Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 11.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво му трябва на човек за ...нови  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано17.07.01 10:25



... 3-4 дневен планински преход. Като изключим организация. Аз се сещам за някои основни положения като инструменти, дрехи и храна (ден за ден).. ако ви хрумва нещо добавете...

Мерси предварително!

Ride Safe!


Тема Re: Какво му трябва на човек за ...нови [re: XTR]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано18.07.01 09:54



Mislia si za mashinno maslo za werigata, ama se chudia w kakwo da go sloja, shtoto ako se razlee.....
Shte e mnogo polezno pri prodaljitelno karane, ili ne daj si boje iak dajd.
Wednaga shte wleze w upotreba.
A ne mi se prawiat slojnite sistemi koito e spretnal Downhill.

Join the freeride everybody!


Тема Спрейнови [re: TheSaint]  
Автор X_Country (байк будала)
Публикувано18.07.01 14:22



Вместо масло вземи спрей. Тогава проблема с разливането отпада. Той си е във флакон с капачка и освен ако не го пробиеш, други грижи няма. Освен това, спрейовете за смазване на верига са доста по-ефективни от машинното масло. Да не говорим, че маслото пръска и цялата задна шина става на отвратителни черни точки:)

P.S. За прехода вземете и 2 - 3 вътрешни гуми на човек. Може да вземете лепило и лепенки, но от личен опит казвам, че не си е работа да се лепи гума в планината или насред път.


Wear your helmet! Bicycle safety is important!


Тема Re: Какво му трябва на човек за ...нови [re: XTR]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 15:15



Опитвал съм и твърдя че е гадно ако си с повече от 2-3 кг. багаж. Аз съм ходил доста по планините и взех по-малко от необходимото но пак става човек нестабилен и удоволствието не е същото.



Тема Re: Какво му трябва на човек за ...нови [re: Hиk]  
Автор Downhill (+)(+)
Публикувано18.07.01 17:14



А пък аз вече така си свикнах с раницата, че само жегата ми е проблем. Като бутна две гуми, помпа от руски бегач, няколко метални инструмента, дреха еввнтуално, шише от литър и половина и още няколко десетки/стотин грама за допълнителни неща, за които не се сещам... и то излезе бая товар. А освен това раницата е един много добър протектор за гърба, особено ако нещата вътре са подредени правилно.

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: Какво му трябва на човек за ...нови [re: Hиk]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано18.07.01 17:50



Да и на ме ми е кофти с раница, още не мога да свикна.
Ама си трябва....

Join the freeride everybody!


Тема Re: Какво му трябва на човек за ...нови [re: TheSaint]  
Авторmartu (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 20:04



Ako hodish za 4 dni ne moje ranicata ti da e 2-3 kila. Prosto nqma nachin. Nie kato odihme v gorata za 4 dni obache ne spukahme nito edna guma ,a bqhme 13 baika. Tyi che si e do kusmet .Az preporychvam na 2 baika 1 guma shtot edna guma si e 200-300 grama. Osven tova ako si slojish bagajnik pri spuskaniqta e po-udobno ranicata na bagajnika, shto kat ti podskochi baika na nqkoi kamy ti podskacha i ranicata i moje da izprevarish baika pyk tui hich ne e na hubavo.Shtot togas ne ti opredelqsh posokata nali?
Are che me gonqt.



Тема Re: Какво му трябва на човек за ...нови [re: TheSaint]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано18.07.01 23:32



Ще свикнеш ....

Ride Safe!


Тема Re: Какво му трябва на човек за ...нови [re: martu]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано18.07.01 23:44



Не мога да се съглася, че раницата е по-удобна на багажник! Та така губиш контрол върху колелото. Вярно е че килограмите са си килограми, но когато раницата ти е на гърба тялото ти много по-лесно свиква с добавената тежест. Иначе все едно караш с друго колело, а не може да си позволи човек да свиква с колелото докато кара горе.

А за подскачането... раничката с която карам аз (Tashev-RockEagle-30) има ремък за закопчаване през кръста и през гърдите и никога не съм имал такива проблеми. Все пак трябва да си избираме подходяща екипировка...

Ride Safe!


Тема Че къв и е проблема на раницатанови [re: XTR]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано18.07.01 23:50



Аз винаги си джиткам с раница,а и ПАЗИ гръбнака !!!Като са толкови скъпи протекторите за гръб, може да се ползва раница.Като паднеш върху някоя скала няма да се размажеш толкова яко

rider on the storm



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.