Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 28.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема i ostava samo bolkata...  
Автор martu (непознат)
Публикувано06.10.01 16:15



... sled kato se razmajesh v mantinelata s okolo 50 km/h. slava bogu mantinelata beshe ot stari avtomobilni gumi. Da jivee koito go e izmislil, che i az pokrai nego



Тема Re: i ostava samo bolkata...нови [re: martu]  
Автор halcor (fan 2b fan)
Публикувано06.10.01 17:28



разбирам....

...but here...there is no light


Тема Re: i ostava samo bolkata...нови [re: halcor]  
Автор XTR (Пристрастен)
Публикувано06.10.01 17:59



Дай малко повече информация, че ми стана интересно:) Къде? Как? Каква мантинела!?

I love My Bike :)
Ride Safe!™


Тема Re: i ostava samo bolkata...нови [re: XTR]  
Автор martu (непознат)
Публикувано08.10.01 16:10



Градът е Шумен, лето две иляди и първо, шестият ден на десетия месец. Времето е чудесно за езда. (Нов километраж) Естествено трябва да се изпробва. Мястото е част от трасето по което се провежда рали Златни и Стари столици. Много завои и голям наклон. При първия ляв завои скоростта е 60.4км/ч. Пешеходците гледат стреснато и вобще не могат да реагират на събитията. 20м спирачен път, навлизам на опесъчен терен, двете колела на байка се удрят едновременно в мантинелата, която е направена от стари автомобилни гуми(заровени са до половина в асфалта, вече са рядкост) аз ловко се премятам през байка и се опитвам да прегърна някоя гума, щот след тях е нищото. Нищото е дълбоко около 30-40метра.
Успях. Не само че ги прегърнах тия гуми, ами явно и съм ги целунал. Щот освен ребрата и муцуната ми е неестествено синя.
И остана само болката.
П.С.
Баика е здрав. Спринт Ягуар.



Тема Re: i ostava samo bolkata...нови [re: martu]  
Автор XTR (Пристрастен)
Публикувано08.10.01 16:43



:) Радвам се че и ти и байка сте здрави :)

Купете ми вилка RockShox или Marzocchi... моля :)
Ride Safe!™


Тема Re: i ostava samo bolkata...нови [re: martu]  
Автор Cлънцeтo (весело)
Публикувано08.10.01 18:26



Внимавайте бе хора!Разбирам страстта към спорта,ама имайте я и към живота все пак!Знам,че не е смешно,но ми прозвуча така,защото си го представих и знам,че нищо ти няма.Аз три пъти си чупя ръката на едно и също място,но с кънки.Какъв е тоя късмет не ми е ясно.



Тема Re: i ostava samo bolkata...нови [re: XTR]  
Автор Cлънцeтo (весело)
Публикувано08.10.01 18:31



Спокойно!Ще ти купим,защото сме добри хора
За рождения си ден очаквай колет бърза пратка



Тема Абе тия пешеходци...нови [re: martu]  
Автор AgentOrange (Figure in black)
Публикувано08.10.01 19:17



... са страшно разсеяни. Няма каране да не се засека с някой заплес дето ако изобщо ме види почва да мърда наляво-надясно и накрая се стъписва забучен точно на пътя ми, при което в най-добрия случай едвам успявам да намаля скоростта, развалям си кефа, а и отнасям по няколко псувни. Е оня ден за малко да отнеса два дакела барабар със собствениците им (също двама на брой), бях се засилил с около 40, виждам че има хора, почвам да крещя "вардааааа", а те стоят като препарирани, и хората и кучетата (кутрета по педя и половина дълги). Не успях да намаля достатъчно за да ги заобиколя и профучах на магия между двата дакела между които имаше не повече от 15 санта разстояние, проклетите животни ме гледаха умно докато връхлитах към тях без да направят и най-малко усилие да се махнат от пътя ми. Приятеля ми, който караше зад мен после ми каза че на едното буквално съм му обръснал козината... От страна на собствениците (които все пак благоволиха да ми направят място) долових откъслечно истерични крясъци "идиот... ти спирачки нямаш ли... тая пътека е само за пешеходци!!!". Ходи им обяснявай че настилката е прекалено чакълеста за бързо спиране и скоростта прекалено висока за резки маневри...

I am sick and tired of being sick and tired


Тема Re: i ostava samo bolkata...нови [re: martu]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано09.10.01 08:59



martu, вдъхнови ме да изляза пред офиса и да на правя няколко каскади

rider on the storm


Тема Re: i ostava samo bolkata...нови [re: tropsyx]  
Автор halcor (fan 2b fan)
Публикувано09.10.01 09:31



аз пък по пътя за офиса си ги направих сутрешните каскади :-)

...but here...there is no light



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.