Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 28.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kolelo - $?нови  
Авторorange (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 12:51



privet,
imam tuka edno vuprosche. znaci ne sum na vutre v teia nesta. karal sum malko downhill ama ne v bg, no se kefia iako. sega sum si tuka i mi e cudno kolko $ ste mi triabvat za sviastno kolelo (neshto tunko molia) kakto i za v-ko ostanalo.. navit sum i na nesto vtora ruka... ako e zapazeno of course... daite niakakvi ideiki.. ili nekoi magazin da razgledam? na ivan asen tocno s/u vlaikova ima 1 ama e rezachka jestoka, struva mi se - nad 1000 lv. e v-ko. az tolkova trudno ste dam. niama li neshto po-nepretenciozno, ama vse pak da vurshi rabota?



Тема Re: kolelo - $?нови [re: orange]  
Авторminko (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 13:17



mi tolkoz, pich - 1000kinta te opraviat gore dolu. kakvo iskash basi...



Тема Re: kolelo - $?нови [re: orange]  
Авторorange (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 13:24



1000.. abe mnogo e tova 1000. ama ideiata e druga - niakak po-taka podrobno da mi obiasnite. sorry, ama nali za tova e foruma... naci mnogo nesta me interesuvat. karah dosta navremeto ama razni takiva bikove - retro. i ne malko sum izpochupil za sujalenie. ama sum izostanal ot tova iavno - kato popregledah temite i mi stana iasno. dosta sushto sum remontiral bikove taka ce ne sum suvsem puk user - samo terminologiata vi mi se gubi niakak ama tova se navaksva. taka ce kajete kak da zapochna a az ste deistvam za samousuvurshenstvane. Thank you people!



Тема Re: kolelo - $?нови [re: orange]  
Автор alX (минималист)
Публикувано11.01.02 16:30



Отиди в магазин BAS, там все ще ти измислят нещо под 1000. Аз наскоро оттам си взех команди и съм много доволен от всичко, тея момчета си разбират от работата Намира се в една пресечка около хотел Кемпински Зографски, ако незнаеш къде се намира. Успех

Loose some NRG - go cycling


Тема Re: kolelo - $? [re: alX]  
Авторorange (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 17:16



thnx, no koia presechka?? - ne znam kude e.



Тема намира се на...нови [re: orange]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано11.01.02 18:00



Голо Бърдо....кой номер незнам...май 5....можеш да минеш и от хотела...или зад пощата...аки се сещаш къде....ако идваш от Черни Връх...в уличката...отпред..не пред магазина..а пред уличката има няква детска площадка....бе отиваш до Хотела...и обикаляш уличките..ше го намериш...

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Re: kolelo - $?нови [re: orange]  
Автор alX (минималист)
Публикувано11.01.02 22:40



Ами виш сега, как да ти го обесня... значи, отиваш на улицата зад Кемпински Зографски, паркинга мисля че е там, тръгваш надолу и като видиш, мисля че е някъв офис на М-Тел, та като стигнеш до него, завиваш по пресечката пред него и вървиш надолу по нея и ще видиш едно Bulgarian Adventure Sports (BAS :) Еми тва е, дано си ме разбрал, че аз сам май не се разбрах поздрави

Loose some NRG - go cycling


Тема Re: kolelo - $?нови [re: alX]  
Автор screamBoy (затревен)
Публикувано13.01.02 21:52



съвсем точно ... с малко намотки из квартала ще го намери :))) + това си го има на картата ...
а ти (AIX) за колко взе командите и какви са ... че ми трябват и на мен такива неща 9х3 и депласьор ... а в БАС не са ли веке на зимна вълна или още имат байкърски неща ...

<..

..>


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.