Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 03.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема I AZ 6TE VI SE HVALQ....нови  
Автор divo_cvete ()
Публикувано05.01.02 15:46



....za6toto ei sega se vru6tam ot Kimbata!!! Strahotno e. Smega e dulbok, no e tvurd i e strahotnno za karane. Ima i razni ledeni u4astuci, ima i gotini skoci!!! Mnogo se izkefih. I na Laleto karah, i na Romanski i t.n., samo deto si secnah krusta!!!



Тема Re: I AZ 6TE VI SE HVALQ....нови [re: divo_cvete]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано05.01.02 18:03



Абе всеки разправя, че кара... ама защо се забавлявате по единично? Дайте да направим някое групово изпълнение....
Кога ще караш пак? Има ли свободни места за компания при теб?

Дали ще мога да скоча от тук...
Ride Safe!


Тема Re: I AZ 6TE VI SE HVALQ....нови [re: XTR]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано06.01.02 01:38



a ще тръгнете ли с ламер ...

знаех си че не ... поне попитах ;)

<..

..>

Тема Абе мани мани...нови [re: XTR]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано06.01.02 02:30



...Недей се забърква, ше си помислят нещо за тебе и нея и к'вито са мъже... А и ще останеш много очарован от умствените им възможности и потенциал като цяло. Също така май ше се седи 4 часа на Витоша и ше се кара 20 минути... Освен ако не са се корегирали...

Айде!


Тема Re: Абе мани мани...нови [re: KPETEH.]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано06.01.02 08:19



...май се сещам за една компания, която спира на всеки завой ...

... доста е ...

... как да се изразя ....

тъпо!

Дали ще мога да скоча от тук...
Ride Safe!


Тема Re: I AZ 6TE VI SE HVALQ....нови [re: XTR]  
Автор divo_cvete ()
Публикувано06.01.02 22:38



ima, ima, sigurno 6te karam v 4etvurtuk ili petuk, ama ne e sigurno 6toto ne6to ot dnes sum na vulna ski!!!



Тема EI GLUPACI...нови [re: XTR]  
Автор divo_cvete ()
Публикувано06.01.02 22:43



.... az kogato sum zapo4nala da karam koleo po planinite, vie dori i ne ste bili 4uvali za toq sport, taka 4e ne mi se obqsnqvaite. Puk i kak karam, tova si e moq rabota, nali si pravq kefa



Тема Re: EI GLUPACI...нови [re: divo_cvete]  
Автор Eли (патка)
Публикувано07.01.02 01:01



Искам да те питам нещо сладуранке?????
Ти в момента на колко години си ,та говориш така (до въпросните хора до които е адресирано).Да не би да си на 40 или нещо такова,че не са и ''чували за тоя спорт''.....не мисля по добре си остани на 15 и се прави на такава, има време никой не те гони, ще порастнеш.
А и още нещо, хубаво мнение, мнение, ама понякога такива мозъчни пръдни ръсиш, че нямам думи..............


живи и здрави


Тема Re: EI GLUPACI...нови [re: divo_cvete]  
Автор koliovite (невменяем)
Публикувано07.01.02 13:45



Абе булка айде да те помоля нещо. Бъди колкото си искаш велика, ама недей нарушава добрия тон, щото всички можем да почнем с големите думи и тогава язък за читавия клуб.

---


Тема Do Ели i koliovite!!!нови [re: Eли]  
Автор divo_cvete ()
Публикувано07.01.02 16:54



ami, 4estno kazano, ne znam kakvo vi kara da se burkate v na6iq razgovor s kretena, ama tova hi4 ne mi haresva. Ne 4e imam ne6to protiv, ama prosto ne mi e priqtno, 6toto nie s nego si se poznavame i si znaem 6turotiite, taka 4e ne vqrvam toi da mi se obidi za tova koeto mu kazvam, nito puk az 6te mu se surdq, 4e mi se smee s kogo karam. Vseki uvajava drugiq dostatu4no.
Puk i ne iskam da sporq koi kara po-dobre, 6toto ne mi e rabota. Az karam za6toto mi haresva a ne za da se duq.
Ne sum iskala da obidq nikoi, taka 4e po-krotko!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.