Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 11.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бравуснови [re: martu]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано27.06.01 21:47



Я кажи откъде е това 70 км. спускане? Може ли да се стигне до там с транспорт?
А ако имаш време/желание, опиши по-подробно маршрута. Но моля те бъди конкретен ако можеш.... Примерно, имена на хижи, села т.н.
Благодаря!




Тема Re: Бравуснови [re: TheSaint]  
Автор Downhill (+)(+)
Публикувано27.06.01 21:53



Ясно! Ще полетим ние към небето малко по-рано, отколкото ни е писано... Ясно е накъде бие TheSaint, ами аз да се стягам, че да сме си конкуренция надолу...

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: Бравуснови [re: Downhill]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано27.06.01 22:33



Ние хубаво ще се стегнем с DownKill :) ама две колела с предни амортисьори не правят едно с заден . Предусещам пъкления план на Светеца... като се качим горе ще ни пусне първи ... когато вече ни няма ще мине да намери колелата и да ни вземе калотките ... 70км DH са доста за едни калотки


Както и да е няма да се дадем без бой :)))

Ride Safe!


Тема Re: Бравуснови [re: XTR]  
Автор Downhill (+)(+)
Публикувано27.06.01 23:30



Няма да е без бой, няма! :)) Последния път, когато карахме, и двамата със Светеца си изпробвахме придобивките и бяхме на границата на възможностите си - имахме не една животоопасни ситуации... Ама оживяхме с леки контузии и много късмет (поне аз) Сега усещам, че назрява истинско ТЕСТВАНЕ.
А калотките ми са изтънели като вестник - ако някой ми ги вдигне, ще съм на кяр, че поне няма да съм се морил да си ги отвивам сам :))

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: Бравуснови [re: XTR]  
Автор TheSaint (advanced user)
Публикувано27.06.01 23:46



Момчета (XTR & Downhill), дайте да спретнем нещо различно от Витоша!
70км. ми се вижда малко множко за 1 ден, ама ако е само спускане, не етолкова страшно. За съжеление, трябва да се брои и време за пътуване/връщане до София.
Затова исках повече инфо.

Леле, голям злодей ме изкарахте!!!!!
Защо съм ви оставил с такова впечатление, не знам!?

Редактирано от TheSaint на 27.06.01 23:48.



Тема Re: Бравуснови [re: TheSaint]  
Автор XTR (ама на сън...)
Публикувано28.06.01 07:45



Сигурно е от псевдонима ...



Ride Safe!


Тема Има 50 км.нови [re: TheSaint]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 10:23



Със сигурност знам спескане по асфалт от 50км. но може да се комбинира и с земно и да станат 70. знам ли? Но пък много сте потрошили машините. Що така?



Тема Re: За Родопитенови [re: NlK]  
Автор the fly (новак)
Публикувано28.06.01 10:40



az da pitam neshto
mina li prez pamporovo
kak sa patekite tam, raboteha li liftovete
che az imam informacia che rabotiat ama da pitam i tuka ako niakoi znae
sabota i nedelia mislia tam da se podvizavam



Тема казвай къде е:))нови [re: Hиk]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано28.06.01 12:57



ти не им бери грижа преувеличават, така че казвай къде е спускането

а и аз съм си изкривил шината, вчера го забелязах по остатъците от калотките по нея



Тема Re: казвам:))нови [re: CuO]  
АвторNlK (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 13:18



Първия вяриант е от връх Персенк до Девин. Предимно асфалт много готино. Но варианти много. От вр. Рожен чак до Чепеларе пък и едва ли не до Асеновград.
Голям кеф е да отседнеш на смолянските езера. С лифта до Снежанка и от там по асфалта обратна са към 15 - 20 км. Лично аз обаче повече се радвам на истинската планина. Лябимо място ми е района около Триград.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.