Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 22.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Някой спускал ли се е...нови  
АвторDH_Master (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 18:45



... с тротинетка? Мойта е много добра! Няма амортисьори, но няма и спирачки и като се засиля с нея до 100км/ч съм достигал! Който не вярва може да дойде да ме види по пистите на Боровец тоя уикенд! А между другото аз дотам съм на самоход, така че ако има желаещи може и заедно да идем. :)



Тема Пистааааааааааанови [re: DH_Master]  
Автор tropsyx™ (нещастен)
Публикувано09.05.01 19:01



Аз от около месец се чудя к'во би станало, ако на една "Украйна" сложа амортисьори, ама за тротинетка не се бях сещал



rider on the storm

Тема Re: Някой спускал ли се е...нови [re: DH_Master]  
Автор oly (ентусиаст)
Публикувано09.05.01 19:09



ХЕ ХЕ ХЕ
скоро не се бях смял .... хихихихи.........

-Oly-


Тема Re: Някой спускал ли се е...нови [re: DH_Master]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано10.05.01 13:24



Абе, бях ли ви казал, че един път ме прегази валяк, точно след като паднах от осми етаж?....



по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: Някой спускал ли се е...нови [re: Downhill]  
Автор nikedj (lubopiten)
Публикувано11.05.01 05:57



Абе момчета тези дни беше дьждовно каде ви напече това сьнце ,че така здраво сте сльнчасали то и аз нямям много в главата но вашето направо си е .....



Тема Re: Някой спускал ли се е...нови [re: DH_Master]  
АвторDM_Master (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 13:15



Не мога да разбера защо тук никой не приема на сериозно думите ми :((



Тема 100км/h?!?... [re: DM_Master]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано11.05.01 13:20



sorry ama dori samo i tazi cifra mi se wijda....golqmshka, az maksimuma koito sam wijdal (i to ne kato skorost, a kato podskoci i drugi takiwa) beshe pred NDK, tam nekwi lapetii si ska4aha stalbite bez problemi i se wartqha i drugi takiwa....a ne moga da si predstawq...da sam praw na edna daska 10cm shiroka i da letq sas 100km/h...no ako pokajesh nqkoi pat, 6te mi bade interesno da nablyudawam:)))

P.S. .. a i da zabrawih...po pistite na borowetz, bez amortisiori....s trotinetka....sas 100...izmislqsh si!!!

Редактирано от CuO на 11.05.01 13:23.



Тема Re: Някой спускал ли се е...нови [re: DH_Master]  
Автор TheSaint (познат)
Публикувано11.05.01 22:37



Не ме впечатлияваш, аз на Боровец, сам правил 120км/ч само с найлон, при това през лятото!!! Абе въобще за скорости под 300км/ч не ме занимавай.......

Някой пускал ли се е по Ястребеците (нали това бяха ски пистите на Боровец?), мамата си трака, то не са сипеи, то не е каманак



Тема Re: Някой спускал ли се е...нови [re: TheSaint]  
Автор XTR (непознат )
Публикувано13.05.01 09:56



Ужааас :) Но виж пътеката от х. Мусала до комплекса е доста добре ... не съвсем от х. Мусала ... по-точно като влезеш в гората .

Ride!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.