Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 01.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Сезонът се започва(и за останалите ;-)))  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано09.04.01 12:25



Съдейки по количеството велосипедисти по Витоша в събота по обяд, смея да отбележа, че сезонът и за останалите вече е започнал. :))) Да ни е честито хубавото време! Вече по някои пътеки има повече следи от грайфери, отколкото от човешки крака.
И да кажа още нещо почти по темата - прието е в планината хората да се поздравяват, независимо дали се познават. Мисля, че някои велосипедисти трябва да се замислят по въпроса... Защото изпаднеш ли в беда, някой ще трябва да ти помогне. Дано не се случва!!!! :)))

И още нещо: Поздрави на всички свинчовци!


Калта е нещо не толкова страшно.

по-бързо, още по-бързо... изгорях

Тема Re: Сезонът се започва(и за останалите ;-)))нови [re: Downhill]  
Автор X_Country (баш майстор)
Публикувано09.04.01 16:07



Първо да кажа честита регистрация:) Със здраве да си я ползваш:) Второ искам да отбележа че сезона не е свършвал:) Появили са се повече велосипедисти, но и пишман туристи, което е по-страшното:))) Наистина е така, че се казва добър ден, ама като летиш с 60 може ли на всички да казваш добър ден?:))) А иначе когато си карам бавничко задължително се поздравява, такава е традицията. Трябва да си в добри отношения с баш планинарите, защото знаят пътеките както петте си пръста и винаги могат да са ти от огромна полза. Другите "туристи" изобщо не ги знам какво търсят в планината. Ей сега в събота направих едно турче из Витоша и останах удивен:))) Има една яко камениста пътека от Алеко към Симеоново. Пускам по нея и какво гледам малко по-надолу... няква девойка катери камънаците с токчета. По-надолу на разклона Симеоново - Бистрица, някакви пък си направили каре - белот точно на пътеката. Явно не са предполагали че оттам минават луди колоездачи:) После пък някакъв пич застанал между две дървета, лафи си по GSM-a, вижда ме че летя към него обаче хич не му стига до тъпата тиква да се отмести малко за да не си оставя гумите върху мутрата му:))) Такива екземпляри има, че направо ми се иска пак да е зима:))) Ей затова е добре да се кара през седмицата. Тогава има само бабички дето берат незнайно какви си треволяци из ливадите или пък се припичат около Симеоновските езера и на никой не пречат:))) Това е то положението из Витоша, дерзайте:)))

X_C



Тема Re: Сезонът се започва(и за останалите ;-)))нови [re: X_Country]  
Авторtropsyx (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 17:19



Ei ma to golqm fun bilo da karash v kalta.........V subota vremenceto beshe super i snega se beshe poraztopil, i kal, kolko ti dusha iska.Gassssssssss prez lokvite, a turbo gazarite krai "Aleko" me gledat i bqgat da ne gi opruskam:)))))))))))).A sled tova i po snega kum "Akademika".Stanah vir voda, no si zasluzavashe.Otdavna ne se bqh chuvstval tolkova strahotnoooooo.Aide do vizdane po patekite ;-)



Тема Re: Сезонът се започва(и за останалите ;-)))нови [re: X_Country]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано09.04.01 19:12



Благодаря, да ти се връща, Yellow :))
А бе аз наистина се удивлявам - как е възможно в гората да се лети с 60 км/ч? Имам километраж, не е показвал повече от 30 и нещо по пътеките, най-много до 40, и то по широките, където се моткат семейства и старци. А усещането е като при излитане - свиваш колесата - и към оня свят... :-)))
А на асфалт (при съотношение 48х11 зъба) като кача 60 (посока надолу) и оглушавам от свистене; рукват и едни сълзи... тъжна работа :)))) Верно, че "требат здрави крака, мажки", както казва един наш познайник

, ама и аз не съм пък толкоз кекав...
Требе да се види как го постигате! Око да види

по-бързо, още по-бързо... изгорях

Тема Re: Сезонът се започва(и за останалите ;-)))нови [re: Downhill]  
Авторarkadashko (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 20:16



Mdaaa... i az taka vikam, trebva da se vidiat tez chutovni skorosti, maamu stara!!! I az zorlem 55km sam digal i to na asfalt, e verno ne sam vartial kat izoglaven po nanadolnishteto, ama i da biah me samniava poveche ot 70 da biah dignal (ama znam li). No to vsashnost na men drug mi e kefa - blagoto patuvane prez polia i bairi, makar che kat ima spuskane ot po chas i neshto mi e mnogo blago na dushata ;)))
a sas zdrave!



