Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 01.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема 4 BROJA SUSPENSION FRAMESнови  
АвторBAS (Нерегистриран)
Публикувано25.04.01 14:25



SCOTT OCTANE 00/01 - 1200DM (ZADEN AMORT,DEKL. LX, KOLCHE SEDALKA 34.9)
SCOTT OCTANE FX4 99/00 - 650DM (ZADEN AMORT S PRELIVNIK-REGULIRUEM, AVTOMAT SEDALKA)
SCOTT OCTANE FX3 99' - 540 DM (ZADEN AMORT, KASETA ZA SREDNO DVIJENIE STX RC, DEKL. STX RC)
GIANT ATX 1100 99' - 550 DM (NOVA, Z.AMORTISJOR RST-REGULIRUEM, KOLCHE ZA SEDALKA)
GIANT ATX 870 01' - 600DM (NAI LEKATA tvurda ALU RAMKA OT SERIINITE KOLELA 1300gr !!!! dekl. LX, CHASHKI CANE CREEK)

OSTAVET I NEOGRAMICHEN BROI VUZMOJNOSTI ZA KAKVITO I DA BILO KOMINAZII OT OSHTE PONE 15 RAZLICHNI RAMKI I OKOLO 40 VILKI. ZA VSEKI OT TOZI KLUB, KOITO SE PREDSTAVI S NIKNAME'A SI SHTE IMA SOLIDEN DISCOUNT I DOPULNITELNO NJAKOIA CHAST ZA OKOMPLEKTOVANE NA KOLELO!



Тема Re: 4 BROJA SUSPENSION FRAMESнови [re: BAS]  
Автор nikedj (lubopiten)
Публикувано26.04.01 02:12



za fraim na giant a tova nova li e tazi hava ? ili tzenata e za vtova upotreba ...i drugo taka i taka sme na temata za ramkite osven baikadjiiska rama si tarsia i ramka za shoseikata che noiata e goliam rast /60/ a za man mi triabva 56-57 rast minalata sedmitza se obajdah za edni peujeot no otgovora beshe ceh niamalo da stane skoro ne ceh niamalo da stane ama ne se znae koga ste stane stoto ne znam si kvo predstavitelia za balgaria ta taka dali v bas ima i takiva nesta osven planiki de ...?



Тема Re: 4 BROJA SUSPENSION FRAMESнови [re: nikedj]  
АвторBAS (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 14:54



GIANT'A E CHISTO NOV. DVATA PO SKUPI OCTANA SA V OTLICHNO SUSTOJANIE A NAI TUNKIA OKTAN E DOSTA KARAN NO SUSTOJANIETO E DOBRO! MOJE BI BI TRJABVALO DA GI VIDISH?



Тема e towa si e weche oferta...нови [re: BAS]  
Автор razbirac (djitkam kolelo)
Публикувано26.04.01 15:08



ama kwo stawa ako zufnat dwama razbiraca ili downhill i t.n.?

Ste wi izlele mnogo debel discount-a,priatel!! no si zasluzawa chowek da se zamisli. Be dali ste predstwaliawa problem da opishete chastite koito imate pri was i da gi publikuwate tuk s niakakwi zeni,koito ste podlezat razbira sena doutochniawane w zawisimost ot kolichestwata i razmera na pokupkata. Moia problem spezialno da doida da gi wida e w towa che pochti niamam wreme a kato doida pri was ste si triabwa i pone 1h za razgowori i kalkulazii. Prosto sum niakuw wid turgowski putnik i kontroliram niakoi proizwodstwa iz stranata i postoianno sum po shosetata. W towa mi se sustoi i glawnia problem. Drugia wariant e ako znam che ste tam momcheta weekend-ite da mina ili niakoia subota ili nedelia kato e kofti wremeto i ne karate a i az ne sum zacheznal niakade da otmariam bilo s bike ili ei taka. No ako kachite malko informazia tuka ste sum wi osobeno blagodaren... merci



Тема хехе :))нови [re: BAS]  
Автор MиГ-31 (член)
Публикувано26.04.01 15:08



Офертата за отстъпката валидна ли е още?:)

Si Vis Pacem, Para Bellum


Тема Re: e towa si e weche oferta...нови [re: razbirac]  
АвторBAS (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 15:14



SHTE BUDE DOSTA TRUDNO ZASHTOTO IMAME DOSTA CHASTI I SHTE OTNEME MASA VREME DA GI OPISHA. MISLJA CHE NAI DOBROTO SHTE BUDE DA DOIDESH I DA VIDISH ZA KAKVO STAVA VUPROS! RABOTIME POCHTI VINAGI I NEDELJA A SIS EDIM V MAGAZINA DO OSEM VSJAKA VECHER. SHTE OCHAKVAE POSESHTENIE OT TVOJA STRANA A AKO IMASH SPEZIALNO PITANE ZA NJAKOI CHARK - CHUKNI EDNA TEMA I SHTE TI OTGOVORJA.





Тема Re: хехе :))нови [re: MиГ-31]  
АвторBAS (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 15:15



ONE HUNDRED PEERCENT SURE!





Тема ami idealnoнови [re: BAS]  
Автор razbirac (djitkam kolelo)
Публикувано26.04.01 17:01



dobre e kogato edin magazin se interesuwa i ot potenzialnite si klienti kakto wie se predstawiate tuka. Prawi mi wpechatlenie che ste pone mnogo otziwchiwi i ste si izgradili dobur image,koeto se prawi s rabota. W nai-skoro wreme ste gledam da namina tui kato podrazbiram hubawite nesta burzo izchezwat! Samo oste ne znam dali ste si kaza nickname-a

moze i bez nego zenata da mi e izgodna



Тема Re: хехе :))нови [re: BAS]  
Автор nikedj (lubopiten)
Публикувано26.04.01 19:18



az pak ste se povtoria zastoto sigorno ne ste procheli che osven ramka a baika si tarsia i ranma za shoseikata taka i taka sme na temata Giant a toi za jalost mi e slabost ta namirali se niakde takava ramka za shoseika 56-57 rast ili ako ne e Giant moje i niakva druga marka da e ...



Тема Abre pichove (BAS viziram)...нови [re: BAS]  
Авторarkadashko (Нерегистриран)
Публикувано27.04.01 00:31



...interesuvame slednoto:
Iskam priblizitelna cena za slednata rabota. Tarsia si kolelo (demek obikaliam magazinite ot mesec na sam) i mi e interesno kakva shte e cenata pri vas ako iskam kolelo chark po chark. Primerno - aluminieva ramka (scott, giant) zadaljitelno nay goliam razmer (22 incha primerno), predno "acera" i zadno "alivio", normalni V-brake, dvoynostenni kapli, niakakav snosen amortesior ( za "cross country", ne za DH), drugite neshta - standartna rabota.
Toy "Selianina s koleloto" vi prashta podobno zapitvane s pismo na maila, ama may ne ste mu otgovorili.
Tuy mi e pitaneto za sega, ak' mojete otgovorete, bih vi bil blagodaren.
Chao za sega i sas zdrave ;)))!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.