради тази причина се обяви тема за гласуване - за да може всеки желаещ да предложи и други кандидатури. Ама щом никой не го прави, повече от ясно е, че вашият фаворит си е TheSaint :)
Което е и целта на упражнението - защото не е достатъчно само той да е съгласен - трябва и вие да сте съгласни да е той !

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |

Тема Re: Избори за Модератор...нови [re: KPETEH.]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано24.01.02 20:48



Ами аз питах кой иска да ми стане колега, ама никой не изяви желание да помага.
Самокандидатирах се да. Нищо лошо не виждам в което.
Ако имаш нещо в предвид давай!
Май има още няколко часа, вярно малко, но достатъчно. А ако предложението е интересно, можем да помолим LeoS и Maлkият ПaMУK за още няколко дни.

Vote 4 TheSaint!

Join the freeride everybody!


Тема Да бе...нови [re: TheSaint]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано24.01.02 22:36



...Нищо против гласуването и избирането ти за модератор, но се чудех дали само 1 е достатъчен. Та явно ще си сам. Ще видиме след време как дали ще го бъде или не. А понеже остава по-малко от час- желая ти лека работа и като модератор на клуба

Айде!


Тема Re: Избори за Модератор...нови [re: TheSaint]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано24.01.02 23:43



Още половин час... и май ще бъдеш модериран в производство.. произведен в модерация... ще те степенуваме на М-та степен... абе - направен на модератор ще си!

Казвай какви рушвети ще приемаш от височината на пиедестала си, че да се готвим от сега, ако нещо сгафим...

И да не забравиш да почерпиш!... :))) Може и един чай на "Алеко". И никакво ШКЕМБЕ!



Тема Извинявай...нови [re: Downhill]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано25.01.02 00:08



...Ама май грешиш човека аз не си падам много по забавления от рода на:
- да бъдеш модератор
- да ядеш шкембе-чорба
- да черпиш приятелите си с чай

Както и да е.
"Да не забравяме че, футболът е само игра"
Май се разлигавих, а?

Айде!


Тема Re: Избори за Модератор...нови [re: KPETEH.]  
Автор Maлkият ПaMУKМодератор (Памук №1)
Публикувано25.01.02 00:52



Виждам че Леос вече е отговорил и аз само ще го повторя (защото повторението е майка на знанието а не за друго ) В изборите всеки имаше право да се кандидатира за модератор или да предложи трети потребител . Според мен досегашните вотове катерогорично изразяват доверието на тукашните юзъри спрямо The Saint и смятам че са си съвсем редовни .

Относно дали е достатачен един модератор - клубът не е от най-оживените или конфликтните . Според мен един модератор ще бъде напълно достатъчен но това само времето ще го покаже , а Леос и администраторите решат:)))))

В този свят живота е несправедлив
Друг свят несъществува


Тема Re: Извинен си :РРРнови [re: KPETEH.]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано25.01.02 09:40



сичко си е ток, майна, само като ме задминаваш да е покрай мен, а не през мен :РРР

а черпенето има една мнооого готска версия:
1.купуваш чай
2.намираш приятелите
3.изливаш едното в лицето на другото :)))
хем чая почерпен, хем приятелите - купени хихик

*** шкембе съкс ***

<..

..>


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.