Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 01.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: KamiKaze-eLf]  
Авторcrazybiker (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 00:41



ei zirud dane bi shinata na kunkite da ti e s4upena na dwe i da e kato amortisior



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: crazybiker]  
АвторKamiKaze-eLf (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 00:46



xaxax
ami ima neshto takova ....................a da i mezdu drugoto ranichata mi e malko mokra...................



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: KamiKaze-eLf]  
Автор the fly (непознат)
Публикувано12.04.01 00:49



ei izrodi aide v chata na saita na bas
tam she si polafime navolia



Тема wsicko e wuzmozno-da stroshish wilkata nai-weceнови [re: crazybiker]  
Авторrazbirac (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 04:07



e zanci napulno pogreshno si shwanal dumite mi! az ne sum obidil nikogo i iawno ne si cel kakto si triabwa i prekaleno burzo si se napushil da mi digash giri! spoko!
i oswen towa RST Sigma razshirenieto i e XXL,t.e. dwete mai sa edna i susta wilka! a ako ne si naiasno idi wiz na www.mtbr.com ta znaci towa ste wi e polezen site momcheta kadeto ima mnenia na razlicni hora kak w deiostwitelnost sa dadeni produkti, a ne kakwo ni drunkat firmite,stoto ako gi slushame tiah te samo nai-dobroto prawat!

Ta znaci tam horata ia dawat s 7" hod no wie znaete powece ot wsicki ostanali moje bi! oswen ako ne mahnesh niakoi ot tamponite wutre i oste niakoi nestiza-s drugi dumi da izstiskash oste niakoi santim za smetka na izdrujliwostta!No misla ce ne gowora sus sustezateli ciato osnowna cel e maximalnoto za smetka na materiala,zastto misla c ene ste tolkowa napred w materiala ce da si hwurliate po 1500$ za wilka wseki sezon ,ako ne i po-cesto dori!
A za negatiwnia hod hic ne mi gowori zastoto hoda na wilkata se meri winagi ot nai-gorno do nai-dolno polojenie bez da e natowarena,taka ce ne razbiram za kakwo mi go spomenawash izobsto?
A sto kasae za tia "tamponite" deto precat da ne se podbie patrona wutre ili da ne udriat trubite kato sa w nai-pribrano polojenie,kakto i pri otwariane,koeto obace po riadko stawa.To ti razbira se, ce mozesh da si gi i otstranish ako zelaesh!!! nikaw problem! a za ramkata niama kakwo da kaja stoto ne ia znam.A ti koi kazwash bil ia prawil ?
I oswen towa nick-a "razbirac" e ironicno kazan a ne seriozno, ce nesto razbiram. e ne sum absolutno bos no kogato poznawam opredeleni mesta i izwednuj mi se kazwa ce tam niakoi hora karali s 60 to towa prosto e signal za wsiakakwa lipsa na wruzka s deistwitelnostta,kakto edna jurnalistka beshe napisala ce se karalo na sastezanieto na Bai Krastiu s 60mejdu durwetata. Ta i tuka procetoh niakoi nesta,koito trudno gi obrabotwam i dori malkoto mi mozuk otkazwa da gi prieme za dostowerni i wuzmojni. No to cudesa stawat w BG osobeno cesto.Imah edna priatelka deto mi twurdeshe, ce bila karala w nai-sushawoto wreme na Powder na Borowetz,no towa ne znaceshe ce triabwa da i wiarwam!! .)) nali!!!

No ako bez da iskam mi se e prokradnalo nesto napodobiawasto obida SORRY! ne sum go storil umishleno i ako e taka izwiniawai oste wednuz. Az prosto se opitwam da sum obektiwen,ce mnogo gluposti mi se nagowariat ot kwi li ne extremisti i wece trudno ste razdelish istinata ot lujata.Towa kasae razbira se drugi sportowe de!I dobre ce oste ne stanalo i tuka taka.Tuka wuw foruma niama mesto za licnostni konflikti ili razni obidi stoto te samo ni iznerwiat powece i s nisto ne doprinasiat kum obstata ideia,koiato ni e sabrala tuka-dosta poizturkano klishe,no ima nesto werno w nego! Ta predlagam da goworim wece konkretno i ako sum se pouwliakul w razni namezi ne im pridawai goliamo znacenie.
Aide sega ste begam da poliagam ce stana wece 4h!



Тема POIASNENIEнови [re: razbirac]  
Авторrazbirac (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 04:16



Sega widiah koe si scel za obida! spoko towa se kasaem za tia deto goworat za "poruckow" Mercedes ili ne znam si kakwo. Zastoto realno poglednato pocti wsiaka nowozakupena indiwidulano oborudwana s extri kola e "poruckova". No towa ne ia prawi s nisto po-spezialna.
Primer: edin onraz mi obiasni kak imal poruckowa Calibra i bila nesrestana,razbirash li, a se okaza ce si standarten 2,0 Turbo Motor,kakuwto awtomobil moje wseki da si zakupi pri jelanie i nalicie na pari!

