Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 01.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема С или БЕЗ амортисьори ?нови  
Автор Ивaн ()
Публикувано16.10.01 18:13



Здравейте, от време на време пиша/чета в клуб туризъм,
ама сега се обаждам тук, защото имам въпрос по същество.
Имам Cross Leader, от четири години и добре ми служи,
но сега си мисля са друг Cross, с амортисьори. Загледал съм
се в Cross Montana.

Някой да е минавал от обикновен байк към такъв с амортисьори,
какво му е впечатлението ?

Иван

Прави каквото трябва, пък да става каквото ще.


Тема Re: С или БЕЗ амортисьори ? [re: Ивaн]  
Автор martu (непознат)
Публикувано16.10.01 20:26



Da po`ti wsi`ki deto wlizat w toq klub sa minawali ot twyrda na meka wilka, oswen ako ne sa dostatychno mladi. I wse pak ne mi se wqrwa nqkoi ot Was da se e u`il da kara na kolelo s meka wilka:)) Az li`no predi 21 godini kato se u`ih da karam ne sym si i pomislql za takyw lux. Pyk" Lqstowichkite" i sega sigurno nqmat meki wilki.



Тема Re: С или БЕЗ амортисьори ?нови [re: martu]  
АвторscreamBoy (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 03:30



Мойта 'Пеперуда' обаче си беше с балонни гуми и почти право кормило, и без контра (една гоина след теб, 1981) което за онези времена комай е било като супер-футуризъм :)))



Тема Re: С или БЕЗ амортисьори ?нови [re: Ивaн]  
Автор halcor (fan 2b fan)
Публикувано17.10.01 09:26



ами предния амортисьор си е голямо удобство. само да не е марка logan или shock, каквито слагат на cross-овете. а cross montana ми се струва тежко поне колкото багер, също и cross columbia и не бях очарован като ги покарах малко :-) не ти ги препоръчвам, ако караш предимно в града и по умерено пресечен терен. тогава колело само с преден амортисьор е по-удобно. но все пак нямам голям опит в каране на full-suspension колело, така че нека някой, дето по ги разбира да каже.

...but here...there is no light


Тема Re: С или БЕЗ амортисьори ?нови [re: Ивaн]  
АвторDrusljo (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 13:42



Az karam Cross Montana i sym obshto wzeto dowolen. Ne e tolkowa tezhko, kolkoto razprawjat njakoi - tezhi 16 kg bez ekstri (pylna butilka woda i weriga za zakljuchwane), koeto za kolelo s zhelezna ramka si e OK spored men.

Ima si klasicheskija Cross-owski problem: ne znaesh kakwo kupuwash. Polowinkata mi ima syshtoto, i s nejnoto problemi njamashe, dokato prekara izwestno wreme w serwiza zaradi fabrichni defekti. Dobre che w serwiza se okazaha pichowe :-)

A amortisjora ne e losho neshto... ne si predstawjam kak se kara po paweta bez :-)



Тема Biva.нови [re: Ивaн]  
Авторarkadashko (Нерегистриран)
Публикувано18.10.01 20:12



Imam predvid amortesiorche da si imash ;)
taya godoina mi be za prav pat. Nay si lichi po kamenistite pateki, inak nishto osobenno, gazaria kato slizash ot bordiurite.
Abe gotsko si e, niama za kakvo da govorime.



Тема Re: Biva.нови [re: arkadashko]  
Автор Ивaн ()
Публикувано18.10.01 20:29



без амортисьори, като направя спускане даже по асфалт от 10км,
усещам, че ми изтръпват ръцете, особено ако не е добър пътя.

повече съм карал по асфалт, но мисля да се пусна и по горски пътища.
иначе лидерчето ми харесва, с никелирана рамка е, ама е добре
човек от време на време да сменя нещата.

Иван

Прави каквото трябва, пък да става каквото ще.


Тема Re: Biva.нови [re: Ивaн]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано18.10.01 21:59



Spusni se kakto si go zamislil, posle pomoli nikoj da ti dade kolelo s amortisiori i spusni pak. Pishi dali pak mislish sashtoto.

Join the freeride everybody!


Тема Re: Biva.нови [re: TheSaint]  
Автор XTR (bomberMan)
Публикувано19.10.01 00:05



Скоростта е един основен момент! Когато карайки hardtail усетиш, че единственото нещо, което те спира да караш още по-бързо е колелото тогава се замислям за мека рамка. Иначе за яко (или не чак толкова яко) въртене hardtail или susp.+lockout=$$$$...

MARZOCCHI
Ride Safe!


Тема Re: С или БЕЗ амортисьори ?нови [re: Ивaн]  
Автор fahrradfahrer (непознат)
Публикувано28.10.01 01:40



Drasti kolega !
Edno moga da ti kaja =>koi kvoto da ti govori protiv resiorite ne e prav....toq pi4 ili ni6to ne razbira ot bike ili prosto ei taka si pi6e 6toto nqma kvo drugo da pravi....VZEMAI si bike s resior4e i sam 6te useti6 razlikata :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.