Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 10.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не обиждайте "Турист"-а...нови [re: TheSaint]  
Автор Aндpo ()
Публикувано30.07.01 16:08



е, то и ладата едно време беше страшна машина - просто нямаше никакъв избор, нито при колите, нито при колелата. Днес обаче, при такъв огромен избор, едва ли някой ще се спре на руски велосипед или на руска кола - просто са пълни боклуци, реално погледнато



Тема Re: РУСКИ БАЙКОВЕнови [re: CuO]  
Автор Aндpo ()
Публикувано30.07.01 16:16



Напълно съм съгласен с тебе, че тука трябва да си говорим за велосипеди, но имай предвид, че не аз започнах темата за "великото руско оръжие" и не аз започнах да си водя чат по общи теми на руски в групата за велосипедизъм. Просто изказвам мнение по твърдения, които ми се виждат налудничави. Това е.
Айде!



Тема Re: Не обиждайте "Турист"-а...нови [re: TheSaint]  
Автор HИKK (непознат )
Публикувано30.07.01 16:38



TO SIGURNO SLED KATO SI KARAL CROSS I KATO SE KA4I6 NA KOLELO DETO E DVA PATI PO SKAPO 6E TI SE STRUVA 4E SE VOZI6 NA MERCEDES. OTKROVENO KAZANO MINALATA GODINA NA SELO KARAH EDIN MNOGO ZAPAZEN, PO4TI NEKARAN TURIST. BASI UJASA.



Тема за ладите и изборанови [re: HИKK]  
Автор X_Country (байк будала)
Публикувано30.07.01 17:38



Не съм съвсем съгласен, че не е имало избор. Дядо ми, който е голям колоездач ми е разказвал как навремето е карал колела като Симсон, Диамант, Фаворит, Пежо. Това съвсем не са лоши колела. Става въпрос за шосейни де, не за байкове, но и Туриста не е байк. Освен това смея да твърдя, че с един Турист от тези с 10 скорости и кормило тип "овен" могат да се отрежат много байкове... Просто говорим за колела от различен клас.

Wear your helmet! Bicycle safety is important!


Тема Re: за ладите и изборанови [re: X_Country]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано30.07.01 17:59



Вчера едни чичковци с шосеини бегачи (единият Турист) какво ни направиха по баира към Бистрица- срам ме е да си кажа.
Абе нямаше да се дам така лесно, но бяхме взели едни момичета да карат с нас и трябваше да се съобразяваме с тяхното темпо. Искам да кажа, че Турист не е добър, но не бива да подценявяме карача



Тема Re: Не обиждайте "Турист"-а...нови [re: HИKK]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано30.07.01 23:26



Ами да така е.
Като слезеш от LADA 2107 и се качиш на WV Golf2 (примерно), пак е така.... (май-горе долу Golf-a е 2 пъти по-скъп).
Не се сещам къде видя да съм казал, че Туриста е върха на джанката, Mercedes-а на колелата?!
А и както казва X_Country това е друг клас колело.
Да не говорим, че е модел отпреди 20 години... Не можеш да го сравняваш с байка си!
А какви за тези главни букви, аз виждам! (все още)

Join the freeride everybody!

Редактирано от TheSaint на 30.07.01 23:27.



Тема Re: за ладите и изборанови [re: X_Country]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано30.07.01 23:40



Няма "Турист" с 10 скорости, max. 8.
Може би се бъркаш с "Старт Шосе", те бяха с 10.
Yes! И аз да те хвана веднъж в издънка!!!

Join the freeride everybody!


Тема Re: РУСКИ БАЙКОВЕнови [re: Aндpo]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано31.07.01 10:21



Изказваш менние......дай и доказателства в негова подкрепа!

човек с лекота може да установи, че имаш пресни спомени от току-що изкарана казарма, в резултат на което си още афектиран, о’кей:) и аз съм яко антинастроен спрямо всякаква военщина!!! Но не трябва да бъдем коне с капаци: всичко е супер тъпо и гнило
(по въпроса с Военно-техническите способности на една или друга супер сила имам адски много информация, която едва ли е необходимо да я коментираме и досаждаме на всички)

Тук ще направя и една корекция – МТЛБ-то, както и Калашника-тояга са българско производство:)))

А относно колелата, няма какво да говоря...те хората си го казаха – не правиш разлика между модели, типове и ...година на производство, което пък ме навежда само на една мисъл: ТИ СЕ ЗАЯЖДАШ

П.С. защо си изтри инфото:))) покриваш се нещо, минаваш в нелегалност , споко бе човек ние тук само си приказваме и спорим от време на време, няма да се стреляме я



Тема Евала!нови [re: TheSaint]  
Автор X_Country (байк будала)
Публикувано31.07.01 11:26



Бравос Изглежда не съм запознат отблизо с механиката на Турист - а

Wear your helmet! Bicycle safety is important!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.