Ta tezi gospoda imam pred wid s obrastenieto "glupatzi" Ama towa se razbira misla ce wednaga! niamam pred wid teb ili niakoi drug tuka.

aide ce malko se pozaplesnah wece



Тема Re: moje li da mi kazesh kwa marka e ramkataнови [re: razbirac]  
Авторpo golemia razbirach (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 10:17



Pich, skoro mernah edna vilka za bon i trista v zeleno i e sis 180 mm hod. Stava vupros za Manitou X-vert carbon. Pichovete v BAS sa ja vnesli ama na tazi zena mai vse si e tjahna :))). Inache tvojata informazia mai e ot vremeto na Ukrainite. I oshte neshto pich - vmesto da filosofstvash vurhu tehologiite i poslednite modeli, vzemi da purzaljash Vitosha, puk bilo to i sus 2-3 mm hod otpred i odzad :))))



Тема ti si nai-dobria a?нови [re: po golemia razbirach]  
Авторrazbirac (Нерегистриран)
Публикувано12.04.01 13:28



Abe ne znam dali e ot wremeto na Ukrainite,no taka kato gledam nestata sa si dosta aktualni. No razbira se ti ste mi obiasnish za kakwo stawa duma tui kato sum swiknal wece,ce w Sofia samo ptomzi na SUPERMAN jiweat.
No za da sum po-konkreten bih iskal da mi obiasnish kwo i staroti na tazi informazia i ti nowata edinstweno ot bogatoto si wuobrajenie li ia wzimash?Ste sum blagodaren da se gowori malko konkretno,a ne samo kakto iawno wsicke swiknali da si se nadlugwate!
A sto kasae "Ukrainite" to estestweno,ce stanahte golemi barowzi i 100% wsicki karate nai-dobrite bike-owe i ste nai-dobri. Samo se pitam koga tolkowa burzo zabrawihte "Balkan"cetata i pocnahte da pliuete po "Ukraina"ta&Co ? Towa samo mezdu drugoto. Samo se cuda zasto ne wijdam na Vitosha wsicki tezi SUPERBIKE-owe,koito wsicki imate? Ili sa wi na selo?
I posledno za moeto purzaliane na Vitosha.
Oste kogato karah nai-ocukania Bike niamah problem s dosta ot po-dobre ekipiranite picowe gore,no nikoga ne sum si mislil-ei golema rabota sum stom gi minawam!!!! Prosto i az bih iskal da karam super kolelo i ako mojeh da si go pozwola togawa stiah da karam.Ta taka i tea picowe sa se kefili na samoto karane i sa si wzeli stom sa mogli. Izobsto ne wijdam niakuw problem w towa ako niakoi,na koito poweceto ot was sigurno ste zapocnat zlostno da se podigrawat wednaga, si e kupil poneje ima wuzmoznost nai-dobroto,ama deistwitelno nai-dobroto obace hic ne moje da kara i si djitka gore ama suwsem bawno. Prosto wi cuwam kak ste pocnete da mu se pismiwate i da se golemeete kak razbirash li wie s kalpawite mashini ste super po-burzi. Kakto e i pri Sboard-a. Postoianno se pliuat tea deto imat po-dobria ekip. A kogato puk i niakoi ot tea moje da kara towa koeto ima wednaga kazwate-"eeee ama wij mu tehnikata,s takowa wseki moje"
TA AZ SI MISLA CE IDEIATA E PO-OBEDINIAWASTA I NIAMA KAKWO DA SI GOWORIM KOI KAKWO IMA I KOLKO KARA.
P.S. A otnosno moite wuzmoznosti za karane i dali imam 2ili3mm hod ti ne se pritesniawai-po wsiako wreme,kadeto kajesh! rezultata ste e 30sec. po-dobro wreme ot twoito pone.

Ne be pich- be cool. Ne sum doshul tuka da si wdigame kruwnoto i da si pliuem w lizata koi kolko ne razbira i ne moje da kara ta misla w budeste da ne otgowaram izobsto na takiwa postingi.



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: crazybiker]  
Автор X_Country (баш майстор)
Публикувано12.04.01 16:05



Ок, значи аз не съм бил прав. Извинявам се. Сега вече ход 25 см ми се вижда реален, но при мен както и да го меря едва ли ще дойде толкова:))) Мерси за разясненията!

X_C



Тема Re: ti si nai-dobria a?нови [re: razbirac]  
Автор X_Country (баш майстор)
Публикувано12.04.01 16:33



Понеже гледам че става дума за екипировки и скъпи техники, то съвсем на място ще кажа, че скоро гледах по някоя от кабелните един състезател по DH, ама наистина добър състезател, който казваше че само 10% от победата зависи от техниката и екипировката. Всичко друго си е от тебе, трябва да покажеш какво можеш. Не става да се хвърлиш на колело за $$$$$ и да се имаш за номер 1. Трябва си доста умения. Но пък от друга страна, колкото и умения да имаш все пак трябва и малко по-добра техника. Но който си го може си го може. Аз преди пусках с твърд байк и не съм имал особени проблеми. Е малко се правят акробатики където има камъни, ама това е шоуто:))) Сега с меко колело ми е къде къде по-добре, макар че то съвсем не е с ходове от по 20см. Отпред са само 60, отзад не съм го мерил, ама едва ли ще излезе нещо фантастично:))) Ама си карам и изобщо не срещам пречки. Айде стига със споровете. Умната по трасетата и бъдете приятели!

X_C



Тема Re: "Meките" рамкинови [re: crazybiker]  
Автор KPETEH. (непознат )
Публикувано13.04.01 00:30



Евала батка. Обясни им как седят нещата че ме вбесиха да ги чета тея глупости. Много добре знаем че the_fly няма да седна да ни лъже. А и ...
абе се едно
от Мариус, мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.