Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 19.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема София-Витиня/влак/, Витиня-София/байк/ ... ?нови  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано24.04.01 00:02



Здравейте отново; ще ми се да питам - вярно ли е, че може да се стигне с влак до Витиня, а след това да се пусне с байк-а надолу към София? Наистина ли е само надолу, все асфалт ли е, развиват ли се високи скорости (разчитайки на инерцията)? А как става качването на колелетата във влака? За автобус си представям, ама за влак що за преговори трябва да се водят?

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: София-Витиня/влак/, Витиня-София/байк/ ... ?нови [re: Downhill]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано24.04.01 00:12



Е аз не че съм ходил нанякъде с BIKE във влака, ама предполагам че ше те карат да го качваш в багажно или там както му се вика и да платиш няква минимална такса и да си спокоен че няма да изчезне(надявам се). Т'ва е моето "високо компетентно" мнение по въпроса.
Айде.

P.S.:Кой ме превари за RST-то в BAS бееее, ееехх





Тема Re: София-Витиня/влак/, Витиня-София/байк/ ... ?нови [re: KPETEH.]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано24.04.01 00:56



...Само кражба на байка ми липсва! :)

А за "БАС" - почти от собстен опит знам, че видиш ли нещо хубаво там, което ти се ще да притежаваш и имаш средствата - взимай бързо, че... по-късно няма RST. :)

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: София-Витиня/влак/, Витиня-София/байк/ ... ?нови [re: Downhill]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано24.04.01 01:08



Е да, ама при положение че си непълнолетен и стария идиот ти се бърка в личния живот става много як SHIT, та не RST, ами не знам какво ше загубиш. Лелелеееее много се ядосах на бащата. Ше го коля скоро.......аааааа!


Айде!



Тема Re: София-Витиня/влак/, Витиня-София/байк/ ... ?нови [re: KPETEH.]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано24.04.01 01:17



Аха -сещам се! Баща ти го е страх да не се утрепеш в планината и не дава пари за колелото, а? :)) Нормално, ама ти не се ядосвай - хем ще станеш пълнолетен по някое време, хем може пък и да се появи нещо по-добро в магазина.



по-бързо, още по-бързо... изгорях

Тема Re: София-Витиня/влак/, Витиня-София/байк/ ... ?нови [re: Downhill]  
Автор KPETEH. (разсеян)
Публикувано24.04.01 01:44



Абе ти луд ли бе. Може да го е било страх ма не за т'ва ставаше въпрос. Както и да е. Който е трябвало да ме разбере е разбрал.
Айде!



Тема Ситуацията с влакалнови [re: Downhill]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (културен)
Публикувано24.04.01 11:01



Като си купуваш билета питай на гишето. Там най вероятно ще ти кажат да ходиш направо на пощенския вагон на влака. Товариш го на пощенския вагон, плащаш и нямаш грижи. Вътре си го заключваш и нямаш грижи. Ако влака няма пощенски вагон питаш някой от кондукторите - те стоят до вляка преди той да тръгне. Обясняваш му любезно ситуацията и той ти казва да се качваш пък после ще дойдеш да се оправите. Навираш се при тоалетните - щото е най-широко. По някое време човека идва и ти зима 2-3лв, в зависимос до къде пътуваш. Туй то!


А Кретенчето да не се репчи на тетьо си, че да не го изрита да си пере гащите на квартира - тогава ни RST, ни кабелна, ни интернет.



Тема Re: София-Витиня/влак/, Витиня-София/байк/ ... ?нови [re: Downhill]  
Авторpeshone (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 11:18



Mi glei sa - do Vitinq vlak ne vyrvi, taka che problema ti s kachvaneto na vlaka otpada :))
I ostava reis, ili da naviesh nqkoi s kola da te zakara.
Kolkoto do asfalta - ima prez celiq pyt, obache iz selcata e porazbit. Inache pytq e vesel, i nai-vajnoto nqma mnogo koli po nego, shtoto si dvijat po magistralata.
Drugo deto she ti preporycham e da puskash nakym Botevgrad - natam naklona e po-qk i mojesh da razviesh verno shemetni skorosti, osobeno ako veke poznavash pytq. Pyk e i mnogo na ubavo mqsto - planini, mostove na magistralata, zavoicheta :)).
Btw za hodeneto do tam - moje i s kolelo, ama trebe da povyrtish izvestno vreme i da kachish Vitinq. A i da ne zabraish nai-kysno na otklonenieto za Jerkovo (nekvo selce), ima si tabeli da izlezesh ot magistralata i da otidesh na stariq pyt, che inak she trebe po magistrala da vyrtish i prez tunelite i mostovete da karash, pyk tam ne e mnogo interesno a i skorost ne moj razvi koi nae kva...
I pak ti stoi problema s pribiraneto ot Botevgrad. Goreshto NE ti preporychvam da se vryshtash prez Vitinq, osobeno ako poduhva nasreshten vqtyr :))
Kato che li nai-dobre e da iznudish nqkoi da te pozakara s avtomobil do Vitinq i posle da mu predlojish da se systezavate nadole po pytq :)) Garantiram ti che pone v po-gorniq uchastyk she ostane iznenadan kolko bavno vyrvi kolata po pyt sys zavoi :)) A pyk ako si s shoseika - she ti disha prahta ;-)
Aide sys zdrave, ako ima oshte neshto - svirkai!
Pyk ako mnogo te interesuva se pak kak se vozi bike na vlak - pitai, she kaja :))



Тема Be az postoqnno patuvam s vlakaнови [re: peshone]  
Автор tropsyx™ (космонафт)
Публикувано24.04.01 11:48



Az sum ot Kazanlak, ma ucha i bachkam v Sofia, ta postoqnno si turkalqm baika po vlakove i avtobusi.Na avtobusa go slagam otdolo v bagaznoto.Mai sa gi pravili tochno kato za kolelce.A na vlaka predi nqmah problemi, kato go sloza nai-otzad na vlaka, ama ot vutreshna strana:)))))).Obache naposleduk konduktorite pochnaha da se zaqzdat, che trqbvalo da e v poshtenskiq vagon i t.n.A globata za okolo 200 km e nad 10leva (!).Ama moga da polucha udar doakto si stigna moita gara.Gledam prez prozorcite po garite, shtoto kolko mu e da mi iztarguva kolelceto za 50-100 leva s nqkoi cingo na garata;))))))Ama ako go slozite v nqkoi vagon predvidete nakoi lev za bira za konduktorite :)))))))))))Skoro edni takiva tri puti idvaha da mi obqsnqvat che shte me globqvat, dokato ne im dadoh tri leva..........ta takiva mi ti neshta po vlakovete

Aide i umnata s razhodite iz rodinata.........



Тема ???нови [re: tropsyx™]  
Автор Ceлянинът c koлeлoтo (културен)
Публикувано24.04.01 11:56



Абе Тропсикс, ти случайно преди две години да си карал по морето - нагоре към Варна, Каменбряг?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.