Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 30.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kade se dwizat zenite na diskowite i ima li izobst  
Авторrazbirac (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 20:18



Ta znachi interesuwa me dali se prodawat niakade w BG discbrakes i kolko sa skupi. Znachi prawa edno prouchwane na zeni i t.n. s zel da razbera kolko ste iizleze da si sgloba edin "prilichen"(skromno kazano)

bike.
Izobsto wseki koito e chuwal nesto swurzano s diskowi spiracki-mneniea,otziwi,loshi i hubawi nesta,poddruzka,nadezdnost i t.n. da se cuwstwa personalno amgaziran da se izkaze. Interesuwa me absoliutno wsicko.
Ta znaci kade ,kakwi(harakteristika) i kolko pari prodawat takiwa nesta.Dali sa upotrebiawani ili sa cisto nowi niama znachenie.
STAWA WUPROS ZA HIDRAWLICNI a ne mehanichni!!!!!
Ei towa e mai.
P.S. stiah da zabrawa-niakoi poznawa li mnogo dobri ili pone dobra rabotilniza-struagari,frezisti i t.n.,koito da mogat da mi naprawiat nuznite adapteri za prisposobiawane kum ramkata. Zelta na dopitwaneto e da razbera imam li shans da karam hubawo kolelo kato na niakoi pichowe deto sum wizdal ili da si dzitkam s twa koeto imam i da ne se sila kato prase s tikwa!

Blagodara za wnimanieto!!!



Тема Re: Kade se dwizat zenite na diskowite i ima li izobstнови [re: razbirac]  
АвторDH MOJO (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 20:34



emi bratchet,,,ne snam ko da ti kaaaa:)otidi v magazin BAS i tam momcetata 100% sha ti ismisliat niakuf kompakt disk na dobra cena:)))che i adaptor sha ti napraat ako triaa;)
mislia che imat hidravlichni diskove na MAGURA i HAYES
spored mene obache i mehanichnite ne sa za podminavane....hem ima po-goliamo raznoobrazie hem i tsenata e po-blaga;)..ama kakto ti si precenish..;)



Тема Re: Kade se dwizat zenite na diskowite i ima li izobstнови [re: razbirac]  
Авторcrazybiker (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 01:35



zna4i kakto kaza Dh_mojo nai-golqm izbor na diskowi ima w magazin BAS w momenta - powe4eto sa mehani4ni ,no spirat dosta efektiwno - kazwam ti go ot li4en opit.Ina4e w Bg nqma konsumatiwi za nito edin model i marka diskowa spira4ka pone za sega i kato ti swarshat nakladkite po4wat bezkrainite maki s lepene na nowo ferodo.



Тема Re: Kade se dwizat zenite na diskowite i ima li izobstнови [re: razbirac]  
Автор X_Country (тиквеник)
Публикувано20.04.01 19:49



Дискова спирачка RST бях гледал при "Центъра по хигиена". Обаче пак беше механична. Цената беше май 280лв, не съм много сигурен.
Та по този повод искам да питам, понеже не ги разбирам много дисковите спирачки. Колко горе-долу е пробега на едни накладки? И с колко се скъсява евентуално спирачния път? Това става дума на чист асфалт, защото на прах според мен няма голямо значение дали си с V-Brake или дискова. То веднъж блокира ли колелото, спирачния път е един и същ. Аз лично съм много доволен от спирането на моя V-brake, та не мисля да слагам дискова, но просто питам. Евентуално някога може да сложа една предна механична, ама в далечно бъдеще:))) Аз и сега с V-Brake нямам проблем да се изправя на предна гума, умишлено или не:))) Предното колело може да блокира на почти всякакъв терен без чист асфалт. За задното няма да кометирам, там положението е ясно:)))


X_C



Тема Re: Kade se dwizat zenite na diskowite i ima li izobstнови [re: X_Country]  
Авторcrazybiker (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 01:09



RST - tata sa po 150 lewa s glawinata.Probega na nakladkite zawisi mnogo ot stila na karane i disciplinata - pri prodaljitelni natowareni spuskaniq moje i za tri meseca da swarshat ,a ako si karsh leko i predimno cross country do 2 godini.A spira4niq pat ne se skasqwa prosto diskowata e mnogo po nadejdna spira4ka i nqma nikoga da te izostawi nezawisimo ot led ,snqg ili woda.



Тема Merci za infoto ama me interesuwa samo hidrawlikaнови [re: razbirac]  
Авторrazbirac (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 01:20



Mnoo wi blagodaria che se otzowahte na molbata mi taka,no prosto ako ste si wzimam diskowe to te ste budat istinski a ne polowinchati raboti. Ne si smeniam V-Brake za mehanicna,ce dori i da e polumehanicna. Spored otziwi na cuzdestrannata presa(stoto uwi nie si niamame oste spezializirana nasha) ne si zasluzawa i dori ima sluchai kogato mehanicnata spiracka samo tezi poweche a i spira po-losho. Az sum karal edna mehanicna(ne znam kwa beshe) no ne si smeniam V-Brake-a za takawa w nikaw sluchai. Spirashe otwratitelno i ne znaeh w kraia na kraistata kade zapochwa da hwasta taa pustoto mu nesto a otdelno che imashe razlika dali e zagriala ili ne. Moia opit e otrizatelen.Do edno wreme spirashe po edin nachin a posle dori suwsem spria da spira-be shit. Po-dobre kacestwen V-Brake otkolkoto izmuchen disc!! Towa e mnenieto mi. I kwo se okaza? nikoi ne moze da mi predlozi nisto swestno i se okaza che oste ne e za disc stoto e mnoo skup i oswen towa konsumatiwite sa mu redkost. Ste izchakame(taka ili inache neam kinti tui che mi e dobre doshlo

)

Oste wednuz blagodaria za otziwite




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.