Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 01.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема XC в съботанови  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано29.06.01 00:25



А на някои не му ли се прави XC в съботаАко вече сте го измислили постнете го

rider on the storm


Тема Абе хора...нови [re: tropsyx]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (културен)
Публикувано29.06.01 09:43



... немога да ви разбера! Как така ни се знаете, ни се познаватае, пък се събирате да карате. Как ще тръгна аз да карам с хоре дето нито като личнотси ги познавам, ни кат образование, ни го знаеш отслужил ли е, на зор носи ли, в беда ще ти помогне ли!? Дет се вика ти на тоя човек ни мераците, ни мурафетите, ни възможностите му знаеш, а му се оставяш в ръцете? Не я разбирам тая работа!
Иначе Аркадаша ще ме води на XC разходка из дософииските части на СтараПланина - щот съм му много драг!



Тема позволете.....нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
Автор ella (baikalka)
Публикувано29.06.01 10:43



..да доложа?
Аз не виждам кво им пре4и на момчетата да се събират, за да се потрошат малко по планините .А тва с отслужването (предполагам 4е си имал предвид казармата),тва па кво общо има.Така де мисълта ми беше,че и на мен ми се кара с тях ,пък не съм си и помисляла за такива работи за каквито ти пишеш.Предполага се 4е аз ще съм по предпазливата ..........
Не мисля ,че и да отидеш да караш с тях ще те зарежат някаде по пътя,незнайно къде
Тва което казах току що ,просто е споделяне на мнение ,не ми е за цел да те обидя



Тема Re: Абе хора...нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано29.06.01 11:39



Tuk ne moga da ne se saglasia s Ella!
To po twoiata logika, nikoga ne mojem da se saberem s hora razlichni ot tezi s koito sme swiknali da karame....
Na men mi triabwat 15 min za da precenia nikoj shto za ptica e.
Za shtastie ne sam karal s temeruti! Ne che niama, no maj sa malko....
Poslednia pat (az, CuO i Downhill) se zastignahme s 2-ma, po obikolnata ot "Jeleznica" kam "Simenonowo" pozdrawihme gi i w otgowor nishto!!!! Minaha si kato pukali!!!
Malko po nadolu, pak se zastigname i otnowo nishto! E towa ne go razbiram!!!
A inache, naj-gotino e da si s starite bojni drugari i edin, dwama nowi, taka i da ne si pasnete, niam da ti e tapo...
A inache za poweche ot 1 den (3-4 chasa) i az nikoga ne bih tragnal sam s hora koito ne poznawam.





Тема az da go natopq:))нови [re: TheSaint]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано29.06.01 12:23



Ediniq ot tiq....zastignatite (da ne kazwam drugo:) se kazwashe Niki:))))

Da kaja i az mnenie po waprosa za kompaniqta....na men mi se e slu4walo nqkolko puti da se sabirame s hora izwun nashata kompaniq, q oshte ot spirkata, q naprawo gore. I stawa duma za sabirane na kompanii 2-3 ot nas i 2-3 druga kompaniq....kwo stawa togawa - trugwame zaedno i to po putq se wijda moje li da karame zaedno ili ne, ako ne zdrawe da e i koi ot kade e, no powe4eto puti nqma problem:)))

Towa e pri polojenie 4e stawa duma za karane 2-3 4asa, a ako shte se hodi nqkade nadale4e i za po dalgo, bez da poznawam dobre pone 1-2 ot horata ne bih trugnal razbira se, i az mislq 4e Selqninut s baika e imal to4no towa predwid



Тема Вас тримцата...нови [re: TheSaint]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (културен)
Публикувано29.06.01 13:30



...ти, Даунхила и медния окис да не би да ви свързва дружба, пламнала тук в клуба? Ако е така ще е много трогателно ):-{O ....
А иначе да тръгнете да карате повече от 3-4 човека - това е детска забава с много шеги и закачки, сериозно каране неможе да излезе!



Тема Re: Вас тримцата...нови [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 14:00



Аз мисля като другите. Жалко че ти си различен. Вероятно е хубаво да си стерилен, но аз за себе си не го разбирам. Все пак с хора се жевее, а и повечето от удоволствията също с приятели се получават. Бих предпочел да имам поне 5 човека с които да ми е приятно да карам за да може когато ми се прииска все някой да е свободен. Вярно е че хората са много различни. Но ака покараш един ден с тях ще стане ясно кой става и кой не. Преди да подкарам колело ходех по планините. Водил съм много хора за първи път в планината. Адва на 5% от тях това им е харесало, останалите предимно са ми мрънкали. Но аз за себе си съм доволен. Така че поканата ми остава. Аз предпочитам не само да се спускам но и да повъртя. Но всъшност съм склонен на много варианти. 088/783465



Тема И все пакнови [re: TheSaint]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано29.06.01 14:55



То според мен няма лошо да се събираме и да си джиткаме заедно.........Един вид сплотяване на колоездачната общностПък като не се харесаме няма лошо,кой откъде е и всичко си идва на мястотоБаири има за всеки......

rider on the storm


Тема съвсем не! :) [re: Ceлянинът c koлeлoтo]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано29.06.01 16:03



то нашта дружба е от по преди
общия интерес към колелата ни е довел тука, както и повечето от нас

детска градина, викаш е компания от повече хора.... :)) на мен ми е по приятно когато сме повече от двама, взаймодопадащи си..по интересно е и весело, в това лошо няма

в крайна сметка кой както го кефи мир да има:))))



Тема Съвсем да! :)нови [re: tropsyx]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано29.06.01 16:49



До сега един път съм отивал да карам "на сляпо" (DownKill, CuO & TheSaint) и си изкарах много гот, надявам се да е било взаимно ... с удолоствие бих го правил по-често ... ама сега сесия, работа а и малко проблеми с колелото.

И както почти каза xysport "Карачи от всички градове (щото по света вече са се обединили) обединявайте се да отидем да покараме!!!"

Ride Safe!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.