Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 21.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема SRAM 7.0 или DeoreXTнови  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано25.06.01 23:52



...това е въпроса. В конкретния случай си мисля за обтегачи и команди ... някой ако има мнение и като цяло нека го сподели:)

Моля..

Ride!


Тема Re: SRAM 7.0 или DeoreXTнови [re: XTR]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано26.06.01 09:56



a te edin klas li sa? (shtoto SRAM-owete hi4 ne sa mi qsni, znam samo 4e mai nai-wisokiq w momenta koito az sum wijdal e 9.0)



Тема Re: SRAM 7.0 или DeoreXTнови [re: XTR]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано26.06.01 09:58



SRAM е по-леко от XT-to и превключва по-лесно.Ама не ми харесва това че е кръгло,т.е. че командите са кръгли и трябва да се въртят.Аз твърдо съм на команди с лостчета.Обаче за XT чета че се чупят.Работят идеално докато не се прецакат.Аз лично съм решил да си купя XT.
SRAM обаче правят много леки компоненти, тъй като ползват композитни материали.Скоро гледах в BAS- SRAM спирачки.Супер леки са и много се чудех дали да не си ги купя, а и бяха евтинийка.Малко се огъват ама държат.Обаче сигурно ще ми трябва и по-могъщ V-brake, за да е по-малка силата върху спирачките.Ако имах повечко пари щях да си накупя SRAM части с изключение на командите]
Ама ша си посъбера парички пък ще видим


rider on the storm


Тема www.SRAM.comнови [re: XTR]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано26.06.01 10:11





rider on the storm

Тема Re: www.SRAM.comнови [re: tropsyx]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано26.06.01 11:07



Бях там и съм изчел всичко ... :)

п.п.
имат много добра документация *.pdf

Ride!


Тема Re: SRAM 7.0 или DeoreXTнови [re: tropsyx]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано26.06.01 11:19



dobre de, ama ti ako smenish samo obtega4a ne e nujno da minawash na GRIP SHIFT



Тема Re: SRAM 7.0 или DeoreXTнови [re: CuO]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано26.06.01 11:30



Аз сега съм с GripShift и съм много доволен .... Но тъй като си сложих 8-ца трябва да сменя и командите заедно с обтегача. Сметката е следната
SRAM 7.0> обтегач+команди(задни 8-ца GripShift)=90лв. (BAS-нов)
DeoreXT> обтегач+команди(предни и задни GripShift)=70лв. (приятел на старо)

Ако се придържам към максимата, че хубаво ( и сравнително евтино) колело в БГ се сглобява с части втора ръка, май ще взема XT-то. Освен ако някой не ме разубеди

Ride Safe!


Тема Re: SRAM 7.0 или DeoreXTнови [re: CuO]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано26.06.01 11:31



Ама XTR иска да си сменя и командите.

rider on the storm


Тема Re: SRAM 7.0 или DeoreXTнови [re: XTR]  
Автор tropsyx (колоздач)
Публикувано26.06.01 11:34



На твое място ще си купя новите части,т.е. SRAM-a .......А и като гледам на www.mtbr.com хората предпочитат SRAM

rider on the storm


Тема Re: www.SRAM.comнови [re: XTR]  
АвторDH_RANGER (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 15:29



az karam s sram 7.0 dosta sam dovolen i e na nivoto na LX sram imat mnogo dobri komponenti i na teglo sa po leki . XT e na nivo to na 9.0 taka pone znam .daje sam sigorenno zavisi i ot modela na sram ima niakolko ozna4enia ako e DI.R.T ozna4ava 4e stava kombinirane sas SHIMANO 4asti ako e ESP ne stava .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.