Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 02.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Този див, див западен парк...нови  
Автор AgentOrange (Figure in black)
Публикувано17.08.01 05:08



Това няма да е история от тъмните гори тилилейски. По-скоро една "градска легенда". Няма да ви разказвам за приключенията си по пътеките на Витоша. Ще ви разкажа как пряко волята си участвах в едно възстановяване на най-добрите традиции на дивия запад. Значи въртя си аз оня ден из западния парк, без да имам ни най-малко намерение да си давам зор или да се юркам, заобикалям плавно пешаците по главната алея и се кефя на хладното (беше вече привечер). По едно време, гледам, малко по-нататък от края на алеята (над тунела за който го знае) - двама конници. Викам си "я, конна полиция" и най-спокойно си продължавам. Започвам да ги наближавам, обаче ония двамата обаче хич не ми приличат на полицаи. В един чуден момент успяах да ги фокусирам и щях да падна от колелото от учудване - мъж и жена, при това със съмнително мургав оттенък на кожата. Още повече се втрещих, когато мъжът нещо се развика, сръга добичето и тръгна право към мене. Стоях така няколко секунди като ударен с мокър парцал, обаче после се окопитих, плюх си на петите и свих към една странична пътечка, по която преди не бях карал, но се оказа нанадолна и годна за бързо каране :). Слава богу след първите 20-тина метра клоните на дърветата станаха доста ниски, та оня се отказа да ме гони, пък и аз вече се бях засвиткал здравата надолу. Не разбрах защо ме подгони, но и нямах особено желание да разбера. Нямах и намерение да приключвам карането преждевременно, за това 30-тина минути обикалях из по-далечните и цивилизовани краища на парка (откъм бул. Сливница), но ми стана скучно, по "дивата" природа се намира от другата страна на тунела, и реших да ходя отново в тая посока. Пак ги засякох - явно си тръгваха. Тоя път предвидливо ги заобиколих от далече. Но дори и да изключим възможността за преки стълкновения с въпросните лица остава ивицата пресни и ароматни конски фъшкии, трасираща маршрута им из иначе относително чистия парк... Та, ако някой кара в тоя район - да внимава с мургавите. Има ги в изобилие. Ако ли пък не - дано историята за това родео, което спретнахме с филиповския Винету ви се стори забавна :)

I am sick and tired of being sick and tired


Тема Нямам думи!!!!нови [re: AgentOrange]  
Автор Downhill (потрошен)
Публикувано17.08.01 05:26



Такова чудо още не бях чувал! Значи - освен раницата с интрументи си носете и ласо + лък за близки срещи от особен вид... Нападенията за сега са по суша, а пък кой знае след време от къде може да те връхлети опасността...

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: Нямам думи!!!!нови [re: Downhill]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано17.08.01 11:54



Трябва да се пазим и от пикиращи самолети...
Западния парк има лоша слава. Много обири стават там, аз лично бих избягвал да карам там сам.
Иначе е много готин, жалко.

Join the freeride everybody!


Тема Re: Нямам думи!!!!нови [re: TheSaint]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано17.08.01 12:05



Аз бих си монтирал един Калашник на кормилото...................Нека да ме гонят коне след това

rider on the storm


Тема Споконови [re: AgentOrange]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 12:19



Това е разходка на две изпечени от слънцето лица от различен пол с кон, които си нямат колела и не знаят кое е по практично, бързо, приятно и лесно за подръжка



Тема Re: Нямам думи!!!!нови [re: TheSaint]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано17.08.01 15:09



Най-добре е да се кара на запад от БГ

Vorsprung durch Technik


Тема Re: Нямам думи!!!!нови [re: Spidercho]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано17.08.01 16:07



Ц Ц Ц ... изобщо не съм съгласен! Живеем в страна с прекрасна природа и безброй места за каране.
А подобните случки мисля, че намаляват ...

Ride Safe!


Тема Re: Нямам думи!!!! [re: XTR]  
Автор Spidercho (Audi Entusiast)
Публикувано17.08.01 16:31



За прекрасната природа и безбройните места за каране съм съгласен.

Аз не се кефя на БГ народа Споделям го и не мога да бъда разубеден, нито искам да убеждавам някого.

Vorsprung durch Technik


Тема Е може да е искалнови [re: Hиk]  
АвторГeнoв (Нерегистриран)
Публикувано17.08.01 17:11



да те пита - дека се захарен памук продава или как се от тоз парк се излиза, знаеш ли...
А ти навместо като един клутурен човек да му подадеш ръка в труден момент и да помогнеш на мургавия събрат си го обърнал на бяг сред шубраците!?
Срамота!!!



Тема Re: Е може да е искалнови [re: Гeнoв]  
Автор AgentOrange (Figure in black)
Публикувано17.08.01 17:55



Е аз какво да направя като оня не знае как да ме попита. Да беше питал по човешки - разбирам, ама той като се юрна срещу мене с бойни викове последното което ми е минало през главата е че е искал да ме пита нещо :)

I am sick and tired of being sick and tired



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.