Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 22.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема BMXнови  
АвторDimi (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 20:47



BMX,- Peugeot, 150lv

9623316
Dimi



Тема ???...нови [re: Dimi]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано06.08.01 20:49



...Може ли малко подробности

Айде!


Тема Re: ???...нови [re: KPETEH.]  
АвторDlmi (Нерегистриран)
Публикувано06.08.01 22:04



ami obazhdai se za podrobnosti..niamam vyzmozhnost da otgovariam postoianno tuk..

Ami...ima si stepenki, rotor i prochie atributi..marki na dzhanti i t.n - ne znam...triabva da pogledna:-]
Nikoga ne sym se kachval na nego...upotrebiavano e ot drug



Тема Re: BMX [re: Dimi]  
Автор CRZ ()
Публикувано07.08.01 13:54



batka aide ako ne go prodadesh do mesec postni nqkoq tema pak za koleloto shtoto mnogo sum navit na edin x ama v momenta gi nqmam 150lv.....

ПИЧ С ТУРБИНИ


Тема Re: BMXнови [re: Dimi]  
Автор CRZ ()
Публикувано07.08.01 14:27



vij....she napravq vsichko vuzmojno po nai burzia nachin da natrupam resursite ama....tupite sponsori mama tate......ebal sum mu maikata ..... tupa rabota..... imam edin drag..na okolo 2 meseca...vzeh go za 250....she gledam da go prodam.....za okolo 200dm...ama na koi mamka mu....navit li si na barter

ПИЧ С ТУРБИНИ


Тема Я кажи за тоя DRAG...нови [re: CRZ]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано07.08.01 21:31



...Какъв е, що е. Пък може и да ти се уреди въпросът. Можеш и на мейла да ми пишеш:



Айде!

Тема Re: Я кажи за тоя DRAG...нови [re: KPETEH.]  
Автор CRZ ()
Публикувано07.08.01 21:49



abe az za draga po nejelanie moje da go prodam....ako ne mi se uredi vuprosa s tia 150 lv....kamuk mi e na surceto tva kolelo...shtoto dokato se sdobia s novo she minat 2-3 meseca....koeto puk znachi 2-3 meseca bez mtb karane....ama ako ne stane...kvo da praaaa basi.kef si e da se guzarish s edin x puk i e po lesen za trails.....za draga....nishto osobeno...ramka drag grizzly...dvijenieto mu e shimano...she vidq tochno kvo...spirachki shimano v brake...nqkvi airline kapli....nqma okachvane...ama dal gospod dano da ne se nalaga da se razdelqm s nego...ako ne za drugo to koleloto za x country i za trails si go biva durji na kamanaci...v garancia e....pochti vsqka sedmica go stqgat vuv velomaniata ne si e baik za downhill....a ti imashe nqkva ramka za prodan a???tq stava li za downhill?

ПИЧ С ТУРБИНИ


Тема Re: BMXнови [re: Dimi]  
Автор CRZ ()
Публикувано07.08.01 21:51



be sigurno she si zadurja DRAGstercheto.....dobri hora moje i da me sponsorirat...bashtata moje i da pusne nqkoi lev....a dano

ПИЧ С ТУРБИНИ


Тема Хехе...нови [re: CRZ]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано07.08.01 22:05



...Ако все пак решиш да се разделяш с него- драсни един ред, защото имам 1 на ум.

Айде!


Тема Re: BMXнови [re: CRZ]  
Автор CRZ ()
Публикувано08.08.01 09:26



uvi moje i da se razdelq s nego....ako si navit sigurno she ti go dam.....drugata sedmica ponedelnik vtornik she sum siguren dali she go prodavam che priqtelq vzel che prodal bmxa i az s kur v ustata.....abe she vidim....moje daje oshte po skoro..she mu zvunna da vidq bmxa ako oshte e v nego....i posle she postna tuka dali she turguvam koleloto....

ПИЧ С ТУРБИНИ



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.