Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:16 10.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Стягайте байковете!нови  
Автор X_Country (тиквеник)
Публикувано23.04.01 17:46



Задава се хубаво време, така че който не е почистил техниката от калта и снега(

) да го направи. Нищо че като се качи горе пак ще я нацапа:))) А и друго да питам - вярно ли че в събота лифтовете били безплатни? Ако е така, голям карък съм значи. Един път да има безплатен лифт и аз да не съм в Сф:(

X_C

Тема Re: Стягайте байковете!нови [re: X_Country]  
Автор the fly (непознат)
Публикувано23.04.01 21:31



viarno e
na kabinata iskaha samo po 1 kinta za biketo
scepihme se ot karane i kal



Тема Mда...нови [re: the fly]  
Автор X_Country (тиквеник)
Публикувано23.04.01 21:34



Ами следващият път:))) Не е било значи съвсем безплатно, ама пък и 1лв не е нищо в сравнение с обичайните 3,50. Здраве да е:)))

X_C



Тема Re: Стягайте байковете! [re: X_Country]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано24.04.01 00:36



Задава се такова едно време... Оглеждам се за зимната си шапка

. Такава съботна кал съм налепил, а още не ми идва музата да я почистя. Хубавото й на тази кал е, че няма примеси от автомобилни гадости и се измива чудесно с влажен парцал :)

Намалението на лифта не е ли един път месечно, и то само за студенти/ученици?

по-бързо, още по-бързо... изгорях

Тема Времетонови [re: Downhill]  
Автор X_Country (тиквеник)
Публикувано24.04.01 16:37



Хубаво време се задава, сериозно говоря. Поне така вещаят прогнозите които гледах. От утре (сряда) започва да се оправя и в събота го дават 25 градуса. То на дългосрочни прогнози не може много много да се вярва, ама аз съм оптимистично настроен:))) Поне да не вали.
А лифта не го знам кога му е намалението. Аз отскоро много съм се разлигавил, почнах да карам с едни познати, които не са много фенове на катеренето, та с тях в рейса или лифта. Взе да ми харесва:))) Ама пък и в катеренето си има интрига:)))


X_C



Тема Re: Времетонови [re: X_Country]  
Автор oly (ентусиаст)
Публикувано24.04.01 17:01



От тия дългосрочните на БиТиВи нито една досега не се е изпълнила.....
А времето имайки предвид вчера (понеделник) отива на все по мокро, поне кално.
1 час карах на сухо( с локви), а после 3 часа под небесния душ. Не че беше ЧАК толкова гадно. Не.......
Беше малко гадно. И малко готино (надолу по Черни връх от Японския до Хемус в дъжда беше ...... мммммм...... поне странно за хората които ме гледаха от колите си недоумяващо.
И разбира се гаден насрещен вятър + дъжд в Люлин след като в Центъра вече беше спряло. Абе както се изразява един приятел ГЪРЧ ДА ИМА.
за пояснение в момента карам без калници


П.П. Дойчине! Тествах калниците, задния не отива достатъчно назад. Самата рамка на КРОС ЛИДЕР е кофти измислена калника не пази гърба никак. Като излизам пак из центъра ще ти ги донеса.

-Oly-


Тема Re: Времетонови [re: oly]  
Автор X_Country (тиквеник)
Публикувано24.04.01 17:49



Бе аз и из нета гледах, все на добре го дават, само Yahoo вещаят дъжд в събота. Айде дано не са прави:))) Съчувствам ти че си без калници... то аз като имам ползата не е голяма. В петък станах на маймуна. Е, нямах по лицето, ама целия ми анцуг беше стабилно кален:))) Блузата имаше разни малки пръски отпред и отзад. Колелото беше почти като излязло от магазина:))) Така си е то, почна и на мен да не ми пука от калта, не мож се опазиш:))) Който го е страх от кал да не ходи на Витоша:))) Но е добре да имаш поне преден калник. Или чистачки на очилата:))) Едно от двете си е необходимо:)))

X_C




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.