Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 14.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема OOH....  
Автор Crazy98 (lud i 2m otgore)
Публикувано23.05.01 19:35



DNESKA MI E LOSH DEN...VCHERA SE NAKARAH EDNO HUBAVO NA KALTA NO DNESKA....ISTORIATA POCHVA TAKA.....OT DULGO VREME MECHTAI ZA GOLQM SKOK..ZA EDIN KRASIV POLET...E DNES OTKRIH EDIN TAKUV..ZNAETE KVO E V IUJNIA PARK HULM DO HULM....OTKRIH EDIN NE MNOGO VISOK NO DOSTA OSTRICHUK OTGORE..LOSHOTO E CHE NA 5 METRA SLED NEGO IMA HRASTI....VSICHKO TOVA E VURHU TREVNA PLOSHT....IDEALNO ZA EDNO DULGO PRELITANE ILI PREBIVANE KAKTO PRI MEN......MNOGO SE IZKEFIH..NAI NAKRAQ SHE VIDQ KVO E DA USETISH ZEMQTA DALECHE POD GUMITE...DALECHE DALECHE 1.5-2 METRA........E VSICHKO IDEALNO NABIRAM SKOROST..SKOROSTOMERA POKAZVA 41KMH...IDEALNA SKOROST....IZLITAM.....I TUK STAVA GADNOTO....OTSKOCHIH MALKO PO KUSNO OT NORMALNOTO KOLELOTO MI SE NAKLONI NAPRED I ME IZHVURLI PREZ KORMILOTO...SALTO MORTALE I V HRASTITE..TAM STOQH 1-2 MINUTI I SE CHUDIH KVO E STANALO....PADNAH SI NA GLAVATA...IMAH CHUVSTVOTO CHE MI Q MACHKA VALQK...ARE POSLE MINA AMA PA VRATA ME BOLI...OSHTE..IMAH TREVA V USHITE I USTATA...A HRASTITE SE OKAZAHA MAI KAPINI ILI NESHTO DRUGO S BODILI....BAIKA SE RAZMINA SAMO S IZKRIVENO KORMILO...TOVA STAVA 16:47 5 23 2001..SEGA SME 19:33 5 23 2001...OTIDE MI HUBAVOTO KARANE ZA TAQ SEDMICA...JALKO....
A MEJDU DRUGOTO KVA E CENATA NA FULLFACE SHLEMOVETE...KASKATA ZA SKI VECHE NE MI VURSHI RABOTA

ПИЧ С ТУРБИНИ!!!!!!!


Тема Re: OOH....нови [re: Crazy98]  
АвторDH_RANGER (Нерегистриран)
Публикувано24.05.01 20:44



poznata istoria iz sm padal ot skok .ito za6toto karam s pedali bez avtomati
i ne moja6 pri rpezimiavneto da si natzelia pedalite ise se6ta6 kvo stava
sled tova minalata sedmitza padnah s52 km/h na idni rabesti kamani ta se ot4upih na pravo vikam otide mi sastezanieto pak te go otmeniha za 03.05.01
e pak izvadih kasmet



Тема Re: za DH RANGERнови [re: DH_RANGER]  
АвторDH911 (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 22:05



drugiq pat kato pada6 pred men 6te ti mina otgore.tozi pat izvadi kasmet ama drugiq pat nqma da go ima6.tai de, kasmeta imah predvid.predlagam ti ve4e da ne kara6 do ki6eto 6tot koito kara do nego.... pada. ako pita6 koko, toi 6te ti kaze kak e. nqkolko pati e padal. posledniq pat mu vadiha kamani ot kade li ne 6tot kara bez nikakva ekipirovka.samo v u6ite mai nqma6e kanani. drugiq pat umnata 6toto sme na sastezanie.



Тема Re: za DH_911нови [re: DH911]  
АвторDH_RANGER (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 12:34



hei ymnik zasto nemi mina prez glavata takmo ste6e da
padne6 it;. drugia pat vnimavai stoto az ste karam sled teb
a az ne moga da spiram .......



Тема Re: za RANGERнови [re: DH_RANGER]  
АвторDH911 (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 21:50



ti ostavi 4e ne moze6 da spira6... mi i ne moze6 da kara6! ako ti bqh minal otgore sq nqma6e da ima s kogo da se bazikam.



Тема Re: OOH.... i ceni na fullface kaskiнови [re: Crazy98]  
Авторlnkognito (Нерегистриран)
Публикувано01.06.01 16:15



Nishto ti njama
Shtom si sednal da pishesh kakwo ti e stanalo znachi si zhiv i zdrav :-)

Fullface kaski za sazhalenie w momenta ima samo w Prosport.
Bell.
Gotini sa ...
Ceni ot 260 do 330 lewa.

Ama po dobre si zemi shtoto ne se znae znae li se.
Are i umnata :-)



Тема Re: OOH.... i ceni na fullface kaskiнови [re: lnkognito]  
Автор X_Country (чвор)
Публикувано02.06.01 22:50



А има и МЕТ за 420лв:)))

X_C


Тема ????????нови [re: lnkognito]  
АвторDH911 (Нерегистриран)
Публикувано02.06.01 23:03



A NE6TO NA STARO MOZE LI DA SE NAMERI ?



Тема Re: ????????нови [re: DH911]  
Автор X_Country (чвор)
Публикувано02.06.01 23:21



Съвсем незнам, сигурно може. Ако не е падано с каската излиза доста по-тънко.

X_C


Тема Re: ????????нови [re: DH911]  
АвторDH_RANGER (Нерегистриран)
Публикувано03.06.01 20:39



e ideot ne dei prikazva koi moje ikoi ne moje da kara i da spira
stoto i ti moje6 da.................




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.