Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 14.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Има ли[много] кал и сняг на Витоша?  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано20.04.01 02:01



Тия дни някой пускал ли се е на Витоша? Че аз мисля в събота да го правя, ама ми се ще да знам дали изобщо ще може да се кара - то сняг валя, дъжд валя, слънце пече, пак валя... Обзалагам се, че някои ще ми отговорят "газ, газ, газ...", ама ме интересува мнение на някой, който наистина е бил горе тия дни. Не говоря за съботата - тогава сам си установих условията за пускане от "Алеко"


Хайде със здраве и предварително благодаря на отзовалите се.

по-бързо, още по-бързо... изгорях

Тема Re: Има ли[много] кал и сняг на Витоша?нови [re: Downhill]  
Авторcrazybiker (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 02:05



po patekite nqma snqg no e dosta kalno



Тема Re: Има ли[много] кал и сняг на Витоша?нови [re: crazybiker]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано20.04.01 02:12



Thanks :)
A kalta рядка ли е ? (питам сериозно; става ли за каране)

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема ste e dobre da pusnesh posle informaziata tukaнови [re: Downhill]  
Авторrazbirac (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 02:16



misla che ste e dobre da pusnesh informaziata ako se kacwash gore posle i tuka.Werno che moe da se pritesnish che wsicki set se iurnat nagore ama misla che i chak tolkowa mnogo ne sa horata koito ste trugnat che da stane tiasno na Vitosha. Ta ei samo tazi molba imam kum teb ili estestweno kum tezi,koito se kacat da widat kwo e gore. Az niama da moga da se kacwam skoro stoto pala w komandirowka do wtornik a i nesto sum bolen ta ste se postegna purwo a ne da se dowursha s niakoa pnewmonia che ne beshe mnoo otdawna poslednata!

cao



Тема Re: ste e dobre da pusnesh posle informaziata tukaнови [re: razbirac]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано20.04.01 02:23



ОК, ще разправям



по-бързо, още по-бързо... изгорях

Тема Пътната обстановка на Витошанови [re: Downhill]  
Автор X_Country (тиквеник)
Публикувано20.04.01 18:42



Аз току що идвам оттам и трябва да ти кажа че става за каране. Е ще се поизкаляш, ама туй то:))) Миенето на колелото е неизбежно:)))
От х-л "Морени" по пътеката за Драгалевци има яко сняг, после става рядка кал почти като тресавище и аз се върнах. На бай Кръстьо и към Драгалевски манастир обаче положението е добре. Умерено кално, не е рядка калта. Само на места тече вода от топенето на снега, та там е малко кофти, ама се ядва. Ако тази нощ не вали може и да поизсъхне още малко така че би трябвало да става за каране. Успех!


X_C



Тема Re: ste e dobre da pusnesh posle informaziata tukaнови [re: Downhill]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано22.04.01 13:38



Адски бързам... много ще съм кратък. Вчеряа(събота) от железница по обиколната на витоша - много добри условия; при навлизането в стръмнитие участъци над Симеоново - калчица :)) Може да се похапне дори при добра скорост :))

На Алеко на знам 'кво е , ама след снощния дъжд сигурно тресавището е станало на Голямо тресавище. То не ч1е не би станало, ама ако очаквате да сте чистички - напораво забравете!
И още нещо - да се кара бързо по мокро шосе с локвички било много забавно :))) (после направо с обувките в банята :)))

Поздрави на всички



по-бързо, още по-бързо... изгорях


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.