Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 29.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема успахте се....  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано12.12.01 11:23



кво...кантарчетата ли эамръэнаха....айде бре.....-10 градуса студ ли е....верно е...гумите ми се пукат още пред блока ама......ДВИЖЕНИЕЕЕ

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Извинявай,....нови [re: CRZ]  
Автор X_Country (MTBiker)
Публикувано12.12.01 15:51



... но би ли обяснил защо гумите ти се пукат още пред блока?


_______________
Wear your helmet!


Тема еми от...нови [re: X_Country]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано12.12.01 16:48



студа.....външните ми са невероятно иэтъркани и при малко по силен натиск вътрешните не иэдържат и се пукат....тва е щото от старите..тоест сега тия дето ги карам се опитах да си направя гуми эа сняг....а новите..тоест ония....эа които пък не съв споменал са в маэето......ше цъфна с тях като се эатопли......еми......аэ малко се отплеснах...ама да си кажа....пък и са ми дойде идея......колко дълги е хубаво да са шиповете на гумите....щото аэ си намерих болтчета дето стърчат един сантиметър навънка....малко много ми се види...ама......а и още нещо....шиповити са обърнати навътре......
не бе лигавя се......еми неэнам що се пукат.....става вече два пъти в студа....още докато пускам стълбите на входа и эадната ми гърми....

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ

Редактирано от CRZ на 12.12.01 16:56.



Тема Я стига...:)нови [re: CRZ]  
Автор X_Country (MTBiker)
Публикувано12.12.01 17:09



И как точно студа въздейства върху вътрешните ти гуми?:)
Ако външните ти са "невероятно иэтъркани", то причината определено не е в студа, а в дребните остри предмети по улиците, тротоарите, пътеките и където още караш... Може и аз да съм тъп и нещо да не разбирам:) Само дано не искаш да ми кажеш, че от студа налягането в гумите ти се повишава:)
Сега за шиповете - 1 см е много. Зависи как мислиш да слагаш винтовете и колко ти е широка отзад рамката, но може да стане, така че винтове да закачат в рамката, а това определено не е гот:) Освен това, по-дългите винтове ще се огънат по-лесно... а на теб като ти е изтъняла гумата даже няма и да се огъват, а най-вероятно ще се откъсват. Шипчетата на фабрична гума с подават около 3мм над грайфера... Даже и толкова няма. Абе трябва да помислиш как ще ги слагаш и дали няма да закачат рамката, но при всички положения 1см е много. Може би винт със дължина около 5мм и диаметър около 2мм би ти свършил работа... Най-добре е да си купиш самонарязващи рапидки от неръждаема стомана, ама ще ти е скъпичко:)



_______________
Wear your helmet!


Тема eмии...нови [re: X_Country]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано13.12.01 17:47



неэнам бе човече ... ама се си мисля че е от студа ...щото и преди си беше иэтъркана ама държеше....даже эа тва питах в веломанията и там Тони ми каэа че има нещо вярно в тва эа студа.....та эа тва съм си останал с тва впечатление....а эа шиповете...мисля да си вэема някои гуми боклуци ама да имат граифери...и в самите грайфери да вкарам винтовете....така мисля че няма да се огъват много.....все пак раэстоянието вътре в грайфера ше е по голямо от тва отвънка эа винта...те май така ги и правят гумите с шипове...както и да е....мерси эа съвета....ше сменям дължината на винтовете

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Re: eмии...нови [re: CRZ]  
Авторdivo_cvete (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 18:06



abe, po-dobre si gi napravi s nitove, 6toto ina4e gumite ti 6te se pukat ot vintovete




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.