Тема Re: Сезонът се започва(и за останалите ;-)))нови [re: arkadashko]  
АвторDH MOJO (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 20:47



be momchetaaa....da vi kaaa....to skorosta ot goliama stepen zavisi i ot samoto kolelo.Ako niakoi s tvardarka se opita da digne poveche ot 40 po niakoia pateka....kolkoto i dobur karach da e,v edin hubav moment sha katapultira 100%.:(

.S meko kolelo obache nestata sediat po korenno razlichen nachin....60-tarkata se postiga dosta lesno...overiavam vi...

aaaaai zivi zdravi i ne se plashete ot kalta..tia e DOBRAAAAA!!!



Тема Re: Сезонът се започва(и за останалите ;-)))нови [re: DH MOJO]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 21:51



prav si dh mojo
s meko kolelo e drugo
kakto znaesh az ot taia godina karam meko kolelce
i se chustvam drug chovek
otpred hoda e 20cm a otzad e 25cm
i mislia che taia nedelia vidia kak i prez nai golemite kamani si vartia bez problem
dori da letia i s 60 km/h
koito ne viarva da doide da vidi
a i sashto iako trenirovka mu e maikata
az v sabota navartiah 163 km - sofia - iarema - samokov - maliovica - sofia
a v nedelia puskahme simeonovskite pateki



Тема Re: Сезонът се започва(и за останалите ;-)))нови [re: the fly]  
Авторarkadashko (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 22:48



Braos, ubav marshrutec e tozi. Az i selyanina s velopeda sme go minavali, ama samo do Samokova... priyatno e.
A inak za skorostta, yavno e taka, ima si zavisimost ot tuy s kvo' kolelce si... az yavno sam ot tezi s tvardite ;)))
ay sa zdrave!



Тема "Meките" рамкинови [re: the fly]  
Автор X_Country (баш майстор)
Публикувано10.04.01 12:15



Aбе, the fly, ти с тия ходове на амортисьорите дето си написал и кросов мотоциклет би се гордял. Какъв е тоя ход 25 см и то отзад?! Майко мила:))) Баси амортисьора имаш, удивлявам се... А и предния ми се вижда бая много... Аз така като гледам тук там по разни сайтове, най-добрите вилки, които струват от $2000 нагоре и са за състезатели имат ход по максимум 17см. Не те знам с каква вилка караш, ама тия стойности са много надути:))) И с тия 25см отзад правиш ли сметка, че ако се сгъне докрай, педала ще опре в земята:))) Ае посмали малко и пак ела:))) Жив и здрав!

X_C



Тема Пак за скоросттанови [re: Downhill]  
Автор X_Country (баш майстор)
Публикувано10.04.01 12:25



Незнам аз дали съм написал че карам с 60 в гората:))) Ако е така, съм поизлъгал:))) 60км/ч се правят без проблем по някоя по-широка и по-чиста от камъни пътека. А виж тия младежи дето правят 60 по камъните не ги знам как успяват:))) Аз отпред имам само 60мм ход и по камъни ако пускам с 60 сигурно ще има орбитален полет:)))
С твоите венци 48 на 11 не би трябвало да ти е проблем шейсетака... Има една пътека от първото симеоновско езеро, която е доста широка и чиста. Е там пробвай да развъртиш колкото можеш да видиш че е възможно. Ако не стане, идвам да ти покажа:))) А и друго - по някой път е по-добре да караш на 3 отпред и 6 отзад, защото на 7 не можеш да развъртиш както трябва. Ами това е то цялата "технология":)))


X_C



Тема Re: Пак за скоросттанови [re: X_Country]  
Автор Downhill (нов в занаята)
Публикувано10.04.01 13:42



Ами хайде наистина да започнем да се уговаряме - сега е вторник, до събота/неделя хем времето може да се пооправи, хем и ние да се съберем. Аз по принцип се качвам чрез автобус

от "Хладилника". Стига да не се съберем 2353456547 човека, че шофьорът полудява. Има ли желаещи?

