Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:57 14.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Още един маршрут:нови [re: TheSaint]  
АвторMastora (Нерегистриран)
Публикувано27.07.01 00:42



Bravos mom4eta.
Az sam tozi deto ne moja da dode s vas v poslednia moment i kato pro4etoz opisanieto edva ne se razplakah
Sledvashtia pat nepremeni shte sam s vas.Leleee shte umra ot qd eii.
E jalko za avariata na XTR - a ama az mu kavah ,4e tee lapa ne e za tam amaa toj
.Pa i toj si e luda glava taa e izvadil golem kasmet , 4e e jiv i zdrav.



Тема Eвала:)нови [re: TheSaint]  
Автор X_Country (байк будала)
Публикувано27.07.01 17:35



Добре сте се повозили... Успехи в следващите начинания и безаварийно каране.

Wear your helmet! Bicycle safety is important!


Тема Re: Още един маршрут:нови [re: Mastora]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано29.07.01 01:17



Следващия път гледай дойдеш!!!

Join the freeride everybody!


Тема Re: Още един маршрут:нови [re: TheSaint]  
Автор Downhill (потрошен)
Публикувано29.07.01 03:48



....Ехххх.... Кога ли ще мога да се качча пак на колело и аз, така потрошен... Мислите ли, че ще е добре да опитм да ми сложат пирони в счупната ключица, че да не се рзпадне костта при по-лекичка дупка за в бъдеще? Май трябва да търся клуб "Медицина", и там да питам... Ехххх!....

по бързо... още по-бързо....пребих се

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Отклонението за Белмекеннови [re: XTR]  
АвторИПИ (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 18:09



Здравей XTR-e!

Вие видяхте ли отклонението от пътя Грънчар-Трещеник към Белмекен? За него беше ставало дума в клуб "Туризъм", аз тази отсечка не съм я минавал и ми е интересно дали пътя към Белмекен го има - а иначе спускането към Якоруда наистина си го бива, даже сме падали на завоите, поднесени върху остатъците от зимното опесъчаване. Още по-хубаво е спускането от Белмекен към Юндола и от Юндола към Белово - от Белово тези, които не обичат да карат по равно и по нанагорнище могат да се качат на влака.

Между другото кое е най-голямото изкачване респ. спускане в БГ, което може да се направи без да се слиза от колелото? (Изключвам разбира се това от Мусала - просто малцина са тези, които магат да се качат до там без да бутат и носят. Между другото в музея в Самоков има снимки от 1926г. (в този порядък), запечатали изкачване на Мусала с колела).

Поздрави

И.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.