Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 21.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Generalno...нови [re: XTR]  
Автор Downhill (+)(+)
Публикувано12.07.01 17:12



1001. ... Стойте си в къщи...
1001. а) Но и там не е сигурно - стоейки веднъж клекнал до колелото за настройка на средното движение си насиних носа в рамката и ме държа повече от седмица...

по-бързо, още по-бързо... изгорях

Редактирано от Downhill на 12.07.01 17:16.



Тема анатема!!!нови [re: Downhill]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано12.07.01 17:17



какви са тези еретично (не ерОтични) течения които се прокрадват тук... !! :))

Ride Safe!


Тема и още...нови [re: XTR]  
Автор X_Country (байк будала)
Публикувано12.07.01 17:19



За тези, които карат педали с автомати:
Внимателно при пресичане на реки и при ходене по мокри камъни и корени. Тия обувки се пързалят повече от ролкови кънки:)))
Виждал съм не един и двама, които опитвайки се да пресекат река по камъните пльосват в нея заедно с колелото:)


Wear your helmet! Bicycle safety is important!


Тема Re: още ...нови [re: XTR]  
Автор Downhill (+)(+)
Публикувано12.07.01 17:26



1002. Алеите за велосипедисти в същност са за многочленни семейства и баби с детски колички...

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: още ...нови [re: Downhill]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано12.07.01 18:09



00010110. Когато пешеходците се опитват да "направят път" отмествайки се (винаги в неправилната посока!) обикновенно причиняват повече неприятности, както на себе си така и на колоездача. Отколкото ако си кротуват...

Ride Safe!


Тема emi i az da kaja nestoнови [re: XTR]  
Автор razbirac (nema labavo)
Публикувано12.07.01 20:42



1.nikoga ne propuskaite edna hubava svada s nekoia zlobna pensionerka deto vi kulne 4e ste i dignali kruvnoto s minavaneto si. uplashete ia vuzmojno pove4e pri sledvastoto si minavane.zasilete se na mrusna gaz,gledate lo6o i to4no predi da vi vidi nadavate besen vik.ako go prejivee da znaete che ste se otkaje ot turizma,a opredeleno ako e ot pi6man turistite. ako sa nekvi gotini pensii e got da gi pozdravi6
2. mnogo vnimavaite kogo izprevarvate,che ako vi nastigne dolu na lifta veche nema da mojete da izprevarvate nikogohahaha tova e za edin priatel deto taka e re6il da prozedira ako nekoi go izprevari.
3. gornoto na maitap ama mnogo vnimavaite kade i kak izprevarvate i to osobeno kolegi stoto po tesni mesta i kadeto nema vidimost sum imal nepriatni iznenadi. spirachnia put si e seriozen osobeno ako e mokro. ako vijdate 4e 6ansa da sprete e raven na 0!!!!! w nikav slu4ai ne spirai v durvo.verno e, 4e e nekav vid spirane ama ne e za predpo4itane
4.ne ska4aite w dvijenie ot kolelata bolezneno e osven ako nqmate kusmeta to4no v tozi moment da minava grupa 16god. mazki. togava si izbirate nai-gotinata i se vrezvate kato vlaka strela......ako pri padaneto si razbie6 kratunata garanzia ste ti pomognat. Osobeno ako izglejdash dobre kato men. izpitana taktika e
5. ako iam6 kusmet da sre6ne6 nekoi pedal gore e napravo prestuplenie da ne go pregazi6 pone s dvete gumi az ne 4e iskam da nasajdam mejduosobizi ama tea stanaha mnoo nahalni


Тема Стига, бе!:)))нови [re: razbirac]  
Автор X_Country (байк будала)
Публикувано13.07.01 14:42



Ти си прекалено дружелюбно настроен към другите посетители на планината:))) И аз мразя пенсионерки, които кълнат, но ако тръгна да ги газя ще стана масов убиец:))) Толкова са ме клели, че цял живот прокълнат ще си ходя, но какво да правиш - съдба:)))
И леко с 16 годишните мацки... Един приятел видя една такава група и реши да ги впечатли, та доста добре се размаза. Е, вярно че после му помогнаха както казваш, обаче струва ли си за едното помагане да се размажеш като куче?:))) Освен това едва ли ще ги впечатлиш с външния си вид, след като си сцепил тиквата си:))) Умната!:)))


Wear your helmet! Bicycle safety is important!


