Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 19.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Събирайте си отпадъцитенови  
Автор tropsyx™ (нещастен)
Публикувано10.05.01 14:05



Не замърсявайте
Представете си само, колко готино за каране ще стане,ако опаковките от дъвки и вафли си ги събираме, а не ги мятаме по пътеките.А защо когато си почиваме някъде, не приберем боклучето хвърлено от някой преди нас?Едва ли ви е приятно, когато се излегнете на някоя поляна и да се търкалят разни фасове наоколо ................................
А и масата хора в България си мислят,че байкърите са разни кухи типове, каращи скъпи колелета и без никаква култура .А мнението им ще се промени , ако видят как си събираме буклуците

rider on the storm


Тема Re: Събирайте си отпадъцитенови [re: tropsyx™]  
Автор apkaдaшko (познат)
Публикувано10.05.01 14:10



Sabirame si gi bre, kak da ne gi sabirame... am che to inak si plyueme v surata, det ima edna duma.
a so zdrave!



Тема Re: Събирайте си отпадъците [re: tropsyx™]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано10.05.01 14:34



Правя го винаги - ако трябва, си нося боклука чак до вкъщи. Раницата ми е пълна с опаковки от вафли и шоколад... :) Поне амортизират удара, ако се изтъркалям... Но не бих се прежалил да взема да нося от не знам къде си нечия разлигавена недоизядена хартия... :(
Пазете природата чиста! Това го спазвам, ако и другите го правеха...

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: Събирайте си отпадъцитенови [re: Downhill]  
Автор tropsyx™ (нещастен)
Публикувано10.05.01 14:44



Ех , ако всички си ги събираха......................

rider on the storm


Тема Az lichno...нови [re: tropsyx™]  
Автор razbirac (djitkam si)
Публикувано10.05.01 15:44



dori otiwam po-natatuk che kato widia niakoi da si hwurlia taka bokluka nezawisimo ot lifta li,naski li sum ili kwoto i da e otiwam pri nego i mu treskam edin plesnik ako se misli za mnogo muz i mi otgowori che si e negowa rabota kwo ste prawi i da widish kak burzo-burzo subira kwoto ima naokolo ako i da ne e ot nego. Ei taka nai-mraza. Wsichko pokrito sus sniag i izwednuj opakowki ot wafli i t.n. Kato go wida niakoi da prawi takowa nesto naprawo podiwiawam. I to pri polozenie che na 10m ot nego ima boklukchiisko koshche ili ako e na lifta na gornata stanzia ste ima zadulzitelno. Ta naposleduk mi prawi wpechatlenie che dori akto obisnish suwsem razumno na niakoi aroganten prostak,kolko po-dobre e wupreki towa ne mu wliza w kuhata glawa i se nalaga ......mda.



Тема Temata e malko po-kompleksna!!!нови [re: tropsyx™]  
Автор razbirac (djitkam si)
Публикувано10.05.01 15:56



Kakwo znachi da pazim prirodata i t.n. i kato karame da si sabirame otpadazite?
Towa wazi kadeto i da si ili kato sme w Sofia ili niakoi grad poneze gledame che e mrusno i pulno s bokluk po ulizata towa ni razreshawa da si hwurlim i nie nashia?
Ili kwo kato drugite ne go spazwat i hwurliat? Towa niama nisto obsto-neka toi si e prostak! Ei towa mi prawi wpechatlenie che kato dam na niakoi chowek predimstwo da mine(kamo li puk na pesh.puteka) be toi kato ti se usmihne w otgowor to ti stane edno hubawo che hich ne ti puka prostaka deto swiri zad teb kwo si misli.Zastoto po tozi nachin(i za dwizenieto po putistata i za bokluka) prawim wpechatlenie imenno na tozi,koito ne se e zamislial dotogawa nad towa i e prawel prosto towa ,koeto prawat i drugite,a sega weche se zamislia i spira da se dwizi s masata. To e iasno che idiotite deto sa nai-nahalni i s mnogo niska kultura niama da wpechatlim,no te sa taka ili ianche zagubeni za kauzata poradi slaboto si intelektualno niwo,koeto ne dawa shirota na i bez tui redko minawatsite im misli da prozrat kakwi sa posledstwiata. Te si mislat che kato gori pojar u saseda towa ne go kasae ama sled 1h plamuzite sa i u negowata kusta.
Nadiawam se da ne sum wi iznerwil mnogo,no znam che horata koito se dwizat sred prirodata ia i obichat i zatowa pazat.Sumniawam se che ste wida niakoi ot was da si otwori prozoreza na kolata i da si izhwurli pepelnika nawun ei taka.I za beda az tochno minawah ot tam ta nalapah niakolko fasa.Idwashe mi da go swala ot kolata i da go prosna na zemiata,no uwi predimstwoto mu ot pone 40-50konski sili poprechi na tazi mi nakazatelna akzia.....beshe mnogo nepriaten momenta,spomniam si....



Тема Re: Събирайте си отпадъцитенови [re: Downhill]  
Автор ella (baikarka)
Публикувано10.05.01 16:07



това го правиш ако и другите го правят (събирането на боклуците)тва ли е отговор според теб ако и другите го правят и аз ще го правя е нали някой трябва да даде малко пример на онези които не го правят ако не ние кой?
ПРАВИ ГО ЗА ДА ГО ПРАВЯТ И ДРУГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!



Тема СъбираМ си отпадъцитенови [re: ella]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано10.05.01 17:08



Получила се е двусмислица - имам пред вид, че ако и другите го правеха (да не замърсяват), както и аз го правех (да не замърсявам), щеше да е много добре.

П.С. Все пак - слагай по някой препинателен знак /ако можеш, де /, че много трудно ти разбирам...

по-бързо, още по-бързо... изгорях



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.