Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 08.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Къде продават свестни bike-ове???нови  
АвторThe Bear (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 23:29



Ама свестни, най-свестните и най-изгодните. Да речем има ли свестни за около 200лв? Или пък 300лв.? А за 400? И въобще къде в София ще ме пратите да си купя mountain bike? Или може би не в София?

Предпорагам въпросите няма да ви затруднят особено що се касае до адресите на магазините (читавите).

Предварително благодаря!



Тема Re: Къде продават свестни bike-ове???нови [re: The Bear]  
Автор the fly (непознат)
Публикувано26.05.01 23:55



za 400 lv dobar baik niama
prigotvi si pone 700
a ako iskash i full suspension nad 1000



Тема Ами....нови [re: The Bear]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано27.05.01 00:07



....за 300-400 едва ли ще си намериш нещо свестно, но за окло 600(и малко), може и да намериш.......Ама става въпрос за колело с твърда рамка. А за свестно fullsuspencion ще трябва да се бръкнеш поне двойно.

Айде!


Тема Re: Къде продават свестни bike-ове???нови [re: the fly]  
АвторThe Bear (Нерегистриран)
Публикувано27.05.01 00:09



Лелееее, значи тези дето ги продават са боклуци, а? Да не би да ме прапращаш към HI-TECH колелета по 7-8кг.? Килограмите да речем, нямат толкова голямо значение за мен. Интересува ме колелото да е със здрави резби, а не кашкавалени, здрава рамка, спирачки абе и т.н. :-)) Добре, тези дето ги продават за 150-350 лв кажи ми накратко кое им е калпавото. Да рачем така: "капли - боклук" "рамка - добра".



Тема Re: Къде продават свестни bike-ове???нови [re: The Bear]  
Автор the fly (непознат)
Публикувано27.05.01 00:43



ami govoria za normalnite maountainbike -
ako te intersuva visok klas parite sa dalech nad 1000 leva
az lichno karam edno GIANT DH i struva okolo 8000 leva
moje i da otidesh i da vidish v magazin BAS kolela ot po 4000 lv
tam obache moje i da namerish i dobri i evtini
momchetata she ti obiasniat vsichko
magazina e dobar
www.bas-bg.com



Тема Re: Къде продават свестни bike-ове???нови [re: the fly]  
АвторThe Bear (Нерегистриран)
Публикувано27.05.01 09:48



Blagodarsko.



Тема za baika ...нови [re: KPETEH.]  
Автор nikedj (lubopiten)
Публикувано27.05.01 16:39



ne znam dali darjish za novo kolelo ili upotrebiavano no ako dabro kolelo na malko po niska tzena az primerno si prodavam baika Giant Bolder 520 ramkata mu e CroMo s amortesior SRsounturs 8020 i montaja mu pochti iztzialo mu e Accera shinite sa mi grand rock dvustenni ako imash apetit kam nesto takova kolelo drasni edin mail /nike_bike@yahoo.com/



Тема Re: za baika ...нови [re: nikedj]  
АвторDH MOJO (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 23:37



Be zavisi za kvo sha go ispolzvash koleloto....ako ti triabva za grada i za parka.....tvurdo kolelo sha ti svurshi perfectna rabota...no za planinataaaa....NE.
NE SI KUPUVAI EFTIN BIKE OT TIPA CROSS,SPRINT i t.n. ZA PLANINATA....
purvo che sha se prebiesh kato zivotno s nego,vtoro sha go schupish super burzo..i treto.....sled 1 mesets sha se chudish na koi da prodadesh kvoto e ostanalo ot nego za polvinata pario za koito si go kupil i sha pochnesh na novo da sabirash za istinska mashina...;)
takacheee...po-dobre posaberi oste"MALKO" kinti i si kupi nesto istinsko;)



Тема Само едно нещо ми е интересно...нови [re: DH MOJO]  
Автор X_Country (чвор)
Публикувано30.05.01 13:11



Какво значи това - "NE SI KUPUVAI EFTIN BIKE OT TIPA CROSS,SPRINT i t.n. ZA PLANINATA....
purvo che sha se prebiesh kato zivotno s nego..."
С хубаво колело не можеш да се пребиеш като животно, така ли?!:))) С DH байк може да се утрепеш много по-стабилно. И точно защото си мислиш, че като си с хубав байк и няма страшно... няма ама има. С меко колело скороста е по-висока и ако паднеш, нали ти е ясно, че последиците са по-тежки? Или може би ти не падаш?!:)))


X_C


Тема Re: Къде продават свестни bike-ове???нови [re: The Bear]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 14:30



По принцип явно момчетата в този клуб летят доста на високо. Истината е че малко хора могат да си позволят такива велосипеди - предполагам че и на запад не всеки е готов да даде 4000 долара за колело. Действително за 200 лева няма свестен велосипед но за 300 ще си намериш нещо. Мойте приятели карат такива велосипеди от доста години. Верно чупят се, но пък какво не се чупи. Като заместваш лошите части с хубави .... лек полек колелото ще стане. Само според мен вземи си с амортисьор - преден. Айде по-бързо за да ходим на Родопите през юли




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.