Тема Re: още ...нови [re: XTR]  
Автор Downhill (+)(+)
Публикувано13.07.01 19:27



9999991. Не се вглеждайте в километража, докато летите надолу...
9999992. Не си купувайте километраж без памет за максималната скорост... От това се умира.

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема abe nema da durki6 na tea ne6taнови [re: X_Country]  
Автор razbirac (nema labavo)
Публикувано13.07.01 20:27



nqmam da stavame drebnavi sega!
i bez tui ima prekaleno mnogo pensii v BG ta rabotestite ne mojem da izkarame tehnite pensii puk kamo li nesto pove4e. tova na maitap s gazeneto-oste ne sum imal takuv slu4ai,no tova s pi4kite si e dobra rabota. a i az ne si szepih glavata a samo si opjulih lakutia,a dori ne gi biah zabelqzal. sedeha na edin zavoi i posmurtno ne iskah da se prebia to4no tam vposledstvie.E vse pak stana lafa i otnesoh nekolko telefona ta ne sum suvsem kapo. e ne znam vse pak kato sum padnal taka ili ian4e sto da ne sa nekvi mazki na mesto?lo6o niama-tui i tui padam



Тема I az sym udrql pe6ehodciнови [re: XTR]  
АвторTheEgoist (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 02:49



Daaa... Pe6ehodcite (gorkite) i nai ve4e pe6ehodkite za edni mnogo zabludeni jivotni... sledwa6tata istoriq 6te wi ubedi w tazi prosta istina, a moje i da si izvedete nqkoi vajni izvodi i da gi sintezirate kato prawila.

Uvod: Nai-golemiq mi problem e 4e obi4am da karam s luda skorost kydeto ima mnoo hora

Ta zna4i... Karam si az po centyra na Varna stariq baik na brat mi, na vsi4koto otgore i brat mi na koleloto natowaren, a spira4kite hi4 ne dyrjat da ne goworim 4e otdolo bqha edni lyskawi plo4ki. W edin moment edna sofianka s dy6teri4kata si mi se4e pytq s dy6teri4kata si - pyk az zasilen, a kogato koleloto e natowareno spira o6te po trudno... ta tq mi idwa ot dqsno i az si vikam "6te mina otlqwo- zad neq", a tq kato me vidq kato se stresna - wze 4e sprq i posle naprwi 2-3 kra4ki nazad... diaaaaaaan... abe se6tate se - 4 4oveka i 1 kolelo na opletena kamara, oba4e tui ne e vsi4ko - lel4eto si be6e odarilo kraka na koleloto mi i se be6e naranilo, ama ne kyde da e a na nakakyf kryvonosen syd na praseca i kato vze da 6urti kryf... 4ak izvikaha byrza pomo6t, idwa lineika... i t.n.
Naprau golem kupon
Izwodi:
XX.1 Nikoga be se dowerqwaite na pe6ehodcite, osobeno na jenskite takiva.
XX.2 Nikoga ne se opitwaite da ubiete pe6ehodka na publi4no mqsto - nqkoi 6te izvika byrza pomo6t.
XX.3 Po-tejkoto kolelo spira po-trudno, no za smetka na towa pone udaryt e po-silen
XX.4 Ne se 4ustwaite vinowen kogato pe6ehodeca e sgre6il - da se e pazil
XX.5 Ne se vozete po mnogo, osobeno ako ima problem sys spira4kite
Ot tuk natatyk sa si prawila sintezirani na baza na drugiq mi opit:
XX.6 Nai dobriq na4in da si naprai6 veselo dokato kara6 e da stresne6 nqkogo, eto kak stawa - trqbva da ima pe6ehodec na pytq i da ne te e vidql, a prosto da si wyrwi, ti zasilwa6 i go priblijawa6 wyrteiki pedalite za da ne te 4ue, kogato se izrawni6 s nego gleda6 da si mnogo blizko do nego - na ne powe4e ot pedq - to4no w tozi moment wikwa6 mnogo silno - zdrawo podska4at maitap nqma
XX.7 Ne hodete da karate kolelo s gadje - mnoo e izto6titelno - osobenno na minawaneto pokrai gori4ki
Ae 4o wi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.