по-бързо, още по-бързо... изгорях

Тема Re: "Meките" рамкинови [re: X_Country]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 15:08



ei momche
prednicata mi e RST XXL standartno e s 18 cm hod
no kato se pipne otvatre stava 20
zadnicata e naistna s takav hod poluchava se tolkova goliam zashtot
tia lageruva okolo kasetata
tova koeto pishe e mereno
i ako ne viarvash she se zasechem niakoi pat iz vitosha
i kato preleti pokrai tebe edno cherno kolelce s edin s cherna kaska
znai che sam bil az
v momenta tova e edna ot malkoto istinski DH mashini v BG
na jorko i radko scott ovete sa razglobeni, a GT oshte gi niama
az sam poslednia chovek deto she se pravi na tupak i she luje
za hoda na vilka ili ramka



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: the fly]  
Автор X_Country (баш майстор)
Публикувано10.04.01 18:09



Ок, ок, само не се сдухвай моля те:))) Имай си и 150см ход отпред и 250см отзад, аз повече няма да споря:))) А пък дано те засека из Витоша да се дръпнем:)))

X_C



Тема Re: Пак за скоросттанови [re: Downhill]  
Автор X_Country (баш майстор)
Публикувано10.04.01 18:12



Винаги съм навит на такива сбирки, можем да се качим и със симеоновския лифт, там по двама в кабинка няма проблеми. Може да се качим и на самоход:))) Има ли желаещи?:))) Само че този уикенд имам малко работа извън София и вероятно няма да стане...

X_C



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: X_Country]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано10.04.01 20:17



she se zasechem badi siguren
ako taia sedmica she karash na vitosha sas sigurnost
nie s doichin i ostanalite izrodi
sme reshili da letime i dvata dena na vitosha



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: the fly]  
Авторcrazybiker (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 01:30



gledam , 4eta i se 4udq kak moje taka-samo she wi kaja 4e now crosow motor s po-malko ot 25 sm na zadnicata nqma - ili ewentualno nqkoe detsko 80 kubikowo

a ina4e wi sawetwam da ne se ebawate s the_fly ako go widite po patekite po dobre sprete i si zapushete ushite shoto kato premine swrahzwukowata bariera se 4uwa ujasen gram



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: crazybiker]  
Автор X_Country (баш майстор)
Публикувано11.04.01 14:44



OК приятел, мерси за съвета, ще го имам предвид:)))

X_C



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: X_Country]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 16:39



imai go predvid
shtot s crazibiker karame redovno zaedno i toi znae kak e
aide i leko po patekite



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: the fly]  
Автор X_Country (баш майстор)
Публикувано11.04.01 17:48



OK. Абе аз продължавам да се чудя за тоя ход на задния амортисьор... Поразгледах насам натам и не видях заден амортисьор с ход повече от 15мм. Ти къде го мериш тоя ход 25 см? За предната вилка например хода не е ли разстоянието, между двете крайни положения на буталото? Може и аз да не съм наясно, затова питам съвсем сериозно. Ако това е хода и при задния амортисьор, наистина не си го представям:))) Къде се мери този ход? Aз като гледам на моя амортисьор отзад, пружината в разгънато състояние(без натоварване) е не повече от 15см. Даже може и 15 да не е. Е как става тоя номер с пружина 15 см, 25 см ход? Ей това не ми е ясно. Ако ми отговориш ще съм ти благодарен. Айде мерси предварително!

X_C



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: X_Country]  
АвторCrazybaker (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 19:05



Ne mogat da ti otgovoriat i dvamata, shtoto sa slaboumni smeshnici (i osobeno the_fly)!



