Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 20.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Pak za bylgarskotoнови [re: martu]  
АвторTTTT (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 00:08



Momcheta,za tezi pari Lidera e napravo varha.V Evropa za tezi jalti stotinki vzimate pra4ki,a tova si e Super Luks.Vie kakvo iskate,da letite s nego,ami togava otdelete 5000 DM i ste si pravite kefa.



Тема Re: Pak za bylgarskotoнови [re: TTTT]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано24.11.01 21:42



Така си е, LEADER-a си струва парите.
Просто не е за планина, друг е въпроса дали и доколко издържа.

Join the freeride everybody!


Тема аэ пък....нови [re: the_Firestarter]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано25.11.01 09:05



още си перкам с дървото...и хич не ми пука....драг гриэли эвучи точно толкова дървено колкото лидер нали.....дърво отвсякъде...аме не ми пука.....колелото си върши работа докато си вэема ново....даже ей ся скоро направих снимчици....ако имам къде да ги постна ше видите че даунхил става и с дърво эа 250 бинки....дето сичко почти му си е пластмаса....верно е...случва се да му се раэпадне нещо понякога в движение...ама эа късмет все е ставало на по бавен ход....така че хич да не ти пука...ако намериш хубав пресечен терен там край Видин ... йуркай го яко....еми тва e....дърво ама движи...

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ

Редактирано от CRZ на 25.11.01 09:06.



Тема Re: Pak za bylgarskotoнови [re: the_Firestarter]  
Авторmartobike (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 14:09



zna4i-avgust mesec se ka4vahme na vrah Botev ima6e dosta hora s cross i s sprint i uspiaha da se spraviat bez problem az sam ot Stara zagora i se zanimavam sas welosipedi



Тема Re: Pak za bylgarskotoнови [re: martobike]  
Авторcross-cho (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 18:31



az sym se spuskal ot Vitosha po pistite ot Cerni vry nadolu.

Nisto mu niama -> samo deto kitkite mi stanaha na banici ;))))



Тема Re: аэ пък....нови [re: CRZ]  
Авторthe_Firestarter (Нерегистриран)
Публикувано06.12.01 21:48



Az si go iurkam nasekyde tuka, ama na skoro go kypah na dusha i svobodnia venec se preeba (poniakoga otkazva). Kak da go opravia.



Тема Re: аэ пък....нови [re: the_Firestarter]  
Автор Eли (патка)
Публикувано07.12.01 16:20



Зависи какви са ти венците (касета или на резба) ако са ти касетка отваряш, чистиш, смазваш и затваряш. Ако са на резба отиваш до магазина и си купуваш ново задно движение, което да не е на резба.


живи и здрави


Тема Re: аэ пък....нови [re: Eли]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано07.12.01 18:11



Kato si kupish glawinata bez rezba, da ne zabrawish da si kupish i wenci za glawina bez rezba. (Eli neshto se e opitala da ti gi spesti )
S 2 dumi prigotwi s 100lv.
Po-evtino shte ti zleze obache, da si kupish megarange samo wenci < 20lw tribwa da biaha.
I za w badeshte ne si kapi kolelceto pod dusha. I az taka praweh, no se otkazah kato si widiah wednaj kasetkata na centralnoto dwijenie...
Uspeh!

Join the freeride everybody!


Тема Re: аэ пък....нови [re: TheSaint]  
Авторthe_Firestarter (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 21:40



Абе вие ебавате ли се с мене? 100 лева за тоя дръгел. Пък и аз знам само да троша. Не мога да си го правя. Има си хора за тая работа. Абе кат го оправя ще ви кажа.

Make dust or eat it!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.