Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 23.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kuw MODERATOR be?ti lud li si?..kwo mislite wie a?  
Автор razbirac (djitkam si)
Публикувано03.05.01 15:53



Che towa si e forma na kontrol be! Koi ot tuka moze da kaze che ima towa prawo-parawo da ni kontrolira kakwo goworim,pishem i mislim?
Takuw pone na men ne mi triabwa i ako se poiawi niakoi takuw pederuho misla che niama da podeistwa blagotworno na club-a. Moe lichno mnenie e no do momenta suwsem dobre si se oprawiame i bez takiwa liza.



Тема Re: Kuw MODERATOR be?ti lud li si?..kwo mislite wie a?нови [re: razbirac]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано03.05.01 16:01



E de, е де! Човекът кротко си пита, не го изяждай с парцалите. Не са се изказали още всички, чакай да броим после.

Хай сас здраве ! :)

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: Kuw MODERATOR be?ti lud li si?..kwo mislite wie a?нови [re: razbirac]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано03.05.01 22:05



Еми аз мисля, че т'ва ше е адски тъпо и безсмислено.... Ама мене нет-а ми изтича след седмица и не ме грее много, щото мисля да си карам.... Но иначе е наистина тъпа тази идея...... -Oly- да се стяга



Айде!

Тема Az towa suwsem spoko go kazwamнови [re: Downhill]  
Авторrazbirac (Нерегистриран)
Публикувано04.05.01 00:42



Prosto se pochuswah dluzen da iziawa posiziata si twurdo che sum protiw. A za Oly ili protiw koito i da e w kluba niamam nisto da kazwam i ne sum kazal. Replikata "Ti da ne si lud" misla che ne si ia shwanal werno stoto e iasno che ne e prediszwikatelstwo......ili opit za "iziazdane"





Тема Май модератор няма да има...нови [re: razbirac]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано04.05.01 01:31



Така, като гледам, май няма да има никакъв модератор...


Всички рипнахме против, и то май е обяснимо. Само че - къде се загуби Oly, че да затвори темата...?

по-бързо, още по-бързо... изгорях

Тема Re: Kuw MODERATOR be?ti lud li si?..kwo mislite wie a?нови [re: razbirac]  
Автор oly (ентусиаст)
Публикувано04.05.01 09:55



Мисля че това е достатъчно.
Благодаря

-Oly-



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.