Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 24.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема tarsq fullface kaska  
АвторDH911 (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 20:26



hi pi4ove.mersi na the fly za informaciqta. tarsq si fullface kaska a moze i nagradnik, bez zna4enie dali e nova ili nastaro. 6te sam vi blagodaren ako me naso4ite i kam nqkoi magazini. kazete, ako znaete koga stava zapisvaneto za slaloma poneje sam ot stara zagora i kakto ve4e sam kazval, tuk nikoi ni6to ne znae.



Тема za otbora na Stara Zagoraнови [re: DH911]  
Автор nikedj (lubopiten)
Публикувано28.05.01 21:44



Stanke ne znam dali ste ti svarshi rabota no v kasti mi e ostanal edin shlem Bell e viarno che e za motor mo pak e po dobre ot nisto kato vi znam kvi ludi glavi ste otbora na stara zagora :) ta ako iskash moga da ti go donesa



Тема Re: za otbora na Stara Zagoraнови [re: nikedj]  
Автор the fly (непознат)
Публикувано28.05.01 23:51



spoko momcheta
dneska se chu neshto za porednoto otlagane na duala
utre sigurno shte se vijdam s horata ot federaciata
i shte znam poveche
v bas poluchiha nagrudnici answer
a inache bell kolkoto iskash v prosport



Тема Re: tarsq fullface kaskaнови [re: DH911]  
АвторDH_RANGER (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 09:51



kak e batka vze mi da zavari6 tazi ramka 4e mi pisna ve4e
ti si bil mmogo neseriozen za kaska moje6 da i sloji6 edna ko6nitza
maetab be ............... opraviai ramkata mom4enze ..... ama i diska 4e ivan ste ni ubie ,,,,,,,v.cvjdsl;



Тема Kade se namira ProSportнови [re: the fly]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано29.05.01 12:46



da ne e magazina s/u Nina, t.e. edna prqka predi neq, mai Kettler se kazwashe....a ako ne e toi bi li kazal koi e i kade se namira :))

10x



Тема dual - aнови [re: the fly]  
Автор X_Country (чвор)
Публикувано29.05.01 15:23



Хехехе, то като гледам май се очаква дуал слалома да е тия дни около Коледа:))) А и на мястото където ще се провежда (Монцата ли е, Силвърстоун ли е... не го знам) има трева до кръста. Тия от федерацията ако го окосят може да осигурят сено за цяла кравеферма:)))

X_C


Тема za DH Rangerнови [re: DH_RANGER]  
АвторDH911 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 21:44



ramkata ve4e e gotova taka 4e ne mi revi.tiq dni trqbva da pokarame, 6toto sam zabravil kakvo e tva kolelo(seriozno karane , ne ligavene kato tvoeto).i spri do pada6 4e mi pisna da te gledam vse prebit. are za sq tolkova ot men




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.