Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:51 02.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема za duala.нови  
АвторDH_911 (Нерегистриран)
Публикувано29.04.01 18:22



hei pi4ove! ia kazete nesto za toia dual. v vesnika pi6e 4e e na 19.05.01
viarno li e. az sam ot stara zagora. kazete nesto pove4e za tova sastezanie.
traseto sas skokove lie ili e ot oneia sas flag4etata.kakto na skite .zastoto predi
v Teteven be6e bez skokove i e malko tapo taka . obi4am da letia . osobeno interesno e prezimiavaneto po nos= bolniza.



Тема Re: za duala.нови [re: DH_911]  
Автор ella (непознат )
Публикувано07.05.01 11:30



abe da ti kaja ne moga da ti kaja nishto opredeleno no i az iskam da razbera oba4e ti me kefish s leteneto golqm kef si e a samo da ne e = na bolnica kakto ti kazwash:))))))



Тема Abe kude se namira toq dualнови [re: DH_911]  
Автор tropsyx™ (космонафт)
Публикувано07.05.01 12:55



Nqkoi moze li da mi kaze kude se namira toq dual, daite nqkva otpravna tochka.....

rider on the storm


Тема Re:abe....нови [re: ella]  
Автор razbirac (djitkam si)
Публикувано07.05.01 13:30



welcome zanchi w cluba ni ako si now(a) . Tia kaishi tuka ot cluba wse se oplakwaha che niamalo "nejni"

suzdania,koito da si padat i po komputrite i po kolela a sega kato si se poiawila ti gledam nikwo wnimanie i na nikoi ne mu prai wpechatlenie. Ta az da se naprawa na po-galanten i ako si momiche to te priwetstwam nai-surdechno tuka.malko me e sram ama..... ami towae de..t.e. az ot nicka reshoh che si momiche ako che sled nego pishe (nepoznat),koeto e ot muzki rod........abe mnogo go raztochih-s drugi dumi radwame se che si tuka i posestawai po-chesto........
A za kolelza ima niakoi pichowe tuka deto sus sigurnost sa zapoznati po-dobre ot men s asortimenta na stolichnite magazini i te ste ti kazat nadiawam se kade kakwo da namerish... ae do skoro



Тема мерси за топлото посрещаненови [re: razbirac]  
Автор ella (непознат )
Публикувано07.05.01 15:18



да моми4е съм и съм луда глава не само по компютри и колела си падам а и по алпинизъм благодаря 4е ме приемате така хубаво
целувки на вси4кииииииииииииии
{}{}{}





Тема aaa ne!! taka ne moze!!! ;))нови [re: ella]  
Автор razbirac (djitkam si)
Публикувано07.05.01 15:56



Kak taka na wsichki be? :)) sled kato samo az si naprawih ustata?...aide de...ste sedat te i ste se pulat a az da se sramuwam a...hi hi..
radwam se che ti hareswa wuw foruma. ne e koi znae kwo i to osobeno w momenta stoto niama nikwi temi konstruktiwni ,no i towa ste doide pak..are az ste mesta,che mi izticha dostupa...

[smeq se

Тема razbiraca se pritesni ;-)нови [re: razbirac]  
Автор tropsyx™ (космонафт)
Публикувано07.05.01 16:02





rider on the storm

Тема Da be sega ne moga da si namera mesto :)))нови [re: tropsyx™]  
Автор razbirac (djitkam si)
Публикувано07.05.01 20:00



Ha ha...

Niama nachin..



Тема нямам идея...нови [re: tropsyx™]  
Автор X_Country (мушморок)
Публикувано07.05.01 20:50



И аз това се чудих и питах преди време. Даже и the fly незнаеше. Аз все си мисля за едно място, ама там скокове няма... И изобщо не ми е ясно къде може да се направи такова нещо в Южния парк... абе то ще се разбере:)))

X_C



Тема razbirac,...нови [re: razbirac]  
Автор X_Country (мушморок)
Публикувано07.05.01 20:53



евала, добре че си галантен кавалер, че да отсрамиш дружината:))) Само ми е интересно къде са сега младежите дето търсеха жени-колоездачки-интернет маниачки в клуба?:)))

X_C




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.