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: X_Country]  
Авторcrazybiker (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 19:38



hoda na zadniq amortisior se meri pri osta nai-lesno she ti e da obarnehs koleloto na sedalka i merish razstoqnieto ot zemqta do osta , posle razwiwash prujinata i swiwash dokrai amortisiora i merish pak razstoqbieto - razlikata e hoda



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: Crazybaker]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 23:24



crazybiker e obiasnil za hoda na zadnicata
toi ne se mri na amortesiora a na zadnata os
i tochno toia hod te interesuva kolko se pribira
nagore osta pri natovarvane
kakto i da e
no mnogo mi e interesno koi e toia tapak
deto izpolzva ncka na crazybiker i pishe che sme slaboumni smeshnici
nedei da govorish za hora deto ne poznavash momche
i pone ne se krii kato govorish taka
s udovolstvie bih polafil s tebe za da ti dokaja che ne sam smeshnik



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: the fly]  
Авторrazbirac (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 23:34



ama mnoo se pocna da se luje tuka wece beee! mi to ne se spriahte be. Kakwo i pipna na tazi wilka be priatel a? Az razbiram za kakwo se gowori i ot kolela sum zapoznat-osobeno s DH machini. Ta mi e interesno kakwo ste mi otgoworish,no moaga da ti kaja ce RST-to ti e pulen bokluk.Wilkata s nai-goliam hod do momenta naprawena i rabotesta,koiato moje da si kupish e HANEBRINK. 12-25mm hod,wsicko se regulira otwun,no se proizwejda spezialno po poruckaNai-goliamata wilka do momenta na RST Sigma XXL ima 7" hod ili okolo 178mm i struwa 2000$ ama kuw problem twoita da e prawena spezialno za teb. Towa nai-me iznerwia w taa strana-wseki si misli ce drugite iadat karfizi i wzeme i ti kaje "e taa kola e poruckowa" ! kwo znaci twa be ei tupazi?
Ta kakuw ti e ґSET-a koito karash? Ramka,wilka i t.n s kakwo si sglobil towa cudoswiste -25mm otzad e wuzmojno no se sumniawam da e optimalnia za karane ugul a? Ne e tolkowa wajen hoda a pod kuw ugul,kakwa e geometriata na ramkata,progresiwiteta,tipa na okacwaneto kakwo e i t.n. Foes DHS Mono ima 25cm. No sto twoita da niama a? onowa e ramka za okolo 10 000$ ama hic da ne e. e wij i sam na www.foesracing.com



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: Crazybaker]  
Авторcrazybiker (Нерегистриран)
Публикувано11.04.01 23:44



brat4ed neznam koi si , no ako si toq za koito se predstawqsh zna4i pishesh za praw pat w cluba ,taka 4e ne si pozwolqwai da prawish takiwa ocenki ,a ako si mnogo otworen napishi si nicka na kaskata i she se widim na duala w parka i iskam parwoto spuskane da naprawim s tebe

a ako si drug,a samo se kriesh zad toq nick zna4i nemash nikakwo dostoinstwo i ti si smeshnika



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: razbirac]  
АвторKamiKaze-eLf (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 00:03



Ne 4e iskam da se mesia no ste ti kaza 4e vilkata RST XXL e na Rado starata vilka......
A ako ne viarvash za hoda na zadnichata ste ti kaza 4e kogato s FLY go merihme
(togava oste beshe sus staria amortisior koito beshe mnogo mek)zadnata guma opirashe vuv sedalkata.............i hoda beshe 36 sm..................ama ne raboteshe kato horata........oka4vaneto na zadnichata e kato pri krosarkite -bez sharniri......edin vid lost lageruvasht okolo kasetata.Ne znam dali ti stana iasno.....no ako oste ne viarvash niakoi den sto prochenta shte go zase4esh na Vitosha....kakto kaza FLY toi kara s 4erna kaska PRYME taka 4e niama na4in da go zburkash......
a drugia na4in da go vidish e niakoi den v BAS toi 4esto minava ot tam....




ari tva e ot men
P.S> MNOO POZDRAVI NA FLY & CRAZYBIKER



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: razbirac]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 00:09



shtom tolkova rzabirash zanchi znaesh prednicata na rado RST XXL
e sashtata s normalno 18mm hod, a ako go poznavash nego
znachi poznavash i mene
spirachkite sa magura gustav m, kurbeli XTR, obtegach XT
ramkata e youan pravena za rado - malko po razlichna ot tezi vav velomania
koleloto izglejda dobre, a oshte po dobre se darji po patekite
super stabilno e v zavoite, da ne govorim kak minava prez neravnosti i kamanak
tipa na zadnoto okachvane spokoino moje da se sravni s taka
narechenia mono cross pri motorite
zadnicata lageruva na vtulka v koiato e postavena kasetata
ramkata naistina e dobra - lee cougan polzvat sashtata za svoia DH model
za 2000 godina
drugo intersuva li te



