Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 30.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Предполагам, нещо много изтъркано...  
Автор Deimos® (ренегат)
Публикувано09.07.01 23:02



Здравейте фенове!

Имам едно малко въпросче към вас.
Значи, цялата работа е там, че искам да си взема маунтин байк (без претенции за правописа ). Обаче, не ща разни професионални машинки, дето струват маса пари (е, ако някой ми подари...няма да откажа ). На мен ми трябва нещо обикновено, с което да мога да се качвам веднъж, дваж месечно на Витоша, но като се замисля, ще го карам предимно из града. Та днес видях в GET.BG едно "Komda" (за първи път чувам за такава фирма) с преден и заден амортисьор за 225лв, което много ме учуди. Всъщтност, ето линка:

. Предполагам, че е някакъв боклук за вашите представи, ама въпроса ми е, дали на мен ще ми свърши работа? Какво ще кажете?

Поздрави

Je rиgne! Ich ordne an! Regolo!Boooooooo

Тема Неееееее......нови [re: Deimos®]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано09.07.01 23:08



......Недей си купува от тази "марка". В квартала има един приятел дето кара една "КОМДА"(това е най-великата фирма, ей!) от година и половина- две. Хем е без амортисьори и хем само по път я кара и не я юрка. Това колело още не беше изкарало и година и вече беше негодно. А тука наскоро видях едни араби да се юркат с една пак "КОМДА" с 2 "амортисьора" и се кефех, че най-накрая се намери кой(какво) да ги утрепе. Мамка им. Та моето мнение е, че това е една "много яка марка" и искренно те съветвам да си закупиш на момента.

P.S.: Базикам се, ей!

Айде!


Тема Re: Неееееее......нови [re: KPETEH.]  
Автор Deimos® (ренегат)
Публикувано09.07.01 23:15



Ех...толкова ли е зле? Язък, много примамливо изглеждаше .
Добре де, реално за 200лв. може ли да се вземе нещо не чак толкова зле, което да е поне с преден амортисьор?

Je rиgne! Ich ordne an! Regolo!Boooooooo


Тема Еййййййй...нови [re: Deimos®]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано09.07.01 23:17



...Сега като видях и обявата на страницата. Ми то колелото върви и с калници, помпа, бултилка за водааа!!!!
А също и чанта за инструменти(50x50см)!!!! Ооооо, и звънец!!!!! И шарени рогаааа!!! Ихааааааа!!

Хей, хей, не се блъскайте ще има за всички.

Айде!

Редактирано от KPETEH. на 09.07.01 23:18.



Тема Амиииии.....нови [re: Deimos®]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано09.07.01 23:19



...Твърдо НЙЕ!

Айде!


Тема Re: Амиииии.....нови [re: KPETEH.]  
Автор Deimos® (ренегат)
Публикувано09.07.01 23:25



Ти ме разби!
Добре де...махаме всякакви амортисьори. Просто, обикновенно, "твърдо" колело? Ако и сега ми кажеш, че няма начин за 200лв., отивам да си изрова стария другар - Балканчето, мой набор...

Je rиgne! Ich ordne an! Regolo!Boooooooo


Тема Е, то за 200...нови [re: Deimos®]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано09.07.01 23:33



...Има, ама ако държиш да го караш повече от месец, ще ти излезе бая повече По-добре дай 500 примерно, ама да знаеш, че караш колело. А не както си караш и изведнъж да се разпадне. После да се чудиш к'во става и къде се намираш.


Айде!

Редактирано от KPETEH. на 09.07.01 23:35.



Тема Re: Е, то за 200...нови [re: KPETEH.]  
Автор Deimos® (ренегат)
Публикувано09.07.01 23:38



Ох...500лв....май ще си остана "кракомобил" .
Мерси все пак за съвета. Ще го имам в предвид.

Поздрави

Je rиgne! Ich ordne an! Regolo!Boooooooo


Тема Абе има някакви...нови [re: Deimos®]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано09.07.01 23:46



...по 300-350 примерно. Ма и те не са кой знае какво. Но мисля, че са по добри от тези комди Вий във Веломания или Центъра по хигиена за колелата DRAG. Има там някакви по 350.... Може и да ти харесат

Айде!


Тема Re: Абе има някакви...нови [re: KPETEH.]  
Автор Deimos® (ренегат)
Публикувано09.07.01 23:53



Веломания, разбрах, че е между халите и женския пазар. А при Центъра по хигиена къде има магазин?

Je rиgne! Ich ordne an! Regolo!Boooooooo



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.