Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 30.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Eвала!нови [re: tropsyx]  
Автор X_Country (cyclist)
Публикувано13.09.01 13:21



И аз преди се качвах, ама напоследък съм станал голям дроб:) Вчера едвам изкарах София - Панчарево - Бистрица - Симеоново - София.
Ама то така е, като карам с хора дето отпред имат само по един венец... само да си помисля за качване до лифта и веднага ме линчуват:)))


Wear your helmet! Bicycle safety is important!


Тема eee da ama...нови [re: tropsyx]  
АвторMastora (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 15:05



Liftovete ne rabotiat prez sedmicata!!



Тема Re: eee da ama...нови [re: Mastora]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано14.09.01 02:26



Мастореее, Драгалевци бачка Четвъртък-Неделя...

Иначе за качването... въртенето е хубаво нещо ама не и този маршрут ... какъв ми е зора да дишам 40 мин олово!?

п.п.
... а и не е 40мин... по-бързо се качва

I love My Bike :)
Ride Safe!™


Тема Аз доколкото знам...нови [re: Mastora]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано15.09.01 23:04



...Вече пускат само счупените Чавдари нагоре, а и са посъкратили май курсовете... 'Ма не съм сигурен...

Айде!


Тема Малка поправка...нови [re: CuO]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано15.09.01 23:07



...Нас веднъж точно в 122 ни хвана една лелка. Точно беше безплатен лифта на Симеоново и ние със 122, както се сещате без никакви билети и т.н. И тя ни каза да си разделиме глобата, 'ма ние и пари казахме че нямаме и тя каза на следващата спирка да слеземе, а то следващата беше на лифта

Айде!


Тема Da vi pitam edin tehnicheski vapros za lifta...нови [re: Spitfire]  
Автор apkaдaшko (познат)
Публикувано16.09.01 15:41



Ta znachi do sega Vitosha samo na sobstven hod sam ya kachval. Otvratno mi e da se razpraviam sas mustakati shofiori. Ta interesno mi e kakva e tochno tehnologiata za kachvane s otkritia lift, kogato si s bike?!? Ama podrobno mi obiasnete, maamu stara... a i cenata kakva e, plashta li se otdelno za velopeda.
A jivi i zdravi!



Тема Re: Da vi pitam edin tehnicheski vapros za lifta...нови [re: apkaдaшko]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано16.09.01 16:37



Cenite na Dragalewskiq sa
0.80lw do Baj Krystio
1.20lw do Goli Vryh

Kachwaneto-
Ima edin osnowen moment ... mnogo li go pazish koleloto ili ne ti puka ot malki draskotini...

Ako ne ti puka taka:
zastawash kydeto si stoish i pesha kato se kachwash, koleloto e do teb po posoka na dwijenieto (ot koqto strana shte ti e udobno). Hwashtash go za kormiloto i za sedalkata, kogato se priblij sedlkata na lifta go wdigash i si sqdash. Move da go okachish na mqstoto kydeto e zakrepena dryjkata za stypenkata ili za sedalkata(na koleloto) ili za ramkata.

Ako ne iskash go draskash - slagash go na ramo i se kachwash ...

I love My Bike :)
Ride Safe!™


Тема Re: Въпросче за Симеоновския лифтнови [re: Spitfire]  
АвторPsychoiho (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 13:35



raboti, ma neshto mnogo sa se spekli i triabva da si kupuvash bileti.
da ne govorim che sa OGROMNI pedali liftadjiite i mi ide da gi obesia na niakoi stulb



Тема Re: Bapros4e za avtobus 66нови [re: Eли]  
АвторPsychoiho (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 13:38



ihaa capnata v ustata bikerka :))
e to tova e izguzica, razbrah che prosto glbobiavali. dosega stavashe s dve biletcheta ili 2 leva



Тема Re: Не се излагайте бе хоранови [re: tropsyx]  
АвторPsychoiho (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 13:39



ela vurti pedalite na moita brantia deto teji 100 kila, samo s edna plocha otpred




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.