Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 01.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема МИНУТА МЪЛЧАНИЕнови  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано14.09.01 11:57



.

rider on the storm


Тема МИНУТА МЪЛЧАНИЕ?!?нови [re: tropsyx]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано14.09.01 12:09



малко прекаляваме вече.....



Тема Re: МИНУТА МЪЛЧАНИЕ?!?нови [re: CuO]  
АвторNlK (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 12:32



Дали ще пуснат сирените като НАТО(САЩ) зачистят след накой ден няколко града?



Тема Re: МИНУТА МЪЛЧАНИЕ?!?нови [re: NlK]  
Автор AgentOrange (Figure in black)
Публикувано14.09.01 15:10



Едва ли.

Именно за това няма да я спазвам тая една минута мълчание. Щатите също са избили бая цивилни при "операциите" си, ама явно не им пука много. Е, щом те могат да се правят на коравосърдечни, и аз мога.

Ама предлагам да не говорим за политика във форума... има други такива за тая цел, а и на мене честно казано ми писна последните дни да слушам за тая история.

I am sick and tired of being sick and tired


Тема Re: МИНУТА МЪЛЧАНИЕнови [re: tropsyx]  
Автор Cлънцeтo (забавляващо се)
Публикувано14.09.01 17:37



Защо мълчаха сирените след като убиха толкова хора в Сърбия?Но това е друга тема и оранжевия агент е прав.



Тема Re: МИНУТА МЪЛЧАНИЕнови [re: Cлънцeтo]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 18:56



Пич0ве ако САЩ не бяха такива още правешкия мръсник щеше да ни управлява. и никви байкове и компютри и тъй нататък. хубаво е да цените това което имате



Тема Re: МИНУТА МЪЛЧАНИЕнови [re: Cлънцeтo]  
Авторthe_fly (Нерегистриран)
Публикувано14.09.01 20:10



bih kazal che tezi koito ne ia spaziat sa prosto edni ................
tova e naistina edna tragedia
po stechenie na obstoiatelstvata za sam v USA i vijdam kakvo e
ne e maitap
dori se pritesniavam kak she se vurna v bg (triabva da letia sas samolet)
dneska tuka e trauren den i daje otlojiha vsichki trenirovki i sustezania ot swetovnoto po MTB
taka che zapazete taia minuta mulchanie



Тема Re: МИНУТА МЪЛЧАНИЕ [re: tropsyx]  
Автор Downhill (('~'))
Публикувано14.09.01 20:33



Спазих я.

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: МИНУТА МЪЛЧАНИЕнови [re: the_fly]  
Автор AgentOrange (Figure in black)
Публикувано14.09.01 21:01



Трагедия е, да. И аз, предполагам както и всички останали, не одобрявам избиването на цивилни граждани, но просто ми се струва адски лицемерно спрямо целия останал свят да мълча 1 минута за загиналите в америка, докато не правя същото за хилядите жертви в автомобилните катастрофи у нас, или в каквито и да било други инциденти и войни по света. Пак повтарям, смъртта на хиляди хора не ме радва, но не само американците са хора!

Съжалявам че отговарям и по тоя начин само раздухвам огъня, но просто не мога да си мълча. Мислех изобщо да не поствам отново в тая тема в името на разбирателството, но не се сдържах, простете. С този пост участието ми в темата приключва, но искам да ви помоля да не се обиждаме и да се намразваме заради несъвпадащи мнения. Все пак тоя клуб е за нещо съвсем друго :)

I am sick and tired of being sick and tired


Тема Re: МИНУТА МЪЛЧАНИЕнови [re: the_fly]  
Автор Cлънцeтo (забавляващо се)
Публикувано15.09.01 12:02



Минутата мълчание спазих.Мисълта ми беше за нещо съвсем друго,но не му е мястото да пиша за това тук,а и нещо не ми се занимава с политика.Ставаше дума за справедливост.Съжалявам много за избитите хора и в никакъв случай не съм искала да кажа,че се радвам за това,което се случи в USA.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.