Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 27.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дали да не отворя темата за бездомните кучета?нови [re: Moss]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано09.05.01 00:19



Стига си се шегувал, аз сериозно подхванах темата...


Кажете нешо за домашните кучета, че там е големия проблем...

по-бързо, още по-бързо... изгорях

Тема Ами аз в събота бая въртях...нови [re: Downhill]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано09.05.01 00:25



...щотот ме погна един добре охранен и едър пес- немска овчарка. След зоологическата, където има на Кока Кола някви складове, е там по-нагоре малко ме погна и ме гони по цялата улица дето криволичи отстрани на зоологическата. Ма накрая се отказа щото се появиха бая коли. Иначе беше упорита мамка й. Хем въртях като изоглавен, а тя се до мене и не и писва и се се засилва. Ужасно се изкорках тогава. Добре че бяха тея коли та минах близо до тях и песа се отказа.....Иначе не знам как щеше да завърши гонката. А иначе бездомните като ме лаят аз обръщам и почвам да ги гоня и те бягат. Ама тва си беще бая охранено и зло домашно добиче.

Айде!


Тема Re: Ами аз в събота бая въртях...нови [re: KPETEH.]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано09.05.01 01:21



Доста опасно преживяване

. На мен ми е идвало наум за някакъв тип "оръжие", например нещо като камшик - държи дистанция, хем ударът е бърз. Ама сега камшици ли да седна да правя... Друго... Нож, да речем, за много краен случай,ама къде да го запаша, да го вземат мътните; нали карам колело, не разигравам някакъв османски филм. Онази идея за пиратките може би не е от най-лошите? Само че в твоя случай докато гръмне пиратката, вече си изминал 20 метра и ефектът е никакъв - песът няма и да разбере, че за него е било. Ако си сигурен, че кучето е било домашна овчарка - май си хванал най-добрата в случая тактика...

по-бързо, още по-бързо... изгорях

Тема twa stana globalen problemнови [re: Moss]  
Автор ella (baikarka)
Публикувано09.05.01 09:51



abe mom4eta wie teq ku4eta kak gi raznishtihte wzemete si ku4egon(bez maitap) i shte wi ulekne znaete li kak bqgat ot nego dori wednaj edno ku4e se napishka ot strah





Тема Re: ot moq opit moga da kaja 4e....нови [re: CuO]  
Автор ella (baikarka)
Публикувано09.05.01 09:55



alo ne zasqgai wsi4ki ku4eta s towa opredelenie tap i upirit



Тема Re: Дали да не отворя темата за бездомните кучета?нови [re: Downhill]  
Автор oly (ентусиаст)
Публикувано09.05.01 10:30



Някой да е прбвал едни ултразвукови машинки за гонене на песове, че аз не съм ама си падам по технологичните играчки. ?

-Oly-


Тема ...нови [re: ella]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано09.05.01 11:14



to pishe tam predimno za koi wid stawa duma



Тема Re: ...нови [re: CuO]  
Автор ella (baikarka)
Публикувано09.05.01 11:56



ako iskash da znaesh ot teriera e prawen i pitbula





Тема Re: twa stana globalen problemнови [re: ella]  
Авторвъpтeливko (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 12:24



Тоя кучегон и аз го бях забелязал по рекламите на вестниците и бая се чудех дали да си купя. Някой ползвал ли го е? Има ли ефект!!!



Тема Re: Дали да не отворя темата за бездомните кучета?нови [re: Downhill]  
Автор GLADlATOR (побойник)
Публикувано09.05.01 12:40



pomiqrite ... rita6 gi i tova ...kakvo 6e te hapqt . koi ne go e hapalo ku4e ???
men me e hapalo ... i to dosta pati . ne e mnogo priqtno ....



ЛЕВСКИ!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.