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: razbirac]  
Авторcrazybiker (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 00:16



razbira4 , parwo iskam da ti kaja 4e RST we4e nqma ,ima MOZO , a towa 4e si 4el neshto w neta ne te prawi razbira4 - sigma werno e po skapata wilka ,no na praktika XXl e po-dobrata i towa e RACE modela , a za cenata: predi tri godini beshe 1800$, a w momenta nai - skapata na MOZO e 1500$.A nikoga ne e problem da se izcedqt1- 2 sm hod ot wilkata kato se skasqt tamponite koito obirat 4ukaneto pri wrashtane , a moje bi nikoga ne si 4uwal za negatiwen hod , koito se gubi pri sqdane.

Saglasen sam s tebe 4e ne e tolkowa wajen hoda a geometriqta , no ti garantiram 4e taq ramka ima perfectna DH geometriq.

i malko po-leko s obidite



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: the fly]  
АвторKamiKaze-eLf (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 00:17



XAXAAXAXAXAXA
dobre be FLY:)))))))))))))))))))))))))))))))



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: KamiKaze-eLf]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 00:21



ei kamikaze
iavno s tebe sme priateli
ama ne se seshtam koi si
ia drasni edin mail da vidia koi si
znaesh ak da go namerish moia mail



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: the fly]  
АвторKamiKaze-eLf (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 00:26



edin Izrud koito kara kunki................seti li se >>>>>>>>>>



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: KamiKaze-eLf]  
Авторcrazybiker (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 00:41



ei zirud dane bi shinata na kunkite da ti e s4upena na dwe i da e kato amortisior



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: crazybiker]  
АвторKamiKaze-eLf (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 00:46



xaxax
ami ima neshto takova ....................a da i mezdu drugoto ranichata mi e malko mokra...................



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: KamiKaze-eLf]  
Автор the fly (непознат)
Публикувано12.04.01 00:49



ei izrodi aide v chata na saita na bas
tam she si polafime navolia



Тема wsicko e wuzmozno-da stroshish wilkata nai-weceнови [re: crazybiker]  
Авторrazbirac (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 04:07



e zanci napulno pogreshno si shwanal dumite mi! az ne sum obidil nikogo i iawno ne si cel kakto si triabwa i prekaleno burzo si se napushil da mi digash giri! spoko!
i oswen towa RST Sigma razshirenieto i e XXL,t.e. dwete mai sa edna i susta wilka! a ako ne si naiasno idi wiz na www.mtbr.com ta znaci towa ste wi e polezen site momcheta kadeto ima mnenia na razlicni hora kak w deiostwitelnost sa dadeni produkti, a ne kakwo ni drunkat firmite,stoto ako gi slushame tiah te samo nai-dobroto prawat!

Ta znaci tam horata ia dawat s 7" hod no wie znaete powece ot wsicki ostanali moje bi! oswen ako ne mahnesh niakoi ot tamponite wutre i oste niakoi nestiza-s drugi dumi da izstiskash oste niakoi santim za smetka na izdrujliwostta!No misla ce ne gowora sus sustezateli ciato osnowna cel e maximalnoto za smetka na materiala,zastto misla c ene ste tolkowa napred w materiala ce da si hwurliate po 1500$ za wilka wseki sezon ,ako ne i po-cesto dori!
A za negatiwnia hod hic ne mi gowori zastoto hoda na wilkata se meri winagi ot nai-gorno do nai-dolno polojenie bez da e natowarena,taka ce ne razbiram za kakwo mi go spomenawash izobsto?
A sto kasae za tia "tamponite" deto precat da ne se podbie patrona wutre ili da ne udriat trubite kato sa w nai-pribrano polojenie,kakto i pri otwariane,koeto obace po riadko stawa.To ti razbira se, ce mozesh da si gi i otstranish ako zelaesh!!! nikaw problem! a za ramkata niama kakwo da kaja stoto ne ia znam.A ti koi kazwash bil ia prawil ?
I oswen towa nick-a "razbirac" e ironicno kazan a ne seriozno, ce nesto razbiram. e ne sum absolutno bos no kogato poznawam opredeleni mesta i izwednuj mi se kazwa ce tam niakoi hora karali s 60 to towa prosto e signal za wsiakakwa lipsa na wruzka s deistwitelnostta,kakto edna jurnalistka beshe napisala ce se karalo na sastezanieto na Bai Krastiu s 60mejdu durwetata. Ta i tuka procetoh niakoi nesta,koito trudno gi obrabotwam i dori malkoto mi mozuk otkazwa da gi prieme za dostowerni i wuzmojni. No to cudesa stawat w BG osobeno cesto.Imah edna priatelka deto mi twurdeshe, ce bila karala w nai-sushawoto wreme na Powder na Borowetz,no towa ne znaceshe ce triabwa da i wiarwam!! .)) nali!!!

