Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 22.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема nikoi razbira li ot................  
АвторDH_RANGER (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 10:04



hi!nikoi moje li da mi kaje nesto poveche za spira4kite.triabvali za downhill spira4kite da hvastat dosta agresivno. slojih si novi kalotki (uj sastezatelni)
i sega kato stisna spira4kata moga da napravia niakoe nevolno salto.
tova dobre li e. karal li e niakoi s magura gustav m disc 4uval sam 4e sa super.
ako stisna spira4kata na po piasa4livo miasto tia vednaga rpeplasva.
kvo da pravia taka li da gi ostavia ili da si slagam normalnite kalotki.



Тема Re: nikoi razbira li ot................нови [re: DH_RANGER]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано10.05.01 14:00



От мен следното:
Първо бях с кантар. Ловеше страшно (на фона на предишното колело - изстрадал бегач). Като се качих в планината, обаче, установих колко бързо могат да ми окапят пръстите от стискане на спирачките. Като сложих ви-брейк, и то евтин, направо се родих. И си мислех - така, както кове на място, като ида в планината, ще се премятам непрекъснато. Обаче хич не беше така. Спирах си съвсем нормално, но все пак се налагаше да стискам повечко ръкохватките, отколкото ми се щеше.
Колкото повече ти "коват", толкова по добре - при стръмнините се вижда ефекта. Мисля, че си направил сполучлива покупка. Но ако е за градско каране - направо си се изсилил.
Толкова от мен, да се изкажат специалистите сега

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: nikoi razbira li ot................нови [re: DH_RANGER]  
Автор the fly (непознат)
Публикувано10.05.01 15:15



az karam s magura gustav m
moje da se kaje che sa edni ot nia dobrite spiracki
a za tvoia v-barake zavisi
az lichno obicham sas sasem malko natiskane da spiram zverski
taka si gi naglasiam
sichko zavisi ot teve - kak ti e udobno i karash
a momenta na priplazvaneto na gumata zavisi do goliama stepen
ot samata neia
s edna dobra predna guma she moje da spirash na preden balans dori i na
prashna pateka



Тема Re: nikoi razbira li ot................нови [re: DH_RANGER]  
АвторDH MOJO (Нерегистриран)
Публикувано10.05.01 20:39



Beee, noo iasno che triabva da si natochish spirachkite do maximum predi seki DH..
Be kak e vuzmozno da se miatash pres kormiloto be......ti kato spirash seki put sus sichka sila li natiskash spirachkata...?????



Тема Re: Za Gustav Mнови [re: razbirac]  
Автор the fly (непознат)
Публикувано10.05.01 20:45



lele
niamam dumi
ti mai mnogo chetech mtbr.com
zamaia mi se glavata



Тема Ima nesto werno ama ne suwsem....нови [re: the fly]  
Автор razbirac (djitkam si)
Публикувано11.05.01 02:11



Ne go cheta osobeno mnogo. Prosto se rowa po adski mnogo forumi w chuzbina i osobeno po niakoi nemski. MTBR.COM susto ne propuskam da se informiram,no tam sa po skoro statii-ne se wodi polemika i niama suweti za TROUBLESHOOTING(otstraniawane na problemite) W kraia na kraistata tochno tezi hora,sa tezi koito kazwat dali edin produkt e hubaw ili ne. Kato e losh w po-goliamata si chast tochno tuka ste se widi ili si mislish che az bih dal ei taka s leka ruka za niakoia primerno DH wilka 1200$ i da riskuwam wposledstwie da se ikaje bokluk. E tui kato towa sa weche nesta koito razrushawat predstawata mi i razbiraneto mi za zeni problema ne stoi pred men-skoro niama da si kupiwam wilka prosto a kamo li ot 1200$ ,uwi. Bih iskal no towa sa komponenti ot suwasem drug klas i ne moze dori da iska chowek da kara "nekwa" ramka s WhiteBrothers DH3.Prosto ne stawa. Ili karash wsichko kakto si mu e reda ili niama nachin.
Ta az pone si padam mnogo po kolela i gledam taka po forumite ili pone dokolkoto razbiram i moga da wzimam uchastie. Tam sa horata,koito sa izprobwali mnogo i razlichni proodukti tui kato mogat da si go pozwolat ili si mislish che niakoi tuk цpri nas deto ima obsto 5DH wilki razbira nesto ot towa? Do sega wse mi se gowori kak RockShoxx Boxxer bil super wilka i t.n. ama istinata e suwsem druga. Tochno po tezi forumi sa horata s pari deto gi i dawat za takiwa kosmicheski nesta s takiwa astronomicheski zeni che edno kolelo struwa kolkoto chisto now lek awtomobil. Werno-ednoto e wurha w segmenta si a drugoto e suwsem normalno nesto,no kade sa tezi zifri za moite(nashite wuzmoznosti) w BG? I oswen towa tochno tezi hora niama da wzemat da kazat che dadenia produkt e hubaw ako w deistwitelnost sa se nabutali s nego-towa go ima samo pri nas tuka stoto wseki iska da iztukne negowoto kato nai-dobro i towa wazi za absoliutno wsichki oblasti. Za suzalenie e taka che ako niakoi se e prezakal da kupi nesto ot nashite momcheta deto karat tuka kolelo toi spored nikoga niama da si go priznae,za da moze da si go prodade na porednia lapnisharan deto ima pari,no niama informazia.
A moito si e prosto liubopitstwo.Interesno mi dali deistwitelno tezi nesta za po 1200$ wilkata primerno otgawarat na ochakwaniata iili ne,kak razlichni hora reshawat razlichni problemi,kakwo se izmislia i dokade e stignala tehnikatai t.n.......
A kato namera 15000lv badi siguren che niama da gi dam za kolelo,no ako sa mi izlishni sto da ne si go pozwolaLosho niama,no silno se sumniawam che ste doide momenta w koito da karam kolelo za poweche ot 1500lv. Eti i sega kolko chasa weche stana- 02:00h e a az oste se motam tuka na niakuw angliiski site i che ta gluposti. Prosto za obsta kultura.....AIde a sega ste liagam che triabwa i da se naspa che utre imam tolkowa rabota po prikliuchwaneto na sedmizata i imam da hoda do Balchik i iz zelia warnenski region. Wchera mi napsiaha porednia fish i weche mi stanaha tri. Skoro mai ste me priwikat na prowerochen. Ama mi se pada kato izprewarwam kadeto ne triabwa i pri polozenie che mi swetnaha otsresta,koeto nesto naposleduk ne prawat mnogo hora po prowinziata. Interesno mi e sto?
Aide uspehi i da se pohwalish kato sglobish profesionalnia bike i da kazesh dali se usestash 12000lv deto struwa....cao



