Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 28.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Избори за Модератор...  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано23.01.02 23:29



...Абе от началото още се чудя, ама сега чак реших да споделя с вас:
Доколкото ми е известно избори се провеждат когато група хора кандидатират даден човек. А обикновенно се кандидатират няколко човека. И по-точно да кажа- те не се самокандидатират... Така... След като вече има предложени поне 2 кандидатури може да се премине към избирането на по-подходящата. Разбира се според интересите на избиращите. Поправетме ме ако греша нещо... Все пак избор се прави когато има да се избира между 2 или повече неща. А когато става дума за 1 нещо, в случая модератор, как може да се говори за избори, когато той няма опонент, конкурент или както там се казва? Нека също така да кажа, че не пиша това с цел да злепоставям TheSaint. Просто ми е чудно що за избори са това? Има 1 самокандидатирал се кандидат и всички са ЗА... Всъщност може и да не се самокандидатирал, но с такова впечатление останах, може и да съм се объркал. Та замислете що за избори се провеждат в този клуб. А също така дали 1 модератор е достатъчен. То май крайния срок беше 25-и ама сега се сетих да пиша

Айде!


Тема Re: Избори за Модератор...нови [re: KPETEH.]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано24.01.02 00:30



Щом го влече нека става това не е най-приятното задължение... поне така си мисля.

За щастие не сме от клубовете, които имат нужда от повече модератори ( виж "Доставчици на Интернет"... грозна картинка )

Карам HardTail защото мога!™
Ride Safe!


Тема Re: Избори за Модератор...нови [re: XTR]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано24.01.02 11:17



ами дай предложение.... не мисля, че ще има много желаещи, както XTR казва това не е толкова приятно задължение



Тема Re: Избори за Модератор...нови [re: KPETEH.]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано24.01.02 14:45



Изпуснал си ей това :
"всеки има право да предлага друг регистриран потребител за модератор и този който събере най-много гласове ще бъде направен такъв"

.
Точно поради тази причина се обяви тема за гласуване - за да може всеки желаещ да предложи и други кандидатури. Ама щом никой не го прави, повече от ясно е, че вашият фаворит си е TheSaint :)
Което е и целта на упражнението - защото не е достатъчно само той да е съгласен - трябва и вие да сте съгласни да е той !

| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |

Тема Re: Избори за Модератор...нови [re: KPETEH.]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано24.01.02 20:48



Ами аз питах кой иска да ми стане колега, ама никой не изяви желание да помага.
Самокандидатирах се да. Нищо лошо не виждам в което.
Ако имаш нещо в предвид давай!
Май има още няколко часа, вярно малко, но достатъчно. А ако предложението е интересно, можем да помолим LeoS и Maлkият ПaMУK за още няколко дни.

Vote 4 TheSaint!

Join the freeride everybody!


Тема Да бе...нови [re: TheSaint]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано24.01.02 22:36



...Нищо против гласуването и избирането ти за модератор, но се чудех дали само 1 е достатъчен. Та явно ще си сам. Ще видиме след време как дали ще го бъде или не. А понеже остава по-малко от час- желая ти лека работа и като модератор на клуба

Айде!


Тема Re: Избори за Модератор...нови [re: TheSaint]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано24.01.02 23:43



Още половин час... и май ще бъдеш модериран в производство.. произведен в модерация... ще те степенуваме на М-та степен... абе - направен на модератор ще си!

Казвай какви рушвети ще приемаш от височината на пиедестала си, че да се готвим от сега, ако нещо сгафим...

И да не забравиш да почерпиш!... :))) Може и един чай на "Алеко". И никакво ШКЕМБЕ!



Тема Извинявай...нови [re: Downhill]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано25.01.02 00:08



...Ама май грешиш човека аз не си падам много по забавления от рода на:
- да бъдеш модератор
- да ядеш шкембе-чорба
- да черпиш приятелите си с чай

Както и да е.
"Да не забравяме че, футболът е само игра"
Май се разлигавих, а?

Айде!


Тема Re: Избори за Модератор...нови [re: KPETEH.]  
Автор Maлkият ПaMУKМодератор (Памук №1)
Публикувано25.01.02 00:52



Виждам че Леос вече е отговорил и аз само ще го повторя (защото повторението е майка на знанието а не за друго ) В изборите всеки имаше право да се кандидатира за модератор или да предложи трети потребител . Според мен досегашните вотове катерогорично изразяват доверието на тукашните юзъри спрямо The Saint и смятам че са си съвсем редовни .

Относно дали е достатачен един модератор - клубът не е от най-оживените или конфликтните . Според мен един модератор ще бъде напълно достатъчен но това само времето ще го покаже , а Леос и администраторите решат:)))))

В този свят живота е несправедлив
Друг свят несъществува


Тема Re: Извинен си :РРРнови [re: KPETEH.]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано25.01.02 09:40



сичко си е ток, майна, само като ме задминаваш да е покрай мен, а не през мен :РРР

а черпенето има една мнооого готска версия:
1.купуваш чай
2.намираш приятелите
3.изливаш едното в лицето на другото :)))
хем чая почерпен, хем приятелите - купени хихик

*** шкембе съкс ***

<..

..>

Тема Ти да извиняваш,...нови [re: KPETEH.]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано25.01.02 21:05



...ама това горенаписаното го бях адресирал до TheSaint...




Тема Шкембетонови [re: screamBoy]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано26.01.02 20:05



Моля те не закачай шкембето! Просто то е логичния завършек на всяко каране (в шкембеджийницата на Симеоново), просто вървят ръка за ръка. Без него все едно не съм карал!
Че съкс, съкс, ама мен ме кефи как съкс.



Join the freeride everybody!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.