No ako bez da iskam mi se e prokradnalo nesto napodobiawasto obida SORRY! ne sum go storil umishleno i ako e taka izwiniawai oste wednuz. Az prosto se opitwam da sum obektiwen,ce mnogo gluposti mi se nagowariat ot kwi li ne extremisti i wece trudno ste razdelish istinata ot lujata.Towa kasae razbira se drugi sportowe de!I dobre ce oste ne stanalo i tuka taka.Tuka wuw foruma niama mesto za licnostni konflikti ili razni obidi stoto te samo ni iznerwiat powece i s nisto ne doprinasiat kum obstata ideia,koiato ni e sabrala tuka-dosta poizturkano klishe,no ima nesto werno w nego! Ta predlagam da goworim wece konkretno i ako sum se pouwliakul w razni namezi ne im pridawai goliamo znacenie.
Aide sega ste begam da poliagam ce stana wece 4h!



Тема POIASNENIEнови [re: razbirac]  
Авторrazbirac (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 04:16



Sega widiah koe si scel za obida! spoko towa se kasaem za tia deto goworat za "poruckow" Mercedes ili ne znam si kakwo. Zastoto realno poglednato pocti wsiaka nowozakupena indiwidulano oborudwana s extri kola e "poruckova". No towa ne ia prawi s nisto po-spezialna.
Primer: edin onraz mi obiasni kak imal poruckowa Calibra i bila nesrestana,razbirash li, a se okaza ce si standarten 2,0 Turbo Motor,kakuwto awtomobil moje wseki da si zakupi pri jelanie i nalicie na pari!

Ta tezi gospoda imam pred wid s obrastenieto "glupatzi" Ama towa se razbira misla ce wednaga! niamam pred wid teb ili niakoi drug tuka.

aide ce malko se pozaplesnah wece



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: razbirac]  
Авторpo golemia razbirach (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 10:17



Pich, skoro mernah edna vilka za bon i trista v zeleno i e sis 180 mm hod. Stava vupros za Manitou X-vert carbon. Pichovete v BAS sa ja vnesli ama na tazi zena mai vse si e tjahna :))). Inache tvojata informazia mai e ot vremeto na Ukrainite. I oshte neshto pich - vmesto da filosofstvash vurhu tehologiite i poslednite modeli, vzemi da purzaljash Vitosha, puk bilo to i sus 2-3 mm hod otpred i odzad :))))



Тема ti si nai-dobria a?нови [re: po golemia razbirach]  
Авторrazbirac (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 13:28



