Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 28.09.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Тема Има ли....нови  
Автор Cлънцeтo (голямколоездач)
Публикувано07.09.01 22:30



вериги за гуми или пък някакъв тип зимни гуми(като при колите)?Питам,защото карането по ледени повърхности не е от най-забавните преживявания или по-скоро евентуалните последствия от него.



Тема Re: Има ли....нови [re: Cлънцeтo]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано08.09.01 08:55



Ima s shipowe minalata godina bqha okolo 70lw., no te nqma da te spasqt na led

I love My Bike :)
Ride Safe!™


Тема Re: Има ли....нови [re: XTR]  
Авторmartu (Нерегистриран)
Публикувано08.09.01 12:56



sumnqvam se da ima verigi ili pone az ne sum chuval. sus shipove ne sum karal no sum karal s novi gumi na snqg i led - vobshte ne ti trqbva kormilo. Ako karash s poveche ot 10km/h ne igrae nikakva rolq v zavoi(po-ostyr). Osven tova kato karash pri po-niski temperaturi plastmasovite komponenti po baika zamryzvat i stavat mnogo krehki i lesno se chupqt( naprimer plastmasovi pedali). Predpolagam che ima i gotini plastmasi deto stavat za stud ama baq para shte da sa. Tezi naylon gumi deto gi slagat po evtinite baikove i te zamryzvat i posle ne stavat za nishto. Suveta mi e karaite dokato e toplo che posle e gadno.
Are Peace



Тема Re: Има ли....нови [re: XTR]  
Автор Alexander4o ()
Публикувано09.09.01 00:21



Zimata koito e maniak - na toplo s velotrenazor



Тема Re: Има ли.... [re: Alexander4o]  
Автор Downhill (прохожда отново)
Публикувано09.09.01 12:16



Не знаеш какво изпускаш през зимата. Сегашните зими не са толкова снежни - на Витоша е съвсем поносимо в немалка част от времето.

П.П. Особено при минусови температури, когато няма начин да затънеш и в най-голямата КАЛ.

П.П.П.П. Да ме извиняват тези, които не живеят до Витоша, че все за нея си говоря/говорим, ама нали ми/ни е под носа... :) В друга планина не съм карал. (освен в Люлин, ама тя си е залепена зи Витоша:) )

по-бързо, още по-бързо... изгорях<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Downhill на 09.09.01 12:19.</EM></FONT></P>

Редактирано от Downhill на 09.09.01 12:21.



Тема Re: Има ли....нови [re: XTR]  
Автор Cлънцeтo (забавляващо се)
Публикувано09.09.01 18:29



E,няма да ходя да карам на ледената пързалка.Ледените повърхности бяха използвани за по-образна картина.А,сняг си има.Не е като да няма и си трябват такива неща.Магазин някой можеш ли да ми кажеш?



Тема Иманови [re: Cлънцeтo]  
Автор X_Country (cyclist)
Публикувано09.09.01 22:19



Продават гуми с шипове, само че когато им дойде времето:) Лятото ги няма, защото няма клиентела:) На лед незнам колко помагат, на сняг пък не ти трябват кой знае колко много, защото и хубава планинска гума ти върши работа. Номера е да са от по-мек каучук. Налягането в тях трябва да е ниско. На по-дълбок сняг и 0.8 - 1 атм. са достатъчни.
Карането зимата изобщо си е приключение. Особено Монцата в Южния парк става фантастична след като дечурлигата с шейните я загладят.
Друго - амортисьорите се втвърдяват от студа. Особено тези, които са с пружина и еластомер хич не им понася добре зимата.
Веригата се маже след всяко каране, добре е да се ползват по-меки калотки. Хубаво е да имаш преден калник.
Облеклото също е много важно... Запуши си отворите за проветрение на каската. Абе като наближи зимата ще пусна тема за всичко. Сега не ми се пише, пък и въпроса ти беше за гуми:)


Wear your helmet! Bicycle safety is important!


Тема Re: Иманови [re: X_Country]  
Автор Cлънцeтo (забавляващо се)
Публикувано10.09.01 11:59



Blagodarq za informatsiqtaNe sum karala do sega s kaska,no ako trqbva shte si sloga



Тема Re: Иманови [re: Cлънцeтo]  
Автор X_Country (cyclist)
Публикувано10.09.01 12:44



Не само, че трябва, ами си е направо задължително, ако питаш мен, но в крайна сметка всеки преценява сам за себе си.

Wear your helmet! Bicycle safety is important!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.