Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 21.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 6te ima li sastezanie ili ne?  
АвторDH911 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 21:57



abe hora q nai nagraq kazete 6TE IMA LI ILI NE sastezanie.edni kazvat da drugi ne. kajete sas sigurnost 6tot ne mi se 6te da bahtq tolkova pat do sofiq naprazno.ve4e pitam za neznam si koi pat za nqkakav kalendar za tazi god. ima li, nqma li... nikoi li ni6to ne znae.molq kazete ne6to.



Тема Re: 6te ima li sastezanie ili ne?нови [re: DH911]  
Автор nikedj (lubopiten)
Публикувано31.05.01 05:38



stenke ste ima sastezanie na 2-3 v stara zagora detza i mladsha pista i shoshe tova e sas sigurnost no kakto men taka i teb tova ne te ustroiva kofti nali mai bailadjiite sme mnogo prenebregnati :( a sluchaino da si chul nesto za tova che iskat da sformirat otbor MTB za nikva balkaniada v Greece 14-15 uli ?



Тема za nikedjнови [re: nikedj]  
АвторDH911 (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 21:44



ni6to ne sam 4ul. za sefte razbiram takova ne6to.q po dobre ti vzemi me prosvetli po vaprosa...



Тема Re: za nikedjнови [re: DH911]  
Автор nikedj (lubopiten)
Публикувано01.06.01 21:31



ami taka e bratko kato nisto ne praviat za nas MTB aikarite ste si gledame kak horata se sastezavat po shoshe .az i az niuamashe da znam nisto no nalil islizan da karam s tiah/otbora na svilengrad shose/ta ot tam znam :)



Тема Re: 6te ima li sastezanie ili ne?нови [re: DH911]  
Авторdgd (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 23:29



dgd 6opite pribirat si tam pari4kite a sastezania niama da ima tova liato




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.