Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 27.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Iskam mnenie  
Автор Gliz (непознат)
Публикувано14.10.01 03:26



Naskoro si kupih kradeno (mai che) kolelo i taka i ne go vidiah, No mi se iska da si imam kolelo, s koeto da hodia na rabota, v provinciata ili dori na more. Znaete li ot kade moga da si kupia hubavo i nekradeno, bez opasnost ot precakvane kolelo, moje i vtora upotreba i, izobshto, poneje sam novobranec i nishto ne razbiram, ia mi obiasnete v sashtnost kato si kupuvam kolelo kakvo da gledam???



Тема Гледай да запомниш мангала...нови [re: Gliz]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано14.10.01 03:29



...от когото си си купил колелото. Ама добре го огледай, че после да ми го покажеш... Имам си 1 на ум...

Ааааа, 'ше крадат колела, тц тц тц, нема да се разбереме...

Айде!


Тема Re: Гледай да запомниш мангала...нови [re: KPETEH.]  
АвторGliz (Нерегистриран)
Публикувано14.10.01 05:58



ta az go poznavam, kazvam, ma mnenieto mi zachezna predi malko...daje znam kade jivee, ma se krie sega po obiasnimi prichini, to (kakto v posledstvie razbrah) si imalo ciala grupichka sas specialnost - zadigane na baikove....:)))



Тема Re: Гледай да запомниш мангала...нови [re: Gliz]  
Автор XTR (Пристрастен)
Публикувано14.10.01 08:03



Дай малко повечве инфо за тази групичка...

MARZOCCHI
Ride Safe!


Тема Re: Гледай да запомниш мангала...нови [re: XTR]  
Автор Gliz (непознат)
Публикувано14.10.01 12:15



Ami kakvo info da ti dam, toia moi poznat e narkoman i toi gi znae v podrobnosti tia hora, az lichno samo nego poznavam, vse pak niakoi shte kaje li pri pokupka na kolelo kvo se gleda?



Тема Re: Какво се гледа...нови [re: Gliz]  
АвторscreamBoy (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 03:12



Гледа се цената ... После си гледаш в джоба дали имаш толкова ... По правило нямаш ама ... Та зависи начи кое ще ти е точно стандартното каране, както го написа и решавам че е спокойно, в краен случай по коларски път каране. Ми за такова вземаш колело от 400лв нагоре, запушваш си ушите за разните спускачи и планинари (за тях такъв bike е като проходилка, и съвсем неадекватен) и се кефиш ... хммм ... ми 2 до 3 години. Пример - айде без примери да е :)) Обаче и нашенските Cross/Sprint биха ти свършили работа. Или някое иноземско втора ръка (но ще е без гаранция, мнали).
А за крадени - недей ... така де ... ти си знаеш ...



Тема Re: Какво се гледа...нови [re: screamBoy]  
Автор Gliz (непознат)
Публикувано15.10.01 13:54



Mnogo ti blagodaria, i kade da tarsia, v koi magazini?
A drugite ako iskat adresa na kraDLIOTO - DAVAM VI GO, PAK VIE SE OPRAVIAITE :))) AZ VECHE SE "OPRAVIH", GOLIAMA PRECAKVANKA, MA SHTE MI E ZA UROK :))



Тема Re: Какво се гледа...нови [re: Gliz]  
Автор X_Country (незапознат)
Публикувано15.10.01 14:29



Магазините вече сме ги писали в толкова теми, че направо ми е мъка да ги пиша отново. Основно гледаш във Веломания на ъгъла на Екзарх Йосиф и Княз Борис или на бул. Д. Несторов срещу центъра по хигиена, в Kettler Sport на ъгъла на Екзарх Йосиф и Вашингтон или в BAS (

) На сайта им имаше и карта, къде точно е магазина.
Ако искаш иди и във фирмения магазин на SCOTT USA на ул. Каймакчалан. Намира се на бул. Ситняково, последната пряка преди светофара на ул. Оборище в посока гара Подуене. Улицата е стръмна, почваш да се катериш и гледаш вдясно. Там има твърди колела SCOTT, имаше и много готини hardtail моделчета на Specialized, обаче клоняха към 900 кинта.
Ако решиш да си взимаш Sprint, които също направиха хубави алуминиеви рамки, можеш да идеш във фирмения им магазин. Той е отскоро и се намира на ул.... абе не и знам името:) Значи тя е на края на Пиротска, където свършва пешеходната зона. Отдясно са продавачите на части втора ръка, отляво има пресечка. На нея мисля имаше голям банер Sprint, ама не съм сигурен. Ta там също погледни.
Oбщо взето, един хубав Sprint с недотам добра амортисьорна вилка е на цената на Scott с твърда вилка.



_______________
Wear your helmet!


Тема Re: Какво се гледа...нови [re: X_Country]  
Автор XTR (Пристрастен)
Публикувано15.10.01 20:46



Магазина на Sprint, за който споменавасх вече го няма там... а и няма бележка къде са се преместили ..:(

MARZOCCHI
Ride Safe!


Тема Колко жалконови [re: XTR]  
Автор X_Country (незапознат)
Публикувано15.10.01 21:52



Съжалявам за невярната информация.


_______________
Wear your helmet!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.