Тема GustavMustavнови [re: razbirac]  
Автор X_Country (чукундур)
Публикувано11.05.01 16:17



Хора, дайте да говорим на български, моля ви!:))) Колко хора по Витоша карат със спирачки ГуставМ? Добри са тия спирачки, чел съм за тях, ахкал съм, цъкал съм... ама толкова. Онзи ден дадох 36лв за калотки и ме заболя сърцето, вие ми говорите за спирачки за тандем - байкове, които струват колкото половината станция Мир:))) И колко хора карат с тандем - байкове? Голям праз като имам спирачка, която издържа двама, a я карам сам:)))
Толкова от мен и нека бъдем реалисти, да говорим за неща, които се карат от широката публика.


X_C


Тема Intersnoнови [re: X_Country]  
Авторrazbirac (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 16:40



I ti kwo iskash da mi kazesh s towa? Che niamam prawo da se wuzhishtawam na Uma Turman ili na Angelina Jolie stoto ne bila naokolo li? Az towa go prawa za sobstweno udowolstwie kakto kazah-DA SUM INFORMIRAN!!! i da ne mogat razni simpatiagi da mi probutwat plodowete na swobodnoto im wuobrazenie.
A puk towa za kakwo izdurza i kolko ia karate to drugo be sudurzanieto na izkazwaneto mi! Che za da se dopusne tazi upotreba znachi spirachkata e absoliutno nadezdna dori za takiwa natowarwania,a ti ako iskash izobsto ne ia karai,a si ia sazerzawai w opawkata
aide cao wi



Тема Re: Intersnoнови [re: razbirac]  
Автор X_Country (чукундур)
Публикувано11.05.01 16:51



Възхищавай си се на който искаш... Относно Ума Търман... хм... абе незнам, ти си знаеш. А и не му е тук мястото. За спирачката - айде да не спорим:))) Радвам се, че си информиран и че се интересуваш от темата. Аз от своя страна предпочитам да говоря за неща, които съм карал, пипнал, разглобил, ремонтирал, счупил и т.н. Практиката му е майката!

X_C


Тема Badi siguren...нови [re: X_Country]  
Автор razbirac (djitkam si)
Публикувано11.05.01 17:11



Uma Turman me gleda ot edin plakat tuka w kluba i za towa ia dadoh neia,no az si ia imam za sweza mazka i twa e.
A puk samo za da e iasno az ne gowora kogato dawam suweti nesta koito ne sam izprobwal lichno-bez znachenie kak sum dostignal do wuprosnite idei(dali sum prochel za tiah ili lichen opit dowel do tam) Razbira se che ima i teoreticheski chasti kato w sluchaia sus spirachkata tui kato e informazia koiato se wzima ot proizwoditela i koiato triabwa da si ia prochel niakade ili si mislish che az nawremeto sum znael kwo e otworena spirachna sistema? No kato poprochetoh towa onowa i razgledah niakoi tehnicheski risunki i t.n. mi stana iasno koe kakwo e. Towa che niamam dopirni tochki s tezi nesta ne znachi che ne moga da sum zapoznat s tehnoto ustroistwo.....
Cao




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.