Abe ne znam dali e ot wremeto na Ukrainite,no taka kato gledam nestata sa si dosta aktualni. No razbira se ti ste mi obiasnish za kakwo stawa duma tui kato sum swiknal wece,ce w Sofia samo ptomzi na SUPERMAN jiweat.
No za da sum po-konkreten bih iskal da mi obiasnish kwo i staroti na tazi informazia i ti nowata edinstweno ot bogatoto si wuobrajenie li ia wzimash?Ste sum blagodaren da se gowori malko konkretno,a ne samo kakto iawno wsicke swiknali da si se nadlugwate!
A sto kasae "Ukrainite" to estestweno,ce stanahte golemi barowzi i 100% wsicki karate nai-dobrite bike-owe i ste nai-dobri. Samo se pitam koga tolkowa burzo zabrawihte "Balkan"cetata i pocnahte da pliuete po "Ukraina"ta&Co ? Towa samo mezdu drugoto. Samo se cuda zasto ne wijdam na Vitosha wsicki tezi SUPERBIKE-owe,koito wsicki imate? Ili sa wi na selo?
I posledno za moeto purzaliane na Vitosha.
Oste kogato karah nai-ocukania Bike niamah problem s dosta ot po-dobre ekipiranite picowe gore,no nikoga ne sum si mislil-ei golema rabota sum stom gi minawam!!!! Prosto i az bih iskal da karam super kolelo i ako mojeh da si go pozwola togawa stiah da karam.Ta taka i tea picowe sa se kefili na samoto karane i sa si wzeli stom sa mogli. Izobsto ne wijdam niakuw problem w towa ako niakoi,na koito poweceto ot was sigurno ste zapocnat zlostno da se podigrawat wednaga, si e kupil poneje ima wuzmoznost nai-dobroto,ama deistwitelno nai-dobroto obace hic ne moje da kara i si djitka gore ama suwsem bawno. Prosto wi cuwam kak ste pocnete da mu se pismiwate i da se golemeete kak razbirash li wie s kalpawite mashini ste super po-burzi. Kakto e i pri Sboard-a. Postoianno se pliuat tea deto imat po-dobria ekip. A kogato puk i niakoi ot tea moje da kara towa koeto ima wednaga kazwate-"eeee ama wij mu tehnikata,s takowa wseki moje"
TA AZ SI MISLA CE IDEIATA E PO-OBEDINIAWASTA I NIAMA KAKWO DA SI GOWORIM KOI KAKWO IMA I KOLKO KARA.
P.S. A otnosno moite wuzmoznosti za karane i dali imam 2ili3mm hod ti ne se pritesniawai-po wsiako wreme,kadeto kajesh! rezultata ste e 30sec. po-dobro wreme ot twoito pone.

Ne be pich- be cool. Ne sum doshul tuka da si wdigame kruwnoto i da si pliuem w lizata koi kolko ne razbira i ne moje da kara ta misla w budeste da ne otgowaram izobsto na takiwa postingi.



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: crazybiker]  
Автор X_Country (баш майстор)
Публикувано12.04.01 16:05



Ок, значи аз не съм бил прав. Извинявам се. Сега вече ход 25 см ми се вижда реален, но при мен както и да го меря едва ли ще дойде толкова:))) Мерси за разясненията!

X_C



Тема Re: ti si nai-dobria a?нови [re: razbirac]  
Автор X_Country (баш майстор)
Публикувано12.04.01 16:33



Понеже гледам че става дума за екипировки и скъпи техники, то съвсем на място ще кажа, че скоро гледах по някоя от кабелните един състезател по DH, ама наистина добър състезател, който казваше че само 10% от победата зависи от техниката и екипировката. Всичко друго си е от тебе, трябва да покажеш какво можеш. Не става да се хвърлиш на колело за $$$$$ и да се имаш за номер 1. Трябва си доста умения. Но пък от друга страна, колкото и умения да имаш все пак трябва и малко по-добра техника. Но който си го може си го може. Аз преди пусках с твърд байк и не съм имал особени проблеми. Е малко се правят акробатики където има камъни, ама това е шоуто:))) Сега с меко колело ми е къде къде по-добре, макар че то съвсем не е с ходове от по 20см. Отпред са само 60, отзад не съм го мерил, ама едва ли ще излезе нещо фантастично:))) Ама си карам и изобщо не срещам пречки. Айде стига със споровете. Умната по трасетата и бъдете приятели!

X_C



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: crazybiker]  
Автор KPETEH. (непознат )
Публикувано13.04.01 00:30



Евала батка. Обясни им как седят нещата че ме вбесиха да ги чета тея глупости. Много добре знаем че the_fly няма да седна да ни лъже. А и ...
абе се едно
от Мариус, мен.



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: crazybiker]  
Автор KPETEH. (непознат )
Публикувано13.04.01 00:36



Нека на слалома да сме заедно с тебе . то аз ако не зема ново и без тва сше се пречукам като куче
Айде




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.