Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 02.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Тема porociнови  
Авторmartu (Нерегистриран)
Публикувано08.09.01 13:25



Abe hora otdavna se chudq, kato obichate da karate, obichate li i da pushite ili puk da piete (govorq za tjtjn i za alkohol) i ako da kak vi se otrazqva na shofiraneto, a? Shtot men vednyj me sprqha chengeta za shofirane(na baika) v netrezvo systoqnie. Golqm maitap. Che i pytnika nqmashe kolan(da ne govorim za sedalka).
Are Peace



Тема Re: porociнови [re: martu]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано08.09.01 16:33



Joint i tward alkohol riadko, puri, mnogo riadko (mnogo sa skapi mamaka mu!).
Inache bira i wino po redowno.

Join the freeride everybody!


Тема Re: porociнови [re: martu]  
Авторhalcor (Нерегистриран)
Публикувано08.09.01 19:02



ами на мен не ми се отразяват особено тия работи на карането. на походката да, но и здраво да съм се докарал си карам нормално, единствената разлика е че съм по-внимателен и карам спокойно, защото все пак реакциите ми са забавени. но не ми се случва толкоз често да се омажа :-)



Тема Re: porociнови [re: martu]  
Автор Alexander4o ()
Публикувано09.09.01 00:16



Po toia povod moze da otvorim tema i za hraneneto i technostite + "dobavkite" pri koloezdeneto. Naprimer sutrinta hapvam neshto po maznichko za da durzi cial den, a po vreme na karane zarezdam s razni vuglehidrati. Dobra ideia sa bananite, koito sa mnogo dobri za dulgi prehodi. 20 minuti predi izkachvane - neshto sladko, naprimer dve morenki ili sneakers. I prez cialoto vreme samo chista voda. Pieneto go ostaviam za vecherta, predimno bira. Kazvat che vuzstanoviavala solite i t.n. - tova e dobur povod .



Тема Пием всичко [re: Alexander4o]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано10.09.01 10:23



Па като жулна 100 грама керосин ела да видиш как катеря

rider on the storm


Тема Re: porociнови [re: martu]  
Автор Cлънцeтo (забавляващо се)
Публикувано10.09.01 12:08



Joint -NE!Obicham da si piivam vino,no obiknoveno iztreznqvam kato karam.Idva mi powera!



Тема Re: porociнови [re: Cлънцeтo]  
Авторmartu (Нерегистриран)
Публикувано10.09.01 21:23



Izobshto ne sym pital dali pushite trewka. Tq ne wredi tolkowa na belite drobowe:)
Pitam za tutun i alkohol.
Are Peace



Тема Re: porociнови [re: martu]  
Автор Psychoiho (lamer)
Публикувано17.09.01 14:09



poroci - dal bog. inache kato si piina e opasno da sum s koleloto,shtoto hodia na pametnika i karam na rampata po noshtite.......are i leko




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.