Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 24.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема wet wet wetнови  
Автор TheSaint (познат)
Публикувано20.05.01 11:54



Е това мойто е баси късмета!!!
Не си спомниям кога за последен път съм карал на сухо по Витоша!!!
Май това вчера беше 4-тото поредно "мокро" спускане!!!!
Ще взема да се пребия като куче на сухата настилка, ако взема, че нацеля някой път да не вали/валяло.
Следващия път се качвам с акваланг и вериги на гумите.
А бях сигурен, че така ще стане!
Цяла седмица не си мих колелото и не валя, а като го измих.....
Въпреки това си е FUN!!
CuO и още един тип (не е от клуба) ще потвърдят.

А и вече взе да ме кефи да се качвам в 18:45h. на Алеко, почти няма жив човек горе (няма опасност да отнесеш никой разсеян турист), а и рейса освен шофьора и рецепционистката на х-л."Морени", рядко има някой друг.

Редактирано от TheSaint на 20.05.01 12:06.



Тема Re: wet wet wetнови [re: TheSaint]  
Автор Downhill (много недоспал)
Публикувано21.05.01 19:06




полезна информация за времето, изнамерена от X_country

по-бързо, още по-бързо... изгорях

Тема Re: wet wet wetнови [re: Downhill]  
Автор X_Country (чвор)
Публикувано21.05.01 21:37



И много често познават, евала им правя:)))

X_C


Тема Re: wet wet wetнови [re: TheSaint]  
Автор X_Country (чвор)
Публикувано21.05.01 21:51



Хехе, по твоята логика не трябва да си мием колелата и ще имаме само слънчево време:))) Аз лично го мия след всяко спускане( някъде описвах как), обаче гледам че не вали толкова често:)))
За късното каране - това е перфектно. Миналата седмица през делниците времето беше чудесно. Вторник и четвъртък бях на бай Кръстьо. И въпреки, че не беше валяло скоро, горе в началото на пътеката за Драгалевци и малко по-надолу има тресавища:))) Както и да е - друга ми беше мисълта. Хваща се рейса в 17:50 и горе като се качиш няма живо пиле. В рейса я има 1-2 човека я не. Изобщо кеф отвсякъде:))) Няма да ти пречат туристи, няма да си атракция за тях, ако се пребиеш...
И друго исках да ви кажа - качвали ли сте си колелата в багажника на рейса? Влизат точно 3 колела. Така че, ако някой шофьор ви прави проблеми, предложете му да го качите в багажника. Ако пак неще - въртене му е майката:)))


X_C


Тема F1нови [re: X_Country]  
Автор TheSaint (познат)
Публикувано21.05.01 22:06



Да де, нали и аз това казвам, много си е гот с рейса от 17:50ч.

X_Country, помагай, а и другите също да се включат.
Значи случая е следния: Купих си аз седалка като твоята Selle Royal -> Elos Gel. Много ме кефи (за парите си е перфектна).
НО, стана така, че я пробих, вероятно при падане.
Една нищожна драскотина 2мм най- много. Точно над изпъкналата горна част. Отначало не и обърнах внимание (голяма грешка), та сега (след 2 седмици) е близо 2 см. и се вижда гела. Значи, аз днес я позакърпих на 2 на 3 с някакво лепило дето миришеше на Полидур, ама мисля че няма да изкара много.
Дайте някакви идеи. Да се вулканизира не става
Да знаете Някой да прави добри студени лепенки?
Ако имате такава седалка много я пазете от скъсване, веднага се разпорва цялата
Между другото, в магазина на Кетлер (Вашингтон/Екзарх Йосиф) я има за 22 лв. (срещу центъра по хигена е 25).

Редактирано от TheSaint на 21.05.01 22:08.



Тема Re: F1нови [re: TheSaint]  
Автор X_Country (чвор)
Публикувано21.05.01 22:36



Ами взимаш лепило Bison или Моment, изрязваш си едно парченце гума (от вътрешна примерно) и лепиш. Доколко ще е красиво обаче... нямам представа. Преди някъде бях мяркал по магазините калъф за седалката. Ако можеш да си намериш такова, отдолу можеш да я закърпиш здраво, че да държи, без да се впечатляваш от красотата. Отгоре слагаш калъфа и е 6. Дали обаче има такива калъфи... отдавна съм ги гледал.

X_C


Тема Re: wet wet wet [re: X_Country]  
Авторarkadashko (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 22:52



Aha, tuy s kasnoto kachvane e hitro ;)))
A naviti li ste v blizkiya mesec (kat se postopi snejeca na visokoto) da se zaformi edno fullmax katerene na Vitosha prez Cherni vrah i ot tam spuskane kam Sofia? Zor si e, ama si e kef...
a bereket...



Тема Re: F1нови [re: X_Country]  
Автор TheSaint (познат)
Публикувано21.05.01 23:58



Да мислил съм го, но вътрешната гумата е доста дебела и мисля, че ще започне да се разлепя лепенката точно защото ще е с високи ръбове. Освен, ако тези лепила които цитираш не са мега здрави.
Идеята за калъф не ми допада. Както бих писал някаде, визията за мен има значение.

Ще пробвам с някаква по тънка гума, само дето още не съм измислил откаде да намеря такава. Да не излезе само, че за лепило трябва да дам 10-12лв., щото по-добре да си купя нова седалка
Благодаря ти!



Тема Re: wet wet wetнови [re: arkadashko]  
Автор TheSaint (познат)
Публикувано22.05.01 00:03



Аз съм за, обаче ако го даваме по-лекичко, щото не съм от катерачите.
А не е ли по-добре да се отиде с транспорт от другата страна на Витоша (май имаше някакво село Чуйпетльово и оттам към Черни Връх и оттам към София. То пак ще има катерене, но май ще е по-благо.
Май трябва да питаме някой от клуб туризъм....



Тема ти да не изми колелото?!?нови [re: TheSaint]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано22.05.01 09:06



щото като гледам навън, а и според прогнозата...
Излиза че на пароструйка си го карал

П.С. айде гледай в Четвъртък да си сутрин, за да може да се качим след това, че това май е единствения готин ден тая седмица




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.