Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 09.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Lizard Skinsнови  
Автор OPEL Vectra (2000 16V)
Публикувано25.07.01 12:40



Aз май много почнах да питам, дано не съм станал досаден. Този път питането ми е откъде мога да си купя от тези калъфчета, които някои колоездачи си слагат на задния амортисьор. И дали знаете колко струва? Мисля че марката им беше Lizard Skins. Има нарисувано някакво влечуго смеска между гущер и крокодил
Много ще ми е полезно това нещо, защото когато е кално, задния амортисьор се зарива напълно с кал. Предварително благодаря!

Vectra Forever!


Тема Re: Lizard Skinsнови [re: OPEL Vectra]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано25.07.01 13:32



И аз бих искал да знам....
Въпреки, че май се сещам, в pro-sport не може да няма.

Join the freeride everybody!


Тема ProSport [re: TheSaint]  
Автор OPEL Vectra (2000 16V)
Публикувано25.07.01 16:15



Дали може да ми обясниш с прости думи къде точно се намира, че аз досега не съм ходил. Само знам, че е някъде на Иван Асен. Те и страница имат, там фигурират Lizard Skins, обаче не са показали какво предлагат от тях.

Vectra Forever!


Тема Re: ProSportнови [re: OPEL Vectra]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано25.07.01 16:41



На ул."Иван Асен ІІ"№18. От Орлов мост- на около 150-200м., вдясно.
тел.44 70 42



Тема Re: ProSportнови [re: OPEL Vectra]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано25.07.01 20:04



Дай инфо. за цената, ако идеш....
Thanx!

Join the freeride everybody!


Тема Re: ProSportнови [re: TheSaint]  
Автор OPEL Vectra (2000 16V)
Публикувано25.07.01 20:55



След като мина веднага ще ти постна един отговор с цената. Тия дни имам много работа (даже на колело не мога да се кача), но се надявам другата седмица да мога да мина. В един сайт разни колоездачи бяха писали за такова нещо - предимства и недостатъци, а цената беше $12. В България как се движи незнам.

Vectra Forever!


Тема Ами да...нови [re: OPEL Vectra]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано26.07.01 11:10



...продават ги в магазин PRO Sport, който е на ул.Иван Асен. Сайтът им май беше



Айде!

Тема Аз доколкото си спомням...нови [re: OPEL Vectra]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано26.07.01 11:12



...10 кинта беше Lizard Skin-а дето пази тръбата от веригата. За другите нямам идея....

Айде!


Тема нЕкои съображениянови [re: OPEL Vectra]  
Автор X_Country (байк будала)
Публикувано26.07.01 13:05



Целта ми не е да ви разубедя да си купите въпросния маншон, калъф или както там ви кефи. Просто искам да споделя лично мнение и опит с вас от употребата на този продукт. Мен ми го подариха, беше употребяван и с малка дупчица на едно място. Иначе никога не бих дал 30лв. Поне на мен ми казаха, че толкова струва.
Значи при пръв поглед - колелото изглежда готино, някак професионално. Нещата ти изглеждат много готини, преди да го сложиш на колелото си обаче:) Първо - този маншон изглежда адски неестетично когато е кален. Това значи, че след всяко каране е препоръчително прането освен ако не държите на външния вид... Аз само ще ви кажа, че двете неща от които се плаша са мръсно колело и грозна жена:)))
Друг кофти момент е, че когато минаваш през река (моята най-любима част от карането) този маншон подгизва и съхне по 2 дни върху амортисьора, което не е гот. Е може да го свалиш, да го изстискаш и да продължиш, но това губи време и е досадно.
При пробиване (какъвто е моя случай) се получава малка дупка, която виждам, че постепенно се увеличава и не след дълго може да придобие размерите на озоновата:))) Материала е много афиф... моят е скъсан от борче.
Предимството на това чудо на високите технологии се проявява, ако караш с въздушен амортисьор. Там уплътнението е много прецизно направено и дори и малко износване причинено от прах или кал му е достатъчно, за да поскапе амортисьора.


Wear your helmet! Bicycle safety is important!


Тема Re: ProSportнови [re: OPEL Vectra]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано26.07.01 18:01



Преди малко бях там и проверих за цената- 17 лв. Има и други протектори за доста части на